ДОТУЛОТ 42 парчиња анти-лизгачки ленти анти-лизгачки налепници бања што не се лизга налепница

ДОТУЛОТ 42 парчиња анти-лизгачки ленти анти-лизгачки налепници бања што не се лизга налепница

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

Налепницата против лизгање е изработена од материјал долго време и издржлива употреба. Цврсто лепете на мазна површина, лесна за употреба, донесете многу погодност за вас. Добро функционира во спречувањето на лизгање и обезбедување безбедност при туширање. Тоа помага да се спречат лизгања на сите видови лизгави површини. Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење. Совршена примена за кујна, бања, базен, балкон, коридор, влезна врата, итн. Опис Овие се налепници за лизгање, што е издржливо и ефикасно. Лесно е да се создаде силна не-лизгачка површина во суви и влажни услови за спречување на лизгање и паѓање на нехумани области во домот. Погоден за кујна, када, скалила и тил! Карактеристики- боја : бела. - Материјал : ПЕТ. - Големина : 20. 00x2. 00x0. 01cm/ 7. 86x0. 79x0. 00inch. - Налепницата против лизгање е изработена од материјал долго време и издржлива употреба. - Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, давајќи ви добро користење на искуство. - Залепете цврсто на мазна површина, лесна за употреба, донесете многу погодност за вас. - Функционира добро во спречувањето на лизгање и обезбедување безбедност кога Taking Shower. Тоа помага да се спречат лизгања на сите видови лизгави површини. - Совршена апликација за кујна, бања, базен, балкон, коридор, влезна врата, итн.

Избор на клиенти

3М лента со алуминиумска фолија, 427, 9,38 x 180 yd, 4,6 милји Свеж
3М лента со алуминиумска фолија, 427, 9,38 x 180 yd, 4,6 милји

3М лента со алуминиумска фолија 427 е UL признат на UL 746 C (датотека E 122798) и класифицирана со UL до UL 723 "L" за низ

DEN 89.44
ClicksLock 4 пакет со тешка лента за бели канали, 1,88 инчи x 25 јарди, силен, флексибилен, без остаток, цело време и солза Свеж
АЕС 225 квадратни возила Изолација на автомобили со топлина звук душек бучава Термичка автомобилска автомобила Свеж
3М 98526 Лента GT2 48 MMX50 M 11 MIL, TEAL Свеж
3М 98526 Лента GT2 48 MMX50 M 11 MIL, TEAL

Лента со голема јачина дизајнирана за уметност и забава Мерки 48 мм (1,88 во) Достапно во 19 различни бои со м

DEN 1.67
3М 2835-Б Касена лента, екстремно држење, црно Свеж
3М 2835-Б Касена лента, екстремно држење, црно

Двојно дебело лепило слој во споредба со другите ленти за 3М ​​канали создава екстремна врска за конта�

DEN 2.00
ТАПЕЦАЗА 1 МИЛ ПОЛИИМИД СИМАЛНА ЛАПА, АРИЛИЧКО ЛЕПЕСИЈА 4 x 36YDS Свеж
ТАПЕЦАЗА 1 МИЛ ПОЛИИМИД СИМАЛНА ЛАПА, АРИЛИЧКО ЛЕПЕСИЈА 4 x 36YDS

Јачина на адхезија 30 мл . / in Материјал полиимид со акрилно лепило Темп на перформанси 20 до 350 степени...

DEN 2248.00
3М црна винил/гумена лента за лепила 3903, 37-50-3903-црна 12,6 јачина на затегнување, 50 г. Должина, ширина 37 Свеж
3М црна винил/гумена лента за лепила 3903, 37-50-3903-црна 12,6 јачина на затегнување, 50 г. Должина, ширина 37

Одржување на висока температура, изолација и завиткување Висока сообразност, овозможувајќи маскирање �

DEN 4650.24
Jessup 510-27x150-t Glo Brite Glo Film Fimber Photolouminescent Tape Свеж
Jessup 510-27x150-t Glo Brite Glo Film Fimber Photolouminescent Tape

Обезбедете безбедност со овој флексибилен фотолуминисцентен полиестерски филм обложен со трајно акри�

DEN 0.33