Поларизирана клип-вклучена метална клип без метални очила за сонце за мажи, погодни за очила за миопија на рецепт и очила за читање, клип на над очила, анти-сјај, теж?

Поларизирана клип-вклучена метална клип без метални очила за сонце за мажи, погодни за очила за миопија на рецепт и очила за

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

Willе забележите дека бојата е променета. Може да биде многу цврсто фиксиран на вашите очила за рецепт, одлично за возење велосипед, возење, трчање, риболов, трки, скијање и искачување, патеки или други активности на отворено. Поларизиран.美国 制造 或. Исклучете ги очилата 90 степени. Три ацетат леќи за целулоза. Мост : 13 милиметри. 【Како да се тестираат поларизираните леќи】 : 1. Вимокото е само 0,3 унци и не додава значителна тежина на вашите очила. ★ Заштедете пари : Зачувајте многу стотици долари наместо да добиете нови очила за сонце на рецепт! ★ Премиум Квалитет : На клипот има мека гума за да се спречи гребење на леќите на очилата за рецепт. Клипот може лесно да се преврти за 180 степени кога возите во тунел или кога привремено не бара нијанси. УВ облога за облога за заштита. Клипот може лесно да се преврти за 180 степени кога возите во тунел или кога привремено не бара нијанси. ? 【Широка компатибилност】 : ширина на очила за сонце од клип-он 133мм, ширина на леќи 60мм, висина на леќи 44мм, ширина на мостот 13мм, погодна за повеќето очила за миопија на рецепт и очила за читање. Поставете ги очилата пред LCD -екранот и погледнете низ леќите. Мост : 13 милиметри. 【Вклучен пакет】 : ✓ Поларизирани очила за сонце за сонце x1 (сиво ✓ ✓ Бели пластични очила кутија x1 (не вклучува очила и рамки на рецепт) 【Белешка】 : Ве молиме исчистете ги леќите со вода или избришете ги со мека крпа и никогаш не користете Алкохол или какви било други хемикалии за чистење на леќите, за да се избегне оштетување на површината. ? И кога ќе излезете, можете да го спуштите, давајќи ви целосна заштита на сончевата светлина. Поларизиран. Вимокото е само 0,3 унци и не додава значителна тежина на вашите очила. 【Како да изберете соодветен клип на очила за сонце】 : 1. Design Дизајн нагоре : Клипот може лесно да се преврти за 180 степени при возење во тунел или кога привремено не бара нијанси. Безмилосна рамка. Зошто да не изберете нас? Нашиот клип на очила за сонце е специјално дизајниран за оние кои мора да носат пар очила на рецепт, тоа ве прави да изгледате поладно и помодерно! Тежи е само 0,3 унци и не додава значителна тежина на вашите очила. Светлината што доаѓаше требаше да биде блокирана, ова значи дека леќите се поларизираат. Безмилосна рамка. УВ облога за облога за заштита. Мешајте ја висината и ширината на рамката за очила. ? 【Лесен за употреба】 : Само клип и оди! Ги намалува рефракциите, рефлексиите, сјаените светла, го зголемуваат контрастот на бојата, го подобруваат видот, го намалуваат заморот на очите. Ширина на леќи : 60*44 милиметри. ? ? Продуктот.

Избор на клиенти

РЕСВИО Плоштад Очила За Читање За Жени Мажи Мода Метал Плоштад Читатели Роуз Злато Сина Свеж
РЕСВИО Плоштад Очила За Читање За Жени Мажи Мода Метал Плоштад Читатели Роуз Злато Сина

Средниот дел е малку намалено зголемување на моќноста за работа на компјутер, гледање ТЕЛЕВИЗИЈА итн...

DEN 1.00
Sightperk Mens Правоаголно бифокално читање очила Транзициски фотохроматски анти-UV леќи читач на сонце Свеж
Sightperk Mens Правоаголно бифокално читање очила Транзициски фотохроматски анти-UV леќи читач на сонце

Увезени Композитна рамка Леќи со смола Не поларизирани Обвитка за обложување на ултра виолетова заштит

DEN 383.84
Прогресивни Очила За Читање Сина Светлина Блокирање На Читателот Мултифокални Очила Свеж
Прогресивни Очила За Читање Сина Светлина Блокирање На Читателот Мултифокални Очила

Акрилна леќа Немате никаков ризик за купување Очила со можност за рх, леќите може да се заменат со леќи н

DEN 415.84
Квалитетни Очила За Читање Вистинско Стакло Во Стилска Рамка За Ацетат Достапна во +1,75 Пелени Свеж
Квалитетни Очила За Читање Вистинско Стакло Во Стилска Рамка За Ацетат Достапна во +1,75 Пелени

Кристално ЧИСТО Висококвалитетни Стаклени Леќи СИГУРЕННамалете го напрегањето на очите, намалете го и

DEN 3.00
Очила за читање на очите на 80 -тите години за читање на жени 5 пара вклучуваат читање очила за сонце +1,50 Свеж
Очила за читање на очите на 80 -тите години за читање на жени 5 пара вклучуваат читање очила за сонце +1,50

Eyekepper, бренд на професионални, достапни очила за читање Добијте уникатни очила за читање од Eyekepper и ужива

DEN 334.24
Гроздобер Стил Мачка Око Ретро Модни Очила Кристали P1009CL Свеж
Гроздобер Стил Мачка Око Ретро Модни Очила Кристали P1009CL

неполаризирано Гроздобер Стил Мачка Око Ретро Модни Очила Дизајн На Кристали Здраво! Добредојдовте ВО �

DEN 207.84
Читање на очила правоаголник целосен раб анти -рефлексивни мажи жени очила за очила удобно Свеж
Читање на очила правоаголник целосен раб анти -рефлексивни мажи жени очила за очила удобно

Врвна издржливосточилата за читање на eyeye внимаваат на „леќите не се јасни“ „шарки лабави“ „заврткит

DEN 0.67
Скојо Њујорк Есекс Улица Сина Светлина Очила За Читање, Премиум Ацетат Сина Светлина Читатели Свеж
Скојо Њујорк Есекс Улица Сина Светлина Очила За Читање, Премиум Ацетат Сина Светлина Читатели

Увезени Дизајниран во САД Пластична рамка Акрилна леќа Неполаризирано Висока Енергија Видливи слој сл�

DEN 2.67
Верса 1004 Ултрамодерни Читатели За Мажи и Жени Свеж
Верса 1004 Ултрамодерни Читатели За Мажи и Жени

Леќи Со врвен Квалитет за Кристално Јасен Вид Најновото Во Очилата За Читање Без Рецепт Дизајнирани за �

DEN 191.84
Очила за читање со 4 пакувања за жени стилски читатели Свеж
Очила за читање со 4 пакувања за жени стилски читатели

Увезени Рамка за поликарбонат Акрилни леќи Не поларизирани Подлога за обложување отпорна на гребење...

DEN 3.33
Очила за читање со 5 пакувања за жени стилски читатели Свеж
Очила за читање со 5 пакувања за жени стилски читатели

Увезени Рамка за поликарбонат Акрилни леќи Не поларизирани Подготвена отпорна на гребење Ширина на леќ

DEN 204.80
Визија Светот Вистински Бамбус Правоаголни Очила За Читање Мажи Жени Читатели Свеж
Визија Светот Вистински Бамбус Правоаголни Очила За Читање Мажи Жени Читатели

Увезени Пластична рамка Пластична леќа неполаризирани Ширина на објективот : 52 милиметри...

DEN 0.67
Мажи жени транзиција фотохромична метална рамка за читање очила UV400 читатели на очила за сонце Свеж
Мажи жени транзиција фотохромична метална рамка за читање очила UV400 читатели на очила за сонце

Метална рамка Фотохроматски леќи Неполаризирана Ширина на леќи : 60 милиметри Висина на леќи : 45мм милиме

DEN 319.84