Комплет за печатење на екранот Caydo 24 парчиња, вклучете 3 големини Рамка за печатење на екранот од дрво од дрво со 110 мрежи, екран печатење на екранот, филм за транспар?

Комплет за печатење на екранот Caydo 24 парчиња, вклучете 3 големини Рамка за печатење на екранот од дрво од дрво со 110 мрежи,

DEN 367.84

Свеж

Достапно.

Ова е одлична семејна активност за почетници или луѓе што го прават тоа дома. 1 x лента за маскирање. 1 x печатење на екранот Screeegee. Практични додатоци : Водоотпорен филм за транспарентност со големина A4 е широко користен во печатење на свилен екран, лентата може брзо да се отстрани по употребата што може да го заштити вашиот дизајн од мешање, 10 парчиња дрвени стапчиња можат да помогнат во мешање и пренесување на мастилото и приложените нараквици можат Исто така, ви даваат подобро корисничко искуство. Одлични и доверливи материјали : Рамките за печатење на екранот се изработени од FIR, со многу нокти на задниот дел за да ја држат решетката на место и рачката на стругачот е изработена од Paulownia, работ на стругачот е направен од гума, што е многу издржливо . 2 x ракавици. Лесно за работа : Печатењето на екранот е едноставно и лесно, со голема оперативност и забава. 10 x стапчиња за мешање на дрво.Комплет за рамка за печатење на екранот за вредност : 3 различни големини на рамки за печатење на екран (10 x 14 инчи, 8,26 x 12,2 инчи, 6,7 x 10,6 инчи) со 3 вида на печатење на екран за да ги задоволите вашите различни потреби за печатење и најразлични додатоци за да ви помогнат Вие треба да уживате во работата за печатење на екран. Исто така, постојат многу упатства за почетници на Интернет, така што ќе можете да направите ваш сопствен печатење на екранот сами дома. Повеќекратна употреба : Можете да печатите обрасци на маици, торбички со платно и врвови на резервоарот со овој комплет за стартување на печатење на екранот. Комплет за рамка за печатење на екранот за вредност : 3 различни големини на рамки за печатење на екран (10 x 14 инчи, 8,26 x 12,2 инчи, 6,7 x 10,6 инчи) со 3 вида на печатење на екран за да ги задоволите вашите различни потреби за печатење и најразлични додатоци за да ви помогнат Вие треба да уживате во работата за печатење на екран. Повеќекратна употреба : Можете да печатите обрасци на маици, торбички со платно и врвови на резервоарот со овој комплет за стартување на печатење на екранот. Рамка за печатење на екран од 10 x 14 инчи.

Избор на клиенти

Кабел за Полнење Sehawei ЗА PS5/Xbox Core/Елитна Серија 2 /Switch Pro Контролер, RGB Контролер Кабел За Полнач, Универзална Свеж
Кабел за Полнење Sehawei ЗА PS5/Xbox Core/Елитна Серија 2 /Switch Pro Контролер, RGB Контролер Кабел За Полнач, Универзална

[Широка Компатибилност]кабелот за полнење предводен од контролорот ps5 е специјално дизајниран за loverуби

DEN 3.00
Далечински управувач за LG HMC09AS-1 HMC12AS HMC12AS-1 LS-C382NMM0 LS-H382NMB0 LS-H382NMM0 HMC18AS-1 HMC24AD HMC24AD-1 HMC24AS Свеж
Далечински управувач за LG HMC09AS-1 HMC12AS HMC12AS-1 LS-C382NMM0 LS-H382NMB0 LS-H382NMM0 HMC18AS-1 HMC24AD HMC24AD-1 HMC24AS

Прикажете само во Целзиусови! Функционална замена на IR за моделите што ги наведовме, вистинските далечи

DEN 255.52
Hobbysoul Aluminum RC 17mm 1/8 тркала ореви црна боја, конец 1.0mm 1/8 тркало хексадецимално капаче за капаче за RC 1/8 Arrma Свеж
Hobbysoul Aluminum RC 17mm 1/8 тркала ореви црна боја, конец 1.0mm 1/8 тркало хексадецимално капаче за капаче за RC 1/8 Arrma

20 парчиња 1 / 8 ореви на капачето на тркалото, хексадецимални 17мм / нишка од 1.0мм затворен крај, ореви со п�

DEN 3.33
ОСТЕНТ Аналогни Џојстик Стап Прекинувач Замена За Нинтендо GameCube Ngc Контролер-Пакет на 6 Свеж
ОСТЕНТ Аналогни Џојстик Стап Прекинувач Замена За Нинтендо GameCube Ngc Контролер-Пакет на 6

Материјал : Метал Замена аналогни стап ЗА НГЦ контролер Ве молиме потврдете дека оваа ставка е вистинск�

DEN 3.00
Замена НА батеријата ЗА 8865XL 8867XL 8883XL 905RX 915RX 935RX 945RX 965PE 965RX Свеж
Замена НА батеријата ЗА 8865XL 8867XL 8883XL 905RX 915RX 935RX 945RX 965PE 965RX

Висок Квалитет нашите батерии се направени според точните спецификации исто како и оригиналната батер

DEN 1100.80
Тетрис Експлозијата | Игра Момче-Игра Случај Само-Нема Игра Свеж
Тетрис Експлозијата | Игра Момче-Игра Случај Само-Нема Игра

Висококвалитетни случаи направени по нарачка за да одговараат на вашата Игра Момче игри Ги држи вашите

DEN 1.33
Tolesum Mayflash Magic-X Безжичен BLUETOOTH USB Контролер Адаптер ЗА NS Прекинувач, Xbox Series S/X, Xbox One, macOS, КОМПЈУТЕР, Свеж
Tolesum Mayflash Magic-X Безжичен BLUETOOTH USB Контролер Адаптер ЗА NS Прекинувач, Xbox Series S/X, Xbox One, macOS, КОМПЈУТЕР,

Заостануваат слободен Поддржува и а2дп (висококвалитетни аудио сигнали) и HFP (Аудио и разговор) врски На

DEN 479.84
Жолта Куче Дизајн Бела Коска Сина Куче Јака 3/4 Широк И Се Вклопува Вратот 10 до 14, Мали Свеж
Жолта Куче Дизајн Бела Коска Сина Куче Јака 3/4 Широк И Се Вклопува Вратот 10 до 14, Мали

УПОТРЕБА : НАПРАВЕНО ЗА АКТИВНИ КУЧИЊА 100% мазен издржлив полиестер, овие јаки се изградени за удобност и

DEN 2.33
Замена на задниот дел SY32.64.11153 Контролер на џојстик за вкупен извор Свеж
Замена на задниот дел SY32.64.11153 Контролер на џојстик за вкупен извор

SY32.64.11153 Контролер на џојстик за вкупен извор SY32.64.11153 Забележете дека некои списоци користат слики со ак�

DEN 910.40
Сссрац Полнач За Вал Брич 8061 5 Ѕвезда Серија 7367-500 7029 7035 7060-700 Моќ Свеж
Сссрац Полнач За Вал Брич 8061 5 Ѕвезда Серија 7367-500 7029 7035 7060-700 Моќ

Спецификации : Лаптоп Полнач / Адаптер / Кабел во светот употреба влезен напон опсег : 100240 V 50 / 60 HZ Компа�

DEN 1.67