Veemoon 200pcs елка кука кука природен декор за празници за складирање на порибници Божиќни украси кука пластична мала кука зелена новогодишна елка

Veemoon 200pcs елка кука кука природен декор за празници за складирање на порибници Божиќни украси кука пластична мала кука

DEN 1.33

Свеж

Достапно.

Пластика. Куки за новогодишни елки- Овие куки се и висат украси на дрвјата. Пластична закачалка за украси- Широки апликации : Погоден за лесна светлина, самовила, LED светло. Mini Gutter Hooks е решение за висечки светла околу вашиот дом на Божиќ или друг фестивал - неопходно за декорација на забавни забави. Куки за олуци за ламба за жица- Ако куките се валкани, тие се во можност да бидат избришани со партал или да се мијат со вода. Куки за Божиќни украси. Пластична кука за светло- може да биде за Божиќни забави, свадби, роденденски забави, церемонии. Порибување на држачи за мантија- Користете ги на сите ваши украси на суптилен допир на елеганција на вашата елка. Список на пакети Карактеристики на куки од 200 x - Материјал : Пластична кука за висина на Божиќ. - Големина : околу 11,50x4.50x0.50cm/4.52x1.77x0.20inch кука за отворено олук. - Боја : Зелена мантија. - овие Божиќни закачалки во форма се изработени од врвен материјал, корисни и издржливи куки за олуци. - Може да биде за Божиќни забави, свадби, роденденски забави, церемонии, итн. Кука за Божиќен декор. - Погодно за висечки украси на новогодишни елки, како што се мали торби за подароци за Божиќ, божиќни топки, обоени панделки, итн. - Овие висечки куки висат на вашите Божиќни украси Божиќни камиони. - Методот за користење на тоа е едноставен и нема да ви одземе премногу време за Божиќни декорации. Тие ги заменуваат скршените куки на украсите на дрвјата и ќе изгледаат убаво што висат на вашето дрво. имаат.

Избор на клиенти

Куки за куки од 300 парчиња: Holiday Christmas Trable Pot Key Key Formed S NET топки Скривање топка Градина Градина Кука, кука Свеж
Куки за куки од 300 парчиња: Holiday Christmas Trable Pot Key Key Formed S NET топки Скривање топка Градина Градина Кука, кука

Закалки со кука во форма одлично за правење на вашите украси да даваат како подароци! Цврстите материја�

DEN 253.44
Божиќни украси на семејството Аапи, Божиќна гарланд, кука нова starвезда метална Божиќна кука 绿色 Свеж
Божиќни украси на семејството Аапи, Божиќна гарланд, кука нова starвезда метална Божиќна кука 绿色

еколошки материјал , Исклучителна изработка Паметно дизајниран еколошки материјал Исклучителна израб

DEN 1.00
Балуу 4 парчиња држачи за порибување железо порибување на куки за складирање на куки за порибување на мантили Свеж
Божиќни украси поставени за украси за виси дрвја што висат украси со жици насликани витани стакло прозорец виси Свеж
Куки за украси на дрвја за играчки - украси за елка за украси за метални жици за висечки украси - пакет од 120 Свеж
Куки за украси на дрвја за играчки - украси за елка за украси за метални жици за висечки украси - пакет од 120

Куки за украси за украси на метални метални метални метални, вклучуваат 120 куки, така што за сите ваши ук�

DEN 127.84
Чудни кучиња и птици метални wallидни декорации кристали за лустери со куки Свеж
Чудни кучиња и птици метални wallидни декорации кристали за лустери со куки

Тежина : Околу 450g кристални скапоцени камења чисти лустер кристали топка мачки први Божиќни украси крис

DEN 1273.60
Меморијален украс на Сенгтонг, стакло лето дрвени мини велигденски јајца што висат Свеж
Меморијален украс на Сенгтонг, стакло лето дрвени мини велигденски јајца што висат

Трајни осветлени Божиќни украси Поставете пролетно дрво украси за сладолед, поставени за украси на топ�

DEN 720.00
Симпатичен украс сет ирски џуџе кадифен декоративен тотем шведски џуџести табела декорација z украс сет Свеж
Симпатичен украс сет ирски џуџе кадифен декоративен тотем шведски џуџести табела декорација z украс сет

Добар подарок за семејството и пријателите Гном е вообичаен на среќа и : џуџе, познат и како Томте или K2so

DEN 1.00
Heymate Hirstrication Holder за порибување на куки за порибување на мантија сет од 4, клипови за чорапи од камин што не се лизга, Свеж