R2S175-AB56-01 EBM PAPST FAN 220VAC 0,33/0.29A центрифугален вентилатор за вентилатор за серво мотор

R2S175-AB56-01 EBM PAPST FAN 220VAC 0,33/0.29A центрифугален вентилатор за вентилатор за серво мотор

DEN 1376.00

Свеж

Достапно.

Состојба : 100% сосема нов и во совршен пакет за да се обезбеди да добиете совршен производ. Модел : R2 S175-AB56-01; Бренд : ebmpapst. Фаза : 1 ~; Материјал на работното коло : ПА 6 пластика; Број на лопати : 7; Струја : 0,33/0.29a; Тип : Центрифугален вентилатор; Степен на заштита : IP20; Моторно лежиште : Лежиште на топка; Дијаметар на вентилаторот : 175мм; Тип на мотор : M2 S052-CA; MPN : R2 S175-AB56-01; Номинален напон : 220 VAC; Фреквенција : 50/60 Hz; Брзина : 2300/2350rpm; Енергија : 53/51 W. Капетанот Фан е специјализиран за продажба на производи за вентилација и дисипација на топлина и додатоци за контрола на индустријата. Нашите производи се користат во индустрии, вклучувајќи вентилација, климатизација, ладење, греење, електрична автоматизација, варијатор на фреквенција (инвертер), железнички транзит, прочистување на воздухот, нова енергија, итн. Големи попусти на препродавачи; Конкурентна цена; Заштедете време и пари; Сите единици целосно тестирани. Состојба : 100% сосема нов и во совршен пакет за да се обезбеди да добиете совршен производ. Модел : R2 S175-AB56-01; Бренд : ebmpapst. Фаза : 1 ~; Материјал на работното коло : ПА 6 пластика; Број на лопати : 7; Струја : 0,33/0.29a; Тип : Центрифугален вентилатор; Степен на заштита : IP20; Моторно лежиште : Лежиште на топка; Дијаметар на вентилаторот : 175мм; Тип на мотор : M2 S052-CA; MPN : R2 S175-AB56-01; Номинален напон : 220 VAC; Фреквенција : 50/60 Hz; Брзина : 2300/2350rpm; Енергија : 53/51 W. Капетанот Фан е специјализиран за продажба на производи за вентилација и дисипација на топлина и додатоци за контрола на индустријата. Нашите производи се користат во индустрии, вклучувајќи вентилација, климатизација, ладење, греење, електрична автоматизација, варијатор на фреквенција (инвертер), железнички транзит, прочистување на воздухот, нова енергија, итн. Големи попусти на препродавачи; Конкурентна цена; Заштедете време и пари; Сите единици целосно тестирани. Состојба : 100% сосема нов и добар квалитет (совршен пакет за да се осигурате дека примате совршен производ) модел : R2 S175-AB56-01; Бренд : EBMPAPST Фаза : 1 ~; Материјал на работното коло : ПА 6 пластика; Број на лопати : 7; Тековна : 0,33/0.29a Тип : центрифугален вентилатор; Степен на заштита : IP20; Лежиште на моторот : Дијаметар на вентилаторот на лаерот на топката : 175мм; Тип на мотор : M2 S052-CA; MPN : R2 S175-AB56-01 Номинален напон : 220 VAC; Фреквенција : 50/60 Hz; Брзина : 2300/2350rpm; Енергија : 53/51 W Капетан Фан е специјализиран за продажба на производи за вентилација и дисипација на топлина и додатоци за контрола на индустријата. Нашите производи се користат во индустрии, вклучувајќи вентилација, климатизација, ладење, греење, електрична автоматизација, варијатор на фреквенција (инвертер), железнички транзит, прочистување на воздухот, нова енергија, итн. Големи попусти на препродавачи; Конкурентна цена; Заштедете време и пари; Сите единици целосно тестирани.

Избор на клиенти

WFZY 5000W/6000W/8000W/10000W,Моќ Инвертер DC 12v ДО 110V AC Конвертор, USB Автомобил Адаптер И Запалка За Автомобил Дома Лаптоп Свеж
WFZY 5000W/6000W/8000W/10000W,Моќ Инвертер DC 12v ДО 110V AC Конвертор, USB Автомобил Адаптер И Запалка За Автомобил Дома Лаптоп

Автомобил Моќ Инвертер мал и исклучителен дизајн, лесен за носење Може да биде директно поврзан со запа�

DEN 2976.00
Superdry Mens Unisex Train Woven јакна, опуштено вклопување, унисекс овесна каша/црна големина l Свеж
Superdry Mens Unisex Train Woven јакна, опуштено вклопување, унисекс овесна каша/црна големина l

Не измијте Овесна каша / црна Спортска јакна Не измијте Овесна каша / црна Спортска јакна Традицијата по�

DEN 1.00
Зимска топла надворешна облека за женски цветни печати со аспиратор гроздобер преголем палта џебови Свеж
Зимска топла надворешна облека за женски цветни печати со аспиратор гроздобер преголем палта џебови

80% полиестер, 15% памук, 5% спандекс Направени во САД или увезени Затворање на патент Само миење на рацете...

DEN 0.67
International Comfort Pro Fan C 20 3B 1/2 27 int l Свеж
International Comfort Pro Fan C 20 3B 1/2 27 int l

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Користете оригинални делови за OEM за безбедн�

DEN 0.33
Ксинбалов јакни за мажи јакни мажи јакни мажи нејасни трим со качулка патент палто палто за мажи за мажи Свеж
Ксинбалов јакни за мажи јакни мажи јакни мажи нејасни трим со качулка патент палто палто за мажи за мажи

【После продажбата】 1 Пристигна во рок од 5–15 работни дена по купувањето 2 Лесно за враќање : Откако ќе ап

DEN 0.33
Плочи за заклучување на Abloy PL202 за врати со лева рака/ HASP за катанец од 2 - 3 Свеж
Плочи за заклучување на Abloy PL202 за врати со лева рака/ HASP за катанец од 2 - 3

PL202 за вратите со лева рака Одделение 3 Дупка за окови од 12 мм За фиксирање на рамки Цинкпозлатен, полиест

DEN 1104.00
Бензара 93888 каубојски тематски елегантен и уникатен декор на wallидови Свеж
Бензара 93888 каубојски тематски елегантен и уникатен декор на wallидови

Овој декор на wallидната кука мери 6 инчи (ширина) x3 инч (г) x10 инч (ч) Американски елегантен каубојски панел �

DEN 320.00