Тема за везење на памук со заробени памук 3806 - по скин

Тема за везење на памук со заробени памук 3806 - по скин

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

Бренд : DMC. Количина : по скин. Боја : 3806. Состав : 100% памук. Инструкции за перење : што се перат на 60 степени. Бренд за информации за производот : ДМЦ Количина : по скин боја : 3806 Состав : 100% Упатства за перење памук : Перење на 60 степени Стил : Затегнат памук.

Избор на клиенти

DMC големина 5 памучна перка на нишка боја 209 - секоја од нив Свеж
DMC големина 5 памучна перка на нишка боја 209 - секоја од нив

Занает : Вез Количина : секоја Состав : 100% памук Упатство за перење : препорачано 60 степени...

DEN 86.88
Нишка за вез на памук со влакно од памук 226 - по скин Свеж
Нишка за вез на памук со влакно од памук 226 - по скин

Бренд : Сидро Количина : по скин Боја : 226 Состав : 100% памук Инструкции за перење : што се перат на 95 степени.

DEN 484.80
Сидро од шест влакна од вез 8,75 дворови-аметистични медиуми 12 по кутија Свеж
Сидро од шест влакна од вез 8,75 дворови-аметистични медиуми 12 по кутија

Бренд : сидро Маја Материјал : ткаенина Е потребно собрание : неточно Тежина на артикалот : 0.00625 фунти...

DEN 1.00
Impex памучен вез на конец на конец 811 - по скин Свеж
Impex памучен вез на конец на конец 811 - по скин

Бренд : Импекс Количина : по скин Боја : 811 Состав : 100% памук Бренд : Импекс Количина : по скин...

DEN 2.33
DMC Thread 6-влакно везење памук 8,7 јарди разновиден челик сив 117-53 Свеж
DMC Thread 6-влакно везење памук 8,7 јарди разновиден челик сив 117-53

Цената вклучува 12пакувања на DMC Thread Six Strand Prodidery Cotton 8,7 јарди Varigated Steel Grey 11753 (UPC : 077540050390) Димензии : 6,1 ин...

DEN 290.72
DMC 117-505 Шест гаден памучен памучен конец, adeејд Грин-Даркер од 562, 8,7-двор Свеж
DMC 117-505 Шест гаден памучен памучен конец, adeејд Грин-Даркер од 562, 8,7-двор

Продаден како единечен скиин 8,7 јарди по скин Големина 25 DMC 117 продаден како единечен скин 8,7 јарди по ски�

DEN 1.67
Лечиен Јапонија 2512-2311 Космо памучен вез, 8м, Скин Браун Свеж
Лечиен Јапонија 2512-2311 Космо памучен вез, 8м, Скин Браун

Бојата е кафеава Тип на материјал е памук Направено во Јапонија Космо памучен вез од 8 метри Скин Ова е ш�

DEN 2.67
DMC мека памучна везена нишка 2765 - по скин Свеж
DMC мека памучна везена нишка 2765 - по скин

Бренд : DMC Количина : по скин Боја : 2765 Состав : 100% памук Упатства за перење : само суво чисто Бренд : DMC Колич

DEN 3.33
Колекција на злато за везење DMC и пакет со пакет 8,7yd 27 пакет Свеж
Колекција на злато за везење DMC и пакет со пакет 8,7yd 27 пакет

36 Скеини на сноп на вез на ДМЦ Colorfast и отпорна на избледени 100% мецеризиран памук 36 Скеини на сноп на вез н�

DEN 67.68
ДМЦ заробен памук број 3821 Свеж
ДМЦ заробен памук број 3821

1 скин од 6 нишки 8 метри долга премија DMC нишка Секоја нишка има сјаен изглед и ќе се спротивстави на блед�

DEN 2.33
Тема за везење со заробени памук DMC 470 - по скин Свеж
Тема за везење со заробени памук DMC 470 - по скин

Бренд : DMC Количина : по скин Боја : 470 Состав : 100% памук Инструкции за перење : што се перат на 60 степени...

DEN 2.00
Ние сме чувари на меморија шиеме лесен конец, жолт Свеж
Ние сме чувари на меморија шиеме лесен конец, жолт

Силен и издржлив конец Над 26 јарди по картичка 3 шарени нијанси по картичка Силен и издржлив конец...

DEN 2.00
Тема за везење на памук со заробени памук 3816 - по скин Свеж Попустот
Тема за везење на памук со заробени памук 3816 - по скин

Бренд : DMC Количина : по скин Боја : 3816 Состав : 100% памук Инструкции за перење : што се перат на 60 степени...

DEN 28.00
Сидро заглавена од памук од памук 70 - по скин Свеж
Сидро заглавена од памук од памук 70 - по скин

Бренд : Сидро Количина : по скин Боја : 70 Состав : 100% памук Инструкции за перење : што се перат на 95 степени..

DEN 18.72
Тема за везење на памук со заробени памук DMC 613 - по скин Свеж
Тема за везење на памук со заробени памук DMC 613 - по скин

Бренд : DMC Количина : по скин Боја : 613 Состав : 100% памук Инструкции за перење : што се перат на 60 степени...

DEN 2.00
Лечиен Јапонија 2512-423 Космо памучен вез од памук, 8м, скин беж Свеж
Лечиен Јапонија 2512-423 Космо памучен вез од памук, 8м, скин беж

Бојата е беж Тип на материјал е памук Направено во Јапонија Космо памучен вез од 8 метри Скин Ова е шест в

DEN 0.67