Држач за не -лизгачки телефон Veranco, анти -лизгачки автомобил за табла, држач за мобилни мобилни силиконски цртички, лепливи влошки за автомобили за мобилен телефон, ?

Држач за не -лизгачки телефон Veranco, анти -лизгачки автомобил за табла, држач за мобилни мобилни силиконски цртички, лепливи

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

Премиум материјал - Носителот на телефонот Veranco Car е изработен од висококвалитетни материјали. Оваа телефонска подлога што не се лизга може да се остави под сонцето долго време. Не остава остаток, нема трага на таблата. Широк спектар на употреба - Нашата подлога за лизгање е идеална за употреба во автомобили, чамци и колички за голф. Идеално за држење на мобилен телефон, клучеви, очила за сонце, GPS, детектор на радари и повеќе додека возите. Може да се користи и во канцеларијата и кујната. Исто така, може да работи како средство за чистење гел гел за да се отстрани прашината и миленичињата коса на облека и компјутери. Лесен за употреба - само ставете Veranco не лизгачки влошки на таблата со автомобили или на друга површина, нема потреба од никаква леплива лента или лепак, сега можете да започнете да ги користите. Покривањето на таблата со автомобили Veranco може да се користи многу пати и нема да остави остаток или оштетување на што и да ги заглавите. Исплакување под топла вода и сапун за чистење и обновување на нејзината лепливост. Совети за подобра употреба - Ве молиме, чувајте ја површината за контакт на лепливиот автомобил што не е чиста и суво. Притиснете ја подлогата за гел 5 секунди по лепењето. Премиум материјал - Носителот на телефонот Veranco Car е изработен од висококвалитетни материјали. Оваа телефонска подлога што не се лизга може да се остави под сонцето долго време. Не остава остаток, нема трага на таблата. Широк спектар на употреба - Нашата подлога за лизгање е идеална за употреба во автомобили, чамци и колички за голф. Идеално за држење на мобилен телефон, клучеви, очила за сонце, GPS, детектор на радари и повеќе додека возите. Може да се користи и во канцеларијата и кујната. Исто така, може да работи како средство за чистење гел гел за да се отстрани прашината и миленичињата коса на облека и компјутери. Лесен за употреба - само ставете Veranco не лизгачки влошки на таблата со автомобили или на друга површина, нема потреба од никаква леплива лента или лепак, сега можете да започнете да ги користите. Покривањето на таблата со автомобили Veranco може да се користи многу пати и нема да остави остаток или оштетување на што и да ги заглавите. Исплакување под топла вода и сапун за чистење и обновување на нејзината лепливост. Совети за подобра употреба - Ве молиме, чувајте ја површината за контакт на лепливиот автомобил што не е чиста и суво. Притиснете ја подлогата за гел 5 секунди по лепењето. Засилени со влошки за нелипки или гел душеци кои не се лепливи, се топат на топлото сонце, мирисаат на токсичниот фанки мирис или оставете неред на вашата цртичка? Veranco анти-лизгачки мат е тука за да ви помогне. Изработено е од висококвалитетни материјали. Овие нетоксични лепливи влошки за цртичка можат да бидат оставени под сонцето долго време. Не остава остаток и нема трага на контролната табла.

Избор на клиенти

Римски броеви осум во црна силуета телефонска паричник чанта што виси мобилна торбичка црн џеб Свеж
Римски броеви осум во црна силуета телефонска паричник чанта што виси мобилна торбичка црн џеб

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб Карактеристики : и

DEN 3.33
Eixxie Purple Green Beige Blue Blue Window Curney Curtains 39 инчи долга пајсли прозорец завеса за спална соба за дневна соба Свеж
Eixxie Purple Green Beige Blue Blue Window Curney Curtains 39 инчи долга пајсли прозорец завеса за спална соба за дневна соба

За оваа ставка X ✅ Премиум производ : Универзален држач за монтирање на телефон со долг врат е најновиот

DEN 604.80
SXDS CAR MAGNET Телефонски заграда пластична конзола за конзола држач за држави на телефон Универзална навигација Свеж
Wisconsin America Map Stars Stars Stripes Flage Flage Phone Phone Wallet чанта виси мобилна торбичка црн џеб Свеж
Wisconsin America Map Stars Stars Stripes Flage Flage Phone Phone Wallet чанта виси мобилна торбичка црн џеб

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб Карактеристики : и

DEN 2.67
Држач за монтирање на вентилатор за вентилатор за автомобили за AT & T Microsoft Lumia 640 XL - AT & T Motorola Atrix 2 - AT Свеж
Држач за монтирање на вентилатор за вентилатор за автомобили за AT & T Microsoft Lumia 640 XL - AT & T Motorola Atrix 2 - AT

Држач за вентилатор на воздухот на AC Го одржува вашиот паметен телефон на повидок на ниво на очите и е по

DEN 3.33
Lhllhl Dashboard Dashboard Design Design Design Non-Slip Car Mone, монтиран штанд за безбедно возење за паметни телефони Свеж
Lhllhl Dashboard Dashboard Design Design Design Non-Slip Car Mone, монтиран штанд за безбедно возење за паметни телефони

Кориснички пријателски, лесен за работа, побезбеден и посигурен 。 Двостепена мека пластична зона на де�

DEN 4347.84
Пакет пакет со Callpod Chargepod со 6 адаптери - сребро Свеж
Пакет пакет со Callpod Chargepod со 6 адаптери - сребро

Наплати до 6 уреди во исто време Вклучува шест (6) популарни адаптери за полнење на вашите електронски га�

DEN 479.84
Jjry Mini Metal Magnetic Car Tonecter Застанете воздух за вентил за монтирање на мобилна поддршка за автомобили за држач за Свеж
Jjry Mini Metal Magnetic Car Tonecter Застанете воздух за вентил за монтирање на мобилна поддршка за автомобили за држач за

1 Универзален држач за телефон за паметен телефон 2 Во држачот на држачот на магнетниот држач за воздухо�

DEN 3.00
Cheetah Print Car Enterior Mount Air Clip Clip Clip Monem Teplate прилагодлив за паметен телефон Свеж
Cheetah Print Car Enterior Mount Air Clip Clip Clip Monem Teplate прилагодлив за паметен телефон

Телефонскиот монтажа за автомобил е изработен од легура ABS+алуминиум+акрилик Држачот на телефонот на ав

DEN 287.84
Магнетниот држач за монтирање на автомобилот, телескопски силен зафат, компатибилен со T -Mobile Revvl 4 - Revvl 4 Plus - Revvl Свеж
ПРВИСКИ СВЕТСКИ ТЕЛЕФОН МОНИ ЗА УНИВЕРЗАЛНИ КАРТИВНИ КАРТИВНИ КАРТИВНИЦИ СО ВУКЦИЈА КУП ДОЛЕМИ Свеж
ПРВИСКИ СВЕТСКИ ТЕЛЕФОН МОНИ ЗА УНИВЕРЗАЛНИ КАРТИВНИ КАРТИВНИ КАРТИВНИЦИ СО ВУКЦИЈА КУП ДОЛЕМИ

🎁 Нашиот држач за мобилни телефони на автомобилот е изработен од ABS, формата на штитот се совпаѓа со з

DEN 569.60