Преносни вентилатори на сурура, мрзливи навивачи на вратот без раце, вентилатор за носење на вратот за готвење во кујна, работа на отворено во затворен простор, USB п?

Преносни вентилатори на сурура, мрзливи навивачи на вратот без раце, вентилатор за носење на вратот за готвење во кујна, работа

DEN 1.33

Свеж

Достапно.

❤ Преносен вентилатор без рака : Со нов дизајн на вратот, ве прави да изгледате толку кул. Можете да го закачите вентилаторот околу вратот и да го земете насекаде. ❤ Удобно за носење : Ергономскиот силиконски дизајн на воздушно перниче во облик на U е посоодветен за кожа, поладен и поудобно. Постигнете без абење. И многу лесна 260g, може да се носи наоколу. ❤ 360 ° ротација и 3 брзина : со супер долго црево, може да прилагоди насока од 360 °, ниско/средно/високо ниво на брзина. Симулирајте природен ветер за да ве одржува удобно и ладење во жешкото лето. ❤ Силен ветер и низок шум : Дизајн на левата и десната двојно турбо експлозија, 60 сечила на вентилаторот собираат ветер, заштеда на енергија и нем. Нискиот шум на преносен мини вентилатор нема да ве вознемирува. ❤ Широко примена : Идеален за лично ладење, кампување, настан на отворено, како што се фудбал и бејзбол, кампување, качување, риболов, голф, фестивал, шминка, итн. Можете да го закачите вентилаторот околу вратот и да го земете насекаде. ❤ Удобно за носење : Ергономскиот силиконски дизајн на воздушно перниче во облик на U е посоодветен за кожа, поладен и поудобно. Постигнете без абење. И многу лесна 260g, може да се носи наоколу. ❤ 360 ° ротација и 3 брзина : со супер долго црево, може да прилагоди насока од 360 °, ниско/средно/високо ниво на брзина. Симулирајте природен ветер за да ве одржува удобно и ладење во жешкото лето. ❤ Силен ветер и низок шум : Дизајн на левата и десната двојно турбо експлозија, 60 сечила на вентилаторот собираат ветер, заштеда на енергија и нем. Нискиот шум на преносен мини вентилатор нема да ве вознемирува. ❤ Широко примена : Идеално за лично ладење, кампување, настан на отворено, како што се фудбал и бејзбол, кампување, качување, риболов, голф, фестивал, шминка, итн. Спецификација : Модел на производи : Винтерски ветерници во стилот на вратот : 3 брзини и долга работа Време на време на време : 4 часа Капацитет на Батерија : 2000mah Color : бела , розова , зелена боја : 178*42*232mmmaterial : ABS+Siliconefeatures : Moute Motor Super силен ветер, да ве олади. Три ветер Брзина Клучен прекинувач, лесен за префрлување на брзината на ветерот - Префрлете ја брзината на ветерот 3 преку прекинувач за клучеви. Адворен агол на вентилаторот За да ги задоволите вашите потреби. Производ лесен ладно и дизајн мода, без товар кога правите спортови. Дизајн на лево и десно Блескаво-турбо експлозија, 60 сечила на вентилаторот собираат ветер, ја намалуваат флуктуацијата на воздухот, заштедата на енергија и потивко. Аергономскиот силиконски дизајн во форма на У е посоодветен за кожата, поладно и поудобно.

Product model: Neck Hanging Style Fan
Strong winds : 3 Speeds & Long working time
Charging time: 4 hours
Battery capacity: 2000mAh
Colour: White,Pink,Green
Size: 178*42*232mm
Material: ABS+silicone
Features:
Mute motor super strong wind, to cool you off. Three wind speed a key switch, easy to switch the wind speed - switch 3 wind speed via a key switch.:
Adjustment fan angle to meet your needs.:
Product lightweight cool and design fashion, no burden when doing sports.:
Design of the left and right twin-turbo blast, 60 fan blades gather wind, reduce air fluctuation, energy saving and quieter.:
Ergonomic U-shaped silicone design is more suitable for skin, cooler and more comfortable. :

Избор на клиенти

Teamенски јакна за Speedoенски јакна со целосен патент на патент, загревање на тимот за загревање Свеж
Teamенски јакна за Speedoенски јакна со целосен патент на патент, загревање на тимот за загревање

Полиестер, руно Само миење на рацете Целосно поставена Странични џебови Вратот на екипажот Лого Speedo на �

DEN 3.00
Ксинбалов јакни за мажи јакни мажи јакни мажи нејасни трим со качулка патент палто палто за мажи за мажи Свеж
Ксинбалов јакни за мажи јакни мажи јакни мажи нејасни трим со качулка патент палто палто за мажи за мажи

【После продажбата】 1 Пристигна во рок од 5–15 работни дена по купувањето 2 Лесно за враќање : Откако ќе ап

DEN 0.33
Плочи за заклучување на Abloy PL202 за врати со лева рака/ HASP за катанец од 2 - 3 Свеж
Плочи за заклучување на Abloy PL202 за врати со лева рака/ HASP за катанец од 2 - 3

PL202 за вратите со лева рака Одделение 3 Дупка за окови од 12 мм За фиксирање на рамки Цинкпозлатен, полиест

DEN 1104.00
Бензара 93888 каубојски тематски елегантен и уникатен декор на wallидови Свеж
Бензара 93888 каубојски тематски елегантен и уникатен декор на wallидови

Овој декор на wallидната кука мери 6 инчи (ширина) x3 инч (г) x10 инч (ч) Американски елегантен каубојски панел..

DEN 320.00
Хитачи 0B23461 450 GB SAS 15K RPM Свеж
Хитачи 0B23461 450 GB SAS 15K RPM

Hitachi 0 B23461 450 GB SAS 15 K RPM Детали за внатрешниот производ : Производител : Хитачи Број на дел : 0 B23461 Категорија

DEN 1611.20
Лондон Магла Машки Пуфер Свеж
Лондон Магла Машки Пуфер

100% Полиестер Увезени Затворање на патент Машинско Перење Руно наредени јака Два Џебови Со Патент...

DEN 3.33
Замена на пумпа за вода 63V-44352-00 За замена за Yamaha 8HP 9.9HP 15HP 20HP надворешен мотор за Sierra 18-3040 Boat Motor 63V-44352-00-00 Свеж
Замена на пумпа за вода 63V-44352-00 За замена за Yamaha 8HP 9.9HP 15HP 20HP надворешен мотор за Sierra 18-3040 Boat Motor 63V-44352-00-00

Замена за број на дел од Јамаха : 63 V4435200, 63 V4435201 02 03 (Проверете го бројот на делот ОЕМ пред купувањето)...

DEN 1.00
Tucarest 513253 x2 лежиште на предните тркала и склопување на центри Компатибилен Audi A3 Q3 TT Quattro Volkswagen Beetle CC Свеж
Tucarest 513253 x2 лежиште на предните тркала и склопување на центри Компатибилен Audi A3 Q3 TT Quattro Volkswagen Beetle CC

Економични : Ние сме фабричка директна продажба Крајниците можат да потрошат мала сума пари и да добија�

DEN 1355.52
Дизајн на брадавици на Меган, црвен змеј Галакси, со шиење Свеж
Дизајн на брадавици на Меган, црвен змеј Галакси, со шиење

Стаклени очи : стаклени око кабохони за правење накит, скулптури, таксидермија и други проекти за занает

DEN 3.00
WFZY 5000W/6000W/8000W/10000W,Моќ Инвертер DC 12v ДО 110V AC Конвертор, USB Автомобил Адаптер И Запалка За Автомобил Дома Лаптоп Свеж
WFZY 5000W/6000W/8000W/10000W,Моќ Инвертер DC 12v ДО 110V AC Конвертор, USB Автомобил Адаптер И Запалка За Автомобил Дома Лаптоп

Автомобил Моќ Инвертер мал и исклучителен дизајн, лесен за носење Може да биде директно поврзан со запа�

DEN 2976.00
Shanrya USB 3.0 U диск, метален материјал приклучок и репродукција на преносни USB -дискови за проток на прашина за филмови Свеж
Intel Pentium G Series 3,50 GHz дво-јадрен LGA 1151 процесор Свеж
Intel Pentium G Series 3,50 GHz дво-јадрен LGA 1151 процесор

Socket LGA 1151 Компатибилност на чипсет во серија Intel 200 / 1001 (1 ја исклучува поддршката за технологија на Intel Optan

DEN 0.67
3drose Florene Childrs S Art - Прослава за балон - крпи Свеж
3drose Florene Childrs S Art - Прослава за балон - крпи

Рачна / спортска крпа; 15 x 22 инчи Направено од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур Тери крпа)...

DEN 183.84
Зимска топла надворешна облека за женски цветни печати со аспиратор гроздобер преголем палта џебови Свеж
Зимска топла надворешна облека за женски цветни печати со аспиратор гроздобер преголем палта џебови

80% полиестер, 15% памук, 5% спандекс Направени во САД или увезени Затворање на патент Само миење на рацете...

DEN 0.67
International Comfort Pro Fan C 20 3B 1/2 27 int l Свеж
International Comfort Pro Fan C 20 3B 1/2 27 int l

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Користете оригинални делови за OEM за безбедн�

DEN 0.33