DC 12V 2-PIN 60X60X10MM компјутер компјутерски процесорски процесорски систем за ладење на ракав 6010 6010

DC 12V 2-PIN 60X60X10MM компјутер компјутерски процесорски процесорски систем за ладење на ракав 6010 6010

DEN 136.48

Свеж

Достапно.

60 x 60 x 10mm 12 V 2-пински вентилатор за ладење без четка за компјутерски случај. Вентилаторот на случајот е едноставен за инсталирање и помага во заштитата на процесорот. Работи доста брзо и има голем проток на воздух за подобрување на перформансите за ладење. Ако износот на нарачката над 150 УСД, ние ќе користиме забрзана испорака услуга бесплатно. Ние вложуваме максимални напори да им обезбедиме на клиентите задоволителна услуга. Овој вентилатор од 12 волти без четка е тивок и се поврзува со вашата матична плоча преку 2-пински Molex конектор (проверете ја документацијата на вашата матична плоча за да бидете сигурни дека имате заглавие за овој кабел за да се поврзете). Спецификации : Тип на ставка : Материјал за ладење на вентилаторот : пластична боја : црна димензија : 60*60*10mm/2.39inch (приближно) Должина на кабелот : 250мм/9,84inch (приближно. Ние сме професионални електронски компоненти и производител на модули. Време на испорака на САД и Канада : 6-24 дена (може да се следи), - Ние нудиме забрзана услуга за испорака : 3-8 дена.12 CFM±10% Noise : 23db A±10% Quantity : 1 PC (other accessories demo in the picture are not included) Note : Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодарам!! Споредете ги деталните големини со вашите, ве молиме, дозволете 1-4cm да се разликуваат поради рачното мерење, благодарам! Пакетот вклучува : 1 x ладење вентилатор 6010 (без пакет за малопродажба). Секое прашање, ве молиме слободно контактирајте ме. (Исклучувајќи време за ракување). Ако износот на нарачката над 150 УСД, ние ќе користиме забрзана испорака услуга бесплатно. Ние сме професионални електронски компоненти и производител на модули. (Исклучувајќи време за ракување).) Тип на конектор : 2 пинови (ph- 2. Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.16 A Bearing Type : Sleeve Speed : 3200 RPM±10% Airflow : 13. Ние вложуваме максимални напори да им обезбедиме на клиентите задоволителна услуга. Помогнете да го истуркате топол воздух од вашиот компјутер кога се монтира на задниот дел или нацртајте свеж воздух ако го монтирате на предниот дел од случајот. 23dba (при номинален напон и нула притисок, измерено на 1 метар на една страна) е ниско потпевнување во нормална канцеларија.54) Voltage : DC 12 V Rated Current : 0.

Избор на клиенти

Површински влошки за климатизација Свеж
Површински влошки за климатизација

10 пакувања од 2 "дијаметар, средна завршница на кука и јамка за климатизација на површината Користете со

DEN 1.67
Покин плус цврста ребра-плетена тела Свеж
Покин плус цврста ребра-плетена тела

【Квалитет】 мазен, истегнување, брзо сушење и дишечки материјал со висок квалитет на ткаенина со одличн

DEN 453.60
BNY CORNER 2 MIL 1,5x2 чиста пластична патент за складирање торби за складирање 1.5 x 2 - 500 брои Свеж
BNY CORNER 2 MIL 1,5x2 чиста пластична патент за складирање торби за складирање 1.5 x 2 - 500 брои

Овој врв на заптивка од 1,5 "x 2", поли торба е идеална за предмети што треба да се чуваат свежи или препакув�

DEN 3.00
International Comfort Pro Fan C 20 3B 1/2 27 int l Свеж
International Comfort Pro Fan C 20 3B 1/2 27 int l

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Користете оригинални делови за OEM за безбедн�

DEN 0.33
Номад 40-26474-2-50 1 1/2 NPT PWR-Flo AODD пумпа, алуминиум, буна-N/нитрил дијафрагми Свеж
Номад 40-26474-2-50 1 1/2 NPT PWR-Flo AODD пумпа, алуминиум, буна-N/нитрил дијафрагми

Пад на замена за Wilden® AODD пумпите со еквивалентни Make and Size Пумпите со двојна дијафрагма управувана со воз�

DEN 0.67
BigWigprints Spiderman во печатените филмови Spiderverse - сет од 6 фотографии, сјајни Свеж
BigWigprints Spiderman во печатените филмови Spiderverse - сет од 6 фотографии, сјајни

Совршена идеја за подароци за вентилаторот Spiderverse во вашиот живот! Украсете ги wallsидовите со овие високо

DEN 2.00
Не можам да ја држам мојата кошула за кучиња за отпечаток на екранот портокалова xxxl Свеж
Не можам да ја држам мојата кошула за кучиња за отпечаток на екранот портокалова xxxl

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои...

DEN 696.00