Држач за не -лизгачки телефон Veranco, анти -лизгачки автомобил за табла, држач за мобилни мобилни силиконски цртички, лепливи влошки за автомобили за мобилен телефон, ?

Држач за не -лизгачки телефон Veranco, анти -лизгачки автомобил за табла, држач за мобилни мобилни силиконски цртички, лепливи

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

Премиум материјал - Носителот на телефонот Veranco Car е изработен од висококвалитетни материјали. Оваа телефонска подлога што не се лизга може да се остави под сонцето долго време. Не остава остаток, нема трага на таблата. Широк спектар на употреба - Нашата подлога за лизгање е идеална за употреба во автомобили, чамци и колички за голф. Идеално за држење на мобилен телефон, клучеви, очила за сонце, GPS, детектор на радари и повеќе додека возите. Може да се користи и во канцеларијата и кујната. Исто така, може да работи како средство за чистење гел гел за да се отстрани прашината и миленичињата коса на облека и компјутери. Лесен за употреба - само ставете Veranco не лизгачки влошки на таблата со автомобили или на друга површина, нема потреба од никаква леплива лента или лепак, сега можете да започнете да ги користите. Покривањето на таблата со автомобили Veranco може да се користи многу пати и нема да остави остаток или оштетување на што и да ги заглавите. Исплакување под топла вода и сапун за чистење и обновување на нејзината лепливост. Совети за подобра употреба - Ве молиме, чувајте ја површината за контакт на лепливиот автомобил што не е чиста и суво. Притиснете ја подлогата за гел 5 секунди по лепењето. Премиум материјал - Носителот на телефонот Veranco Car е изработен од висококвалитетни материјали. Оваа телефонска подлога што не се лизга може да се остави под сонцето долго време. Не остава остаток, нема трага на таблата. Широк спектар на употреба - Нашата подлога за лизгање е идеална за употреба во автомобили, чамци и колички за голф. Идеално за држење на мобилен телефон, клучеви, очила за сонце, GPS, детектор на радари и повеќе додека возите. Може да се користи и во канцеларијата и кујната. Исто така, може да работи како средство за чистење гел гел за да се отстрани прашината и миленичињата коса на облека и компјутери. Лесен за употреба - само ставете Veranco не лизгачки влошки на таблата со автомобили или на друга површина, нема потреба од никаква леплива лента или лепак, сега можете да започнете да ги користите. Покривањето на таблата со автомобили Veranco може да се користи многу пати и нема да остави остаток или оштетување на што и да ги заглавите. Исплакување под топла вода и сапун за чистење и обновување на нејзината лепливост. Совети за подобра употреба - Ве молиме, чувајте ја површината за контакт на лепливиот автомобил што не е чиста и суво. Притиснете ја подлогата за гел 5 секунди по лепењето. Засилени со влошки за нелипки или гел душеци кои не се лепливи, се топат на топлото сонце, мирисаат на токсичниот фанки мирис или оставете неред на вашата цртичка? Veranco анти-лизгачки мат е тука за да ви помогне. Изработено е од висококвалитетни материјали. Овие нетоксични лепливи влошки за цртичка можат да бидат оставени под сонцето долго време. Не остава остаток и нема трага на контролната табла.

Избор на клиенти

Пакет пакет со Callpod Chargepod со 6 адаптери - сребро Свеж
Пакет пакет со Callpod Chargepod со 6 адаптери - сребро

Наплати до 6 уреди во исто време Вклучува шест (6) популарни адаптери за полнење на вашите електронски га�

DEN 479.84
Магнетниот држач за монтирање на автомобилот, телескопски силен зафат, компатибилен со T -Mobile Revvl 4 - Revvl 4 Plus - Revvl Свеж
Држач за не -лизгање на автомобилот за мотори за Moto G Stylus 5G - Stand Mat Dock компатибилен со Motorola Moto G Stylus 5G Свеж
Држач за не -лизгање на автомобилот за мотори за Moto G Stylus 5G - Stand Mat Dock компатибилен со Motorola Moto G Stylus 5G

Табла за автомобили, нелизгач, држач за држач за влечење, монтирање на десктоп телефонска лулка, црна ко�

DEN 1.67
Jjry Mini Metal Magnetic Car Tonecter Застанете воздух за вентил за монтирање на мобилна поддршка за автомобили за држач за Свеж
Jjry Mini Metal Magnetic Car Tonecter Застанете воздух за вентил за монтирање на мобилна поддршка за автомобили за држач за

1 Универзален држач за телефон за паметен телефон 2 Во држачот на држачот на магнетниот држач за воздухо�

DEN 3.00
Јапонија Црвена илустрација Телефонска чанта чанта што виси мобилна торбичка црн џеб Свеж
Јапонија Црвена илустрација Телефонска чанта чанта што виси мобилна торбичка црн џеб

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб Карактеристики : и

DEN 825.60
ПРВИСКИ СВЕТСКИ ТЕЛЕФОН МОНИ ЗА УНИВЕРЗАЛНИ КАРТИВНИ КАРТИВНИ КАРТИВНИЦИ СО ВУКЦИЈА КУП ДОЛЕМИ Свеж
ПРВИСКИ СВЕТСКИ ТЕЛЕФОН МОНИ ЗА УНИВЕРЗАЛНИ КАРТИВНИ КАРТИВНИ КАРТИВНИЦИ СО ВУКЦИЈА КУП ДОЛЕМИ

🎁 Нашиот држач за мобилни телефони на автомобилот е изработен од ABS, формата на штитот се совпаѓа со з

DEN 569.60
МУЗИЧКИ КЛУЧНИ КЛУЧИ НА ПИЈАНСКИОТ МАГНЕТСКИОТ ТЕЛЕФОНСКИ МАКЕНТ МАКЕНТ МОНЕР ЗА ЦАРИ Свеж
МУЗИЧКИ КЛУЧНИ КЛУЧИ НА ПИЈАНСКИОТ МАГНЕТСКИОТ ТЕЛЕФОНСКИ МАКЕНТ МАКЕНТ МОНЕР ЗА ЦАРИ

Легура Направени во САД или увезени Оваа магнетна монтажа на автомобили е направено од висококвалитетн

DEN 243.04
Wisconsin America Map Stars Stars Stripes Flage Flage Phone Phone Wallet чанта виси мобилна торбичка црн џеб Свеж
Wisconsin America Map Stars Stars Stripes Flage Flage Phone Phone Wallet чанта виси мобилна торбичка црн џеб

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб Карактеристики : и

DEN 2.67
Држач за лизгање на автомобили со лизгање дизајниран за таблета од 5 -тиот генерал на Apple Ipad, голи без случај Свеж
Држач за лизгање на автомобили со лизгање дизајниран за таблета од 5 -тиот генерал на Apple Ipad, голи без случај

1 Нема механички или извори за да се прилагодат за да одговараат на вашиот телефон 2 Прилагодливи 360 степ�

DEN 639.20
Air Vent Anti-Slip Magsafe Mount Mount со Auto Clamp Arms за iPhone 14 & 12 13 Pro Max Mini, ротирачки 360 ° прилагодливи клипови, Свеж
Air Vent Anti-Slip Magsafe Mount Mount со Auto Clamp Arms за iPhone 14 & 12 13 Pro Max Mini, ротирачки 360 ° прилагодливи клипови,

Помогнете да користите GPS или паметен телефон со поудобни и продолжени агли на гледање Ако полначот Magsafe

DEN 143.84
Спорт за куглање едноставна шема на геометрија Телефонска чанта чанта што виси мобилна торбичка црн џеб Свеж
Спорт за куглање едноставна шема на геометрија Телефонска чанта чанта што виси мобилна торбичка црн џеб

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб Карактеристики : и

DEN 219.20
Паметен гаџет за Google Pixel 2 XL - прстен Magnetosafe, додадете лепило за лепило за функционалност на магнет за Google Pixel Свеж
Паметен гаџет за Google Pixel 2 XL - прстен Magnetosafe, додадете лепило за лепило за функционалност на магнет за Google Pixel

? [Компатибилен] веднаш го трансформира вашиот Pixel 2 XL кој е способен за безжично полнење на Qi во компатиб�

DEN 3.00