R2S175-AB56-01 EBM PAPST FAN 220VAC 0,33/0.29A центрифугален вентилатор за вентилатор за серво мотор

R2S175-AB56-01 EBM PAPST FAN 220VAC 0,33/0.29A центрифугален вентилатор за вентилатор за серво мотор

DEN 1376.00

Свеж

Достапно.

Состојба : 100% сосема нов и во совршен пакет за да се обезбеди да добиете совршен производ. Модел : R2 S175-AB56-01; Бренд : ebmpapst. Фаза : 1 ~; Материјал на работното коло : ПА 6 пластика; Број на лопати : 7; Струја : 0,33/0.29a; Тип : Центрифугален вентилатор; Степен на заштита : IP20; Моторно лежиште : Лежиште на топка; Дијаметар на вентилаторот : 175мм; Тип на мотор : M2 S052-CA; MPN : R2 S175-AB56-01; Номинален напон : 220 VAC; Фреквенција : 50/60 Hz; Брзина : 2300/2350rpm; Енергија : 53/51 W. Капетанот Фан е специјализиран за продажба на производи за вентилација и дисипација на топлина и додатоци за контрола на индустријата. Нашите производи се користат во индустрии, вклучувајќи вентилација, климатизација, ладење, греење, електрична автоматизација, варијатор на фреквенција (инвертер), железнички транзит, прочистување на воздухот, нова енергија, итн. Големи попусти на препродавачи; Конкурентна цена; Заштедете време и пари; Сите единици целосно тестирани. Состојба : 100% сосема нов и во совршен пакет за да се обезбеди да добиете совршен производ. Модел : R2 S175-AB56-01; Бренд : ebmpapst. Фаза : 1 ~; Материјал на работното коло : ПА 6 пластика; Број на лопати : 7; Струја : 0,33/0.29a; Тип : Центрифугален вентилатор; Степен на заштита : IP20; Моторно лежиште : Лежиште на топка; Дијаметар на вентилаторот : 175мм; Тип на мотор : M2 S052-CA; MPN : R2 S175-AB56-01; Номинален напон : 220 VAC; Фреквенција : 50/60 Hz; Брзина : 2300/2350rpm; Енергија : 53/51 W. Капетанот Фан е специјализиран за продажба на производи за вентилација и дисипација на топлина и додатоци за контрола на индустријата. Нашите производи се користат во индустрии, вклучувајќи вентилација, климатизација, ладење, греење, електрична автоматизација, варијатор на фреквенција (инвертер), железнички транзит, прочистување на воздухот, нова енергија, итн. Големи попусти на препродавачи; Конкурентна цена; Заштедете време и пари; Сите единици целосно тестирани. Состојба : 100% сосема нов и добар квалитет (совршен пакет за да се осигурате дека примате совршен производ) модел : R2 S175-AB56-01; Бренд : EBMPAPST Фаза : 1 ~; Материјал на работното коло : ПА 6 пластика; Број на лопати : 7; Тековна : 0,33/0.29a Тип : центрифугален вентилатор; Степен на заштита : IP20; Лежиште на моторот : Дијаметар на вентилаторот на лаерот на топката : 175мм; Тип на мотор : M2 S052-CA; MPN : R2 S175-AB56-01 Номинален напон : 220 VAC; Фреквенција : 50/60 Hz; Брзина : 2300/2350rpm; Енергија : 53/51 W Капетан Фан е специјализиран за продажба на производи за вентилација и дисипација на топлина и додатоци за контрола на индустријата. Нашите производи се користат во индустрии, вклучувајќи вентилација, климатизација, ладење, греење, електрична автоматизација, варијатор на фреквенција (инвертер), железнички транзит, прочистување на воздухот, нова енергија, итн. Големи попусти на препродавачи; Конкурентна цена; Заштедете време и пари; Сите единици целосно тестирани.

Избор на клиенти

Lcztn 2 пакет класичен бејзбол капа за мажи жени, низок профил голф тато капа Свеж
Lcztn 2 пакет класичен бејзбол капа за мажи жени, низок профил голф тато капа

100% памук Увезени Затворање на тока Само миење на рацете Големина : Една големина одговара на повеќето ма

DEN 255.84
Bosch 5508WS Филтер за воздух на моторот - Компатибилен со Изберете Audi A4, A4 Quattro Свеж
Bosch 5508WS Филтер за воздух на моторот - Компатибилен со Изберете Audi A4, A4 Quattro

Филтрите за воздухот Bosch Workshop се конструираат со голем број на плети за стабилен капацитет за држење на �

DEN 1.33
Chadeay Unisex Housidies Tranksuit потта за жени Поставете џемпери со маички со 2 парчиња и џемпери. Свеж
Chadeay Unisex Housidies Tranksuit потта за жени Поставете џемпери со маички со 2 парчиња и џемпери.

? Menенски мажи Новинарска тренерска тренер 2 парчиња цврста боја пулвер руно худи со долги ракави, обични

DEN 360.00
Allstar Перформанси ALL16338 3/4-10 x 2-1/2 Шестоаголна Глава Болт Свеж
Allstar Перформанси ALL16338 3/4-10 x 2-1/2 Шестоаголна Глава Болт

висина на пакетот : 1.45" должина на пакетот : 2.95" ширина на пакетот : 7.5" земја на потекло : Тајван висина на п

DEN 3.33
Организатор на образци за чување на црна бела череп Свеж
Организатор на образци за чување на црна бела череп

Микрофибер кожа Големина : 8x8in / 20.5x20.5cm Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC, лесно е да се исчисти, треба �

DEN 2.00
С.Т. DuPont D-183070 линија 2 полесен случај црна Свеж
С.Т. DuPont D-183070 линија 2 полесен случај црна

Ние се стремиме кон удобна употреба! Ние се стремиме кон удобна употреба! Точно на ДНК на брендот, произв

DEN 1.33
Uxcell C20 панел приклучок за приклучок за приклучок AC 250V 16A 3 пинови IEC Intlet Module Plugn Connector Connector Socket Свеж
Uxcell C20 панел приклучок за приклучок за приклучок AC 250V 16A 3 пинови IEC Intlet Module Plugn Connector Connector Socket

Тип на конектор : C20; Терминален број : 3 Оценка на напон : AC 250 V; Тековен рејтинг : 16а Севкупна големина : 31x26x

DEN 1.00