Swingline Staplers, 747, бизнис, прирачник, 25 лим капацитет, работна површина, Rio Red, Case of 6

Swingline Staplers, 747, бизнис, прирачник, 25 лим капацитет, работна површина, Rio Red, Case of 6

-50 %

DEN 1700.64

Свеж

Достапно.

Степлер со 25 листови испорачува класична 747 цврста метална конструкција во елегантна, нова форма и завршница; Стејплс до 25 листови, плус нуди дополнителна разноврсност на закачување и справување; случај на 6. Карактеристики на оптоварување со отворен канал, перформанси доказ за џем, индикатор за снабдување и трајно метално тело; Позитивната брава за заклучување ја обезбедува позицијата на затегнување. Повторно инженерство за зголемена јачина и рационализиран за продуктивност - индустријата стандард само што стана уште подобар; Степлер # 1 на Америка!. Stapler Anvil може да се сврти за да се искористи употребата, правејќи привремени главни делови; Ажурираниот дизајн носи супериорна сигурност и современ допир на вашата работна површина. Степлер со 25 листови испорачува класична 747 цврста метална конструкција во елегантна, нова форма и завршница; Стејплс до 25 листови, плус нуди дополнителна разноврсност на закачување и справување; случај на 6. Карактеристики на оптоварување со отворен канал, перформанси доказ за џем, индикатор за снабдување и трајно метално тело; Позитивната брава за заклучување ја обезбедува позицијата на затегнување. Повторно инженерство за зголемена јачина и рационализиран за продуктивност - индустријата стандард само што стана уште подобар; Степлер # 1 на Америка!. Stapler Anvil може да се сврти за да се искористи употребата, правејќи привремени главни делови; Ажурираниот дизајн носи супериорна сигурност и современ допир на вашата работна површина. Прирачник за десктоп во Америка #1 е едноставен, точен, сигурен и силен. Металната конструкција, внатрешната железница и позитивната брава за заклучување го прави овој степлер особено издржлив, го минимизира заглавувањето и ги задржува главните делови. 747 S7074736 E-CS степени 25 листови во исто време и се отвора рамен за можност за да се објавуваат трудови веднаш до огласна табла или слична површина што може да се собере. Овој степлер исто така има реверзибилна наковална за закачување. Со вртење на ANVIL, можете да креирате главен пин со нозе што укажуваат за да може да се отстрани без главен отстранувач, и без да ги искинувате документите. Поддржано со ограничена гаранција за живот и 100% гаранција за перформанси кога се користи со врвни врски со вртење. Случај од 6.

Избор на клиенти

Појавувања за температура на температурата на сопирачката на моторспортот на сопирачот 370-450 ° F пакет од 16 етикети Свеж
Симон Харли Симон Лунарна паста, татнеж портокал Свеж
Симон Харли Симон Лунарна паста, татнеж портокал

Симон Харли Креирај Земја на потекло : САД Модел : HUA80497 Боја : рикање портокал Симон Харли Креирај...

DEN 0.33
Куќа градина Serrenity молитва океански бранови дрво завршете накит музички кутија игра Вие сте моето сонце Свеж
Куќа градина Serrenity молитва океански бранови дрво завршете накит музички кутија игра Вие сте моето сонце

Прекрасна капа на облогата на оревот од дрво од орев можете да ја замените сликата со лична фотографија

DEN 1.67
Еџ Потпишан 2002 Стрип Слики WWF Суровини Договор SummerSlam Картичка 28 WWE Ние Го Зграби Микрофон-Автограм Борење Картички Свеж
Природни фарми 6 пакувања - 8 мл - Амбер Бостон Пластични шишиња со спреј - Победски распрскувач на магла и капа за прашина Свеж Попустот