X-Ree 320mmx170mmx120mm Пластични двојни слоеви кутија за складирање на алатки со еден заклучок (320mmx170mmx120mm caja doble de almacenamiento de herramientas de un un sol solo pestillo de plástico de doble cierre

X-Ree 320mmx170mmx120mm Пластични двојни слоеви кутија за складирање на алатки со еден заклучок (320mmx170mmx120mm caja doble

DEN 1.33

Свеж

Достапно.

Име на производот : кутија со алатки; Материјал : пластика. Содржина на пакет : 1 x кутија со алатки. Боја на школка : црна. Димензија : 320 x 170 x 120mm / 13 "x 7" x 5 "(l * w * h) (dimensión : 320 x 170 x 120 mm / 13 '' x 7 '' x 5 '' (l * w * h ). L*W*H)(Dimensión : 320 x 170 x 120 mm / 13' 'x 7' 'x 5' '(L * W * H). Weight : 443g(Peso : 443g. 320mmx170mmx120mm Plastic Dual Layers One-Latch Кутијата за складирање на алатки за складирање на алатки е повеќенаменска, не само што може да носи хардвер и мали алатки, исто така може како кутија за риболов. Материјал : Plásticocontenido del Paquete : 1 x Caja de Herramientasshell Боја : Negrodimensión : 320 x 170 x 120 mm / 13 '' x 7 '' x 5 '' (l * w * h) пезо : 443g.

Избор на клиенти

Lteftlfl 1/2 инчи Шанк за обработка на дрва од дрво Свеж
Lteftlfl 1/2 инчи Шанк за обработка на дрва од дрво

Тело : Јаглероден челик Сечило : легура Шанк Диметар : 1 / 2 инчи (12,7 мм) Ширина на сечење : 1 / 2 инчи (12,7 мм)...

DEN 0.33
Кутија со алатки за жива MJTBrd, црвена боја Свеж
Кутија со алатки за жива MJTBrd, црвена боја

Тампон Големина : Висина 4,5 инчи (11,5 см), ширина 14,2 инчи (35,8 см), длабочина 4,5 инчи (11,5 см) Тежина : приближно 2

DEN 888.64
Занаетчија 128 Копчиња за замена: 2 клучеви Свеж
Занаетчија 128 Копчиња за замена: 2 клучеви

Занаетчии 128 Копчиња за замена : 2 клучеви Бесплатни еко усни Пеперминт зуи мелем за усни Алтернативен пр

DEN 1.00
Занаетчија 098 Копчиња за замена: 2 копчиња Свеж
Занаетчија 098 Копчиња за замена: 2 копчиња

Занаетчиски 098 Копчиња за замена : 2 клучеви Бесплатни еко усни Пеперминт зуи мелем за усни...

DEN 237.92
Siemens 3RS17 00-2DD00 Конвертор на индивидуален интерфејс, активен, терминали на кафез, ширина од 6,2 мм, влез 0-10V, излез Свеж
Festool 577172 Ограничено издание Systainer3 Cooltainer SYS3 M 437 CP Свеж
Festool 577172 Ограничено издание Systainer3 Cooltainer SYS3 M 437 CP

Cooltainer е ажуриран за 2021 година и сега е достапен во дизајнот Systainer³ (Generation 3) The Coolter е висока скоро 171 / 4 "(437 mm

DEN 0.67
Занаетчиски 387 Копчиња за замена: 2 копчиња Свеж
Занаетчиски 387 Копчиња за замена: 2 копчиња

Занаетчиски 387 Копчиња за замена : 2 клучеви Бесплатни еко усни Пеперминт зуи мелем за усни Алтернативен

DEN 0.67
Алатка за поправка на ftvogue, класифицирани делови за алатка за складирање синтетичко дрво за дома Свеж
Алатка за поправка на ftvogue, класифицирани делови за алатка за складирање синтетичко дрво за дома

Синтетичко дрво : Направено од врвен синтетички материјал од дрво, оваа кутија за складирање е силна и ц�

DEN 0.67
Кутија за пластични алатки Homak со метални брави, 16-инчни, црни, BK00216001 Свеж
Кутија за пластични алатки Homak со метални брави, 16-инчни, црни, BK00216001

Обезбеден со двоен систем Рачка за носење на пластична завртка Солиден пластичен дизајн Вклучена пласт

DEN 1.00
Занаетчиски 467 Копчиња за замена: 2 копчиња Свеж
Занаетчиски 467 Копчиња за замена: 2 копчиња

Занаетчиски 467 Копчиња за замена : 2 клучеви Бесплатни еко усни Пеперминт зуи мелем за усни Алтернативен

DEN 1161.60
Кобалт BB02 Копче за алатки за замена: 2 копчиња Свеж
Кобалт BB02 Копче за алатки за замена: 2 копчиња

Кобалт BB02 Копче за алатки за замена : 2 копчиња Бесплатни еко усни Пеперминт зуи мелем за усни Прикажано �

DEN 237.92