Ацетал кополимер пластична тркалезна шипка 2 1/2 дијаметар, 24 должина - бела боја

Ацетал кополимер пластична тркалезна шипка 2 1/2 дијаметар, 24 должина - бела боја

DEN 1408.00

Свеж

Достапно.

Одлична цврстина. Добра димензионална стабилност. Лесен за машина. Висок отпор на растворувачи. Одлична цврстина. Добра димензионална стабилност. Лесен за машина. Висок отпор на растворувачи. Ацетал - кополимерна пластична шипка 2,50 "dia x 24" должина - бел ацетал обезбедува голема јачина и вкочанетост во комбинација со подобрена димензионална стабилност и леснотија на обработка. Ацеталот е општа намена е без порозност. Технологијата што се користи во нашиот процес на производство гарантира дека секој лист и прачка е ослободена од централна или основна порозност. Од друга страна, тој е отпорен на топла вода, јаглеводороди и растворувачи и поседува добри својства на лежиште и носат. Ацеталот може да се користи на температури се движи од -58 ° F до +230 ° F. Ацетал апсорбира минимални количини на влага, неговите физички својства остануваат константни во различни околини, така што го прави ацеталниот висока механичка јачина, ригидност и цврстина. Материјал : Ацетал Облик : Дијаметар на шипка : 2,50 инчи должина : 24 инчи Заврши : Непречена тежина на производот : 6,40 фунти.

Избор на клиенти

Bruafsir 1pc 10lb заварување заварување Електрода за складирање цевка за складирање на канистер Свеж
Bruafsir 1pc 10lb заварување заварување Електрода за складирање цевка за складирање на канистер

За складирање на шипка за електрода за заварување За изолација на електрода Усвојување на материјал со

DEN 3199.84
САД запечатување на висина на висината на неопренови гума ролна, без лепило, 60a, 1 висина, ширина 36, должина од 10 ' Свеж
Кол-Пармер 916166 Рамка Прачка, Нерѓосувачки Челик, 1/2 Dia x 18 L Свеж
Кол-Пармер 916166 Рамка Прачка, Нерѓосувачки Челик, 1/2 Dia x 18 L

Лабораториска опрема и инструменти Димензии на пакетот : 0,5 H x 18,04 L x 0,5 W (инчи) Тежина на пакетот : 1,15 фунти

DEN 2.00
Bettomshin 3Pcs 3.28 Стапки Должина PPR Заварувач Прачки Пластични Заварување Прачки, 0.2 Инчен Широк 0.1 Инчен Дебелина За Свеж
Uxcell Rod Rod 3mm Dia100mm 2mm DIA 200mml должина со голема брзина челик за струг Свеж
Uxcell Rod Rod 3mm Dia100mm 2mm DIA 200mml должина со голема брзина челик за струг

Спецификации : Дијаметар : 2мм / 0,08 ", 3мм / 0,12", Точност на дијаметарот : + / 0.008mm / 0.0003 "; Должина : 100мм / 3,93",

DEN 480.00
СУПЕР Прачка ЦРСД-Бт Делукс Постави Битови Цевка Свеж
СУПЕР Прачка ЦРСД-Бт Делукс Постави Битови Цевка

Резервни Комплет За Делукс Комплет Постоечка колекција на додатоци за супер прачка Применливо за маршр

DEN 630.40
Coolneon Месинг Прачки 1/16 x 12, 10 ПАРЧИЊА, Нож Рачка Материјал, Нож Рачка Иглички, Месинг Круг Акции,Нож Иглички,Месинг Иглички Свеж Попустот
Гума ролна Буна-Н, акрилно лепило, 70а, 3/32 во дебела x 36 во широк x 20 стапки. Свеж
Гума ролна Буна-Н, акрилно лепило, 70а, 3/32 во дебела x 36 во широк x 20 стапки.

[Спецификации на предметите] Дурометар : 70а, текстура : мазна, тип на поддршка : акрилно лепило, дебелина :

DEN 1.00
Doubao Carbon M Power Lure 7g -28g 1,8m - 2,7 милиони преносни телескопски риболов шипки што се вртат риба рака риболов риболов Свеж
Doubao Carbon M Power Lure 7g -28g 1,8m - 2,7 милиони преносни телескопски риболов шипки што се вртат риба рака риболов риболов

Тип : привлечна шипка за риболов, шипка за вртење, шипка за леење, прачка за летање Должина на продолжува�

DEN 1.67
САД запечатуваат гума ролна од неопренови, без лепило, 40a, 3/8 висина, ширина 36, должина од 8 ' Свеж
САД запечатуваат гума ролна од неопренови, без лепило, 40a, 3/8 висина, ширина 36, должина од 8 '

Форма : ролна; Материјал : Неопрена; Оценка : стандард; Дурометар : 40А; Тип на поддршка : обична Дебелина : 3 /

DEN 1.00
Компанија за снабдување со уретан 5003R5 TPO Мешана сива шипка Свеж
Компанија за снабдување со уретан 5003R5 TPO Мешана сива шипка

Тип на производ : Автоматски додаток Димензии на пакетот : 1,7 см L x2.1 cm W x30,7 cm H Земја на потекло : САД...

DEN 414.24
Гума ролна од неопренови, хлоропрена, CR, голема јачина, акрилно лепило, 50a, дебелина од 1,5 мм x 36 во широк x 20 стапки. Свеж
Dmiotech Алуминиумска тркалезна шипка со шипки од 15 мм со должина од 500мм за DIY занаетчиски модел авион Свеж
Dmiotech Алуминиумска тркалезна шипка со шипки од 15 мм со должина од 500мм за DIY занаетчиски модел авион

Апликација : прачките од не'рѓосувачки челик се погодни за DIY занает и може да се применат за различни ав�

DEN 3.33
САД запечатуваат рефус-RS-BHS70-30 висока јачина буна-n гума ролна со акрилно лепило, 70A, 1/16 Висина, ширина 36, должина од Свеж
САД запечатуваат најголемиот дел-RS-NUS60-174 Ultra Eltra Neoprene гума лента со акрилно лепило, 60A, 1/8 висина, 2 ширина, Свеж
САД запечатуваат најголемиот дел-RS-NUS60-174 Ultra Eltra Neoprene гума лента со акрилно лепило, 60A, 1/8 висина, 2 ширина,

Облик : лента; Материјал : Неопрена; Одделение : Ултра сила; Дурометар : 60А; Тип на поддршка : Акрилно лепил�

DEN 0.33
4.000 х 2 инчи, 4140 Легиран Челик Тркалезна Прачка, Ладно Завршена Свеж
4.000 х 2 инчи, 4140 Легиран Челик Тркалезна Прачка, Ладно Завршена

4140 Челик Круг Прачка Дијаметар : 4.000 (4 инчи) Должина : 2 инчи Темперамент : Загреан Заврши : Ладно Заврши 4140

DEN 1.00
Ацетална тркалезна шипка, мазна, ASTM D6100, темно кафеава, должина од 1/4 OD, 1 ' Свеж
Ацетална тркалезна шипка, мазна, ASTM D6100, темно кафеава, должина од 1/4 OD, 1 '

Мазна завршница Делрин материјал Боја : темно кафеава Мерки за шипка од 1 / 4 "ОД со должина од 1 ' Ултраобле

DEN 143.20
Ацетал кополимер пластична тркалезна шипка со дијаметар 7/8 , 24 должина - црна боја Свеж
Ацетал кополимер пластична тркалезна шипка со дијаметар 7/8 , 24 должина - црна боја

Одлична цврстина Добра димензионална стабилност Лесен за машина Висок отпор на растворувачи...

DEN 1270.40
Дијаметар од 3/4 инчи, Тркалезна Прачка Од Нерѓосувачки Челик 304, Должина Од 2 Инчи, Екструдирана, 0,75 инчи Диа Свеж
Дијаметар од 3/4 инчи, Тркалезна Прачка Од Нерѓосувачки Челик 304, Должина Од 2 Инчи, Екструдирана, 0,75 инчи Диа

Должина : 2 инчи Дијаметар : 3 / 4 инчи Материјал Тип : 304 општа намена нерѓосувачки челик Заврши : Неполиран

DEN 2.00
Fiblink Surf Inning Roader Rod Rod 2-парчен графит патување риболов шипка Свеж
Fiblink Surf Inning Roader Rod Rod 2-парчен графит патување риболов шипка

Чувствителна и цврста конструкција на јаглеродни влакна Конструкција на јаглерод за подобрена изведб�

DEN 2.33
Национален Хардвер Н179-556 4000бц Челична Навојна Прачка во цинк Свеж
Национален Хардвер Н179-556 4000бц Челична Навојна Прачка во цинк

Овластена Замена За Стенли Хардвер Акции #N179556 Се состои од ГРУБИ нишки на УНЦ Може да се дупчат, исечат, �

DEN 369.12
САД запечатуваат буна-n гума ролна без лепило, 40a, 3/8 висина, ширина 36, должина од 8 ' Свеж
САД запечатуваат буна-n гума ролна без лепило, 40a, 3/8 висина, ширина 36, должина од 8 '

Форма : ролна; Материјал : БунаН; Оценка : стандард; Дурометар : 40А; Тип на поддршка : обична Дебелина : 3 / 8 ";

DEN 1.00