Мелница за умирање на воздухот, метал со голема брзина на пневматски меленици Пневматски алатка за гравирање на полирање со 1/4 и 1/8 клуч за клучеви за мелење за меле?

Мелница за умирање на воздухот, метал со голема брзина на пневматски меленици Пневматски алатка за гравирање на полирање со

DEN 426.24

Свеж

Достапно.

Висококвалитетен материјал : Овој воздушен мелење прифаќа челично движење, кое прецизно е обработено од напредните машински алати за ЦПУ. Квалитетот е по супериорен, стабилен и отпорен на абење. За долгорочна употреба. Ефикасно и стабилно работење : Има силна можност за излез на вртежен момент и брза брзина, но во исто време обезбедува непречено работење. Гуд механички перформанси, совршена алатка за полирање и мелење. Лесно се нанесува : Отворената рачка е завиткана во силиконски за да се зголеми триењето. Севкупната големина на мелница за воздух е мала, а тежината е лесна, што е полесно за работа. Изработено со ергономски дизајн. Телото го усвојува нелиз Поставување на конкавна и конвексна текстура, а зафатот е моќен. Нашите предности : Достапни се две чакови : 3мм/6мм, можете да ги промените по потреба. Сомалината потрошувачка на воздух и високата концентричност обезбедуваат непречено работење. Високата концентричност обезбедува непречено работење. Продуцира понизок шум за време на употребата. Поле за апликација : Нашите индустриски одделенија за пневматски меленици погодни за мелење, дебарирање, полирање, обликување, итн. На метални делови, компоненти на дрво, гумени гуми, кастинг, итн. Ние гарантираме бесплатна услуга за замена за сите наши производи за време на гаранцијата. Вашето признание е наша среќа. Нашата метална права пневматска пневматска меленица полирање на гравура на воздухот за мелење алатка за мелење ☑ висок квалитет метален материјал, сигурен и издржлив во употреба. ☑ Компактна големина, мала тежина, голема брзина и ниска бучава. ☑ Мала потрошувачка на воздух, висока концентричност, мазно трчање и отпорни на абење. ☑ Добра механичка изведба, совршена алатка за полирање и мелење. ☑ Погоден за мелење, кастрење и обликување на површината на металните делови, компонентите на дрво, гумени гуми и леаности. Спецификација : Материјал : Алуминиум легура и железо и челик Воздухопловна големина : 1/4 "" Големина на чак : 1/8 ", 1/4" (3мм, 6мм) Работен притисок : 6.2kg/cm² ★ Модел : #01 kp- 620 Брзина без оптоварување : 25000rpm Пневматски меленици Должина : 15,5*3,3cm/6.1*1.3inch Тежина : 467g/16.5oz ★ 1,6инч Тежина : 732 G/25.8oz Список на пакети : 1 x Пневматски меленици 1 x 3mm Chuck 1 x Intlet Interface 2 x Мала рака клуч Забелешка : 1. Оставете мала грешка поради рачно мерење. Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Мониторите не се калибрирани исто, бојата на артикалот прикажана на фотографии може да се прикаже малку поразлично од реалниот предмет. Ве молиме, земете го вистинскиот како стандард.

Избор на клиенти

Алатки за поправка на јадрото на вентилот Crapyt Valve Свеж
Алатки за поправка на јадрото на вентилот Crapyt Valve

? Getе добиете : 3 компјутерски вентил за отстранување на вентилот + 1 парчиња 4насочен вентил за отстранува

DEN 127.84
381028-02 381028-08 Комплетна четка за јаглерод за Dewalt DW368 DW708-M35 CB35 MITER SAW Свеж
381028-02 381028-08 Комплетна четка за јаглерод за Dewalt DW368 DW708-M35 CB35 MITER SAW

4пакувања 38102802 четки за јаглерод Заменува Dewalt P / N 38102808, 38102802, го враќа животот на вашите алатки за напоју�

DEN 202.88
Горгитер машка буква графички резервоар за вратот на вратот и џебови за влечење Свеж
Горгитер машка буква графички резервоар за вратот на вратот и џебови за влечење

Совпаѓање на шорцевите со патеката со влечење на половината, еластична половината, наклон џебови, цврст

DEN 2.00
Дизајн на жолти кучиња кафеави ленти за кучиња поводник 3/4 широк и 5 'долг, мал/среден Свеж
Дизајн на жолти кучиња кафеави ленти за кучиња поводник 3/4 широк и 5 'долг, мал/среден

Направени за активни кучиња 100% мазен и издржлив полиестер, овие јаки се изградени за удобност и дејству

DEN 207.68
Ridgid 42950 B-171-X метал носачки куќиште Свеж
Ridgid 42950 B-171-X метал носачки куќиште

Оваа ставка е 42950 кутија, Metal 700 Овој производ се користи за комплети без алатки Ова производство на произ

DEN 2.00
Kleenguard A10 Bouffant Caps, материјал за дишење, бел, голем, 3 контејнери, 150 / контејнери, 450 капачиња / случај Свеж
Kleenguard A10 Bouffant Caps, материјал за дишење, бел, голем, 3 контејнери, 150 / контејнери, 450 капачиња / случај

450 Kleenguard A10 светлосни должни капаци / куќишта (3 контејнери од 150); Големо (24 "отворање); бело Овој модел има

DEN 1821.76
Кутија со моливи на геерот, торбичка за моливи, торба со моливи, естетска торбичка за молив, лама од сина боја Свеж
Кутија со моливи на геерот, торбичка за моливи, торба со моливи, естетска торбичка за молив, лама од сина боја

★ Моливцина Големина на случајот : 19.5x4x8,8 cm / 7.7x1.6x3.5 in ★ Материјал за торбички со моливи : кутијата со моли

DEN 1420.80
[Apple MFI сертифициран] Aymla Dual 20W USB C Брз полнач за автомобили за iPhone 14 Pro Max/14 Plus/13/12/Mini/11/XS/XR/X/8/Plus, Свеж
[Apple MFI сертифициран] Aymla Dual 20W USB C Брз полнач за автомобили за iPhone 14 Pro Max/14 Plus/13/12/Mini/11/XS/XR/X/8/Plus,

MFI овластен USB C во молња кабел 2 пакет, вграден MFI овластен чип, обезбедете целосно работа за системот i OS з

DEN 255.84
Фрактален дизајн Prisma AL-18 PWM 180 mm Adderable RGB LED LLS со вентилатор за компјутерски кутии Свеж
Фрактален дизајн Prisma AL-18 PWM 180 mm Adderable RGB LED LLS со вентилатор за компјутерски кутии

Дванаесет индивидуално адресирани LED диоди со монтирање на центри Специјално дизајнираните сечила на в

DEN 190.24
Заштитник на екранот за Garmin Enduro 2 UltraperFormance GPS SmartWatch + силиконски анти-прашини приклучоци [4 пакет], лесна Свеж
Заштитник на екранот за Garmin Enduro 2 UltraperFormance GPS SmartWatch + силиконски анти-прашини приклучоци [4 пакет], лесна

Дозволете оптимално, природно искуство за гледање Дозволете оптимално, природно искуство за гледање...

DEN 1.33
Сирп магичен тепих со долга патека за лизгање - 1600мм или 5,2 стапки, се потребни капаци на магичен тепих на Сирп и превоз Свеж