Рутер рестартирање, 24-часовен автоматски се рестартира , Не е потребна апликација , Применлива решетка: 2.1мм*5,5мм. Црна.

Рутер рестартирање, 24-часовен автоматски се рестартира , Не е потребна апликација , Применлива решетка: 2.1мм*5,5мм. Црна.

DEN 95.84

Свеж

Достапно.

Нема потреба од какво било поставување, време на започнување кога е вклучена моќноста, стандардното е 24 часа, автоматски циклус, времето за рестартирање на исклучување е околу 10-20 секунди. Ако има неочекуван прекин на електричната енергија за време на нормалното работење, тајмерот ќе се рестартира откако ќе се вклучи моќноста. Приклучете и пуштајте, нема потреба да ја инсталирате апликацијата и да ја зачувате проблемот со рачното напојување на рестартирањето. Поддржува напон 5/9/12 V, погоден за производи за интерфејс од 2,1мм × 5,5мм. Рестартирањето на рутерот периодично ја ослободува меморијата, ја подобрува мрежната ефикасност и избегнува мрежна метеж. Лесен за носење, компактен и не зазема простор. Поради долгорочното континуирано работење на рутерите и друга опрема, електронските компоненти се лесни за стареење, што резултира во лош функционален ефект на опремата и пократкиот животен век. Рестартирањето на рутерот може да ја ослободи меморијата на рутерот навреме и редовно да го рестартира рутерот, што може во голема мерка да ја подобри ефикасноста на употребата на широкопојасен интернет на мрежата, за да се избегне мрежно метеж и бавен пристап до Интернет. Кабелот за рестартирање на еден рутер. Кабелот за рестартирање на еден рутер. Со цел слабоста на рутерот, овој производ дизајнира временски модул за рестартирање на електрична енергија, што ја елиминира потребата за рачна интервенција за напојување и постигнува навремено рестартирање на електрична енергија, подобрување на брзината на мрежата, ја заштитува опремата и продолжување на животниот век на услугата.

Избор на клиенти

Linksys E2500 Напредно истовремено рутер со безжичен двоен бенд-N Свеж
Linksys E2500 Напредно истовремено рутер со безжичен двоен бенд-N

Овој овластен реновиран производ е тестиран и сертифициран за да изгледа и да работи како ново Процесот

DEN 2.33
Patchguard Firebox T40 Apt Blocker 1-годишно Свеж
Patchguard Firebox T40 Apt Blocker 1-годишно

T40 може да се користи како самостојно безбедносно решение или централно управувано од седиштето на комп

DEN 1350.40
BOSCH MRF01 Рутер фиксна основа за рутерите MR23-серии, Silver & Bosch RA1054 Deluxe Router Edge Guide со адаптер за екстракција Свеж Попустот
BOSCH MRF01 Рутер фиксна основа за рутерите MR23-серии, Silver & Bosch RA1054 Deluxe Router Edge Guide со адаптер за екстракција

Фиксна основа со копче за фино прилагодување со прекинувач за вклучување / исклучување лоциран во рачка

DEN 2336.32
バッファロー Пакет за одржување на станицата Бафало Тера ОП-ТСДЛ-5Y 5 години за 5 години Свеж
バッファロー Пакет за одржување на станицата Бафало Тера ОП-ТСДЛ-5Y 5 години за 5 години

Службениците брзаат на местото Не е достапен не е достапен пакет за враќање на HDD () Површина за услуги : н

DEN 6611.04
Преносен 4G WiFi рутер, 50Mbps Поставете мобилен WiFi Hotspot SIM картичка Слот за картичка Лесна батерија од 2100mAh Свеж
Преносен 4G WiFi рутер, 50Mbps Поставете мобилен WiFi Hotspot SIM картичка Слот за картичка Лесна батерија од 2100mAh

Слот за SIM картички : LTE Mobile Router има функција за вметнување SIM картичка, само вметнете стандардна SIM картич

DEN 430.40
Cisco ASA5505-UL-BUN-K9 ASA 5505 Security Security Apriment Свеж
Cisco ASA5505-UL-BUN-K9 ASA 5505 Security Security Apriment

Димензија на пакетот на артикалот : 17.09 L x 11.97 W x 6,61 H инчи Тежина на пакетот на артикалот 6,39 фунти...

DEN 5142.56
Замена на батеријата за Novatel Wireless 4G Router, SA 2100, Tasman T1114 Свеж
Замена на батеријата за Novatel Wireless 4G Router, SA 2100, Tasman T1114

Капацитет : 2600m Ah Тип : Лијон Напон : 3.7 V Димензија : 66,20 x 21,80 x 18,60мм Сертифициран со ISO9001, Рос Компатибилен м

DEN 327.84
Вграден wifi Router WiFi, интелигентен реле WiFi AP, USB полнач за полнач, панел за кристално стакло, безжичен WiFi приклучок Свеж
Вграден wifi Router WiFi, интелигентен реле WiFi AP, USB полнач за полнач, панел за кристално стакло, безжичен WiFi приклучок

Релеи Релеи Основен информативен напорен напон : 90 V250 VWIRELESS Мрежа Почетна лозинка : 66668888 Management IP адреса : 1

DEN 2479.68
RoamWiFi 4G LTE Wifi Мобилен Жариште Рутер,Светски WiFi Преносни Со Голема Брзина Wifi Жариште Со САД 10gb &засилувач; Глобална Свеж
PatchGuard Fireboxv Xlarge 1yr Spamblocker WGVXL111 Свеж
PatchGuard Fireboxv Xlarge 1yr Spamblocker WGVXL111

Watch Guard Spamblocker 1годишен за Fireboxv Xlarge Блокира скоро 100 проценти од несаканите и опасни е пошта Договорот за л

DEN 3.00
Netgear Orbi RBK22 WiFi Mesh System Свеж
Netgear Orbi RBK22 WiFi Mesh System

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 639.52
Cisco N7K. M148GT. 11L Gigabit Ethernet модул со XL опција. 48 x 10/100/1000base. T LAN Тип на производ: уреди за рутирање/префрлување/модули Свеж
Cisco N7K. M148GT. 11L Gigabit Ethernet модул со XL опција. 48 x 10/100/1000base. T LAN Тип на производ: уреди за рутирање/префрлување/модули

Уреди за рутирање / префрлување Модули Уреди за рутирање / префрлување Модули Cisco N7 KM148 GT11 L Gigabit Ethernet моду�

DEN 6812.32
Безжичен 4G мрежен рутер, џеб LTE USB Internet Hotspot со слот за SIM картички, преземете 150Mbps, испратете 50Mbps, 10 кориснички Свеж
Fortinet Forticache-400e 1 година Fortiguard AV услуги FC-10-E0401-100-02-12 Свеж
Fortinet Forticache-400e 1 година Fortiguard AV услуги FC-10-E0401-100-02-12

Дел на производителот : FC10E04011000212 1 година АВ услуги Нова / лиценца за обновување за Forticache400e...

DEN 641.60
FG-80F-BDL-950-36 FORTINET Хардвер Плус 3 Година 24X7 UTM пакет Свеж
FG-80F-BDL-950-36 FORTINET Хардвер Плус 3 Година 24X7 UTM пакет

Бренд : Фортинет Број на дел : FG80 FBDL95036 Технологија на Етернет : Гигабит Етернет Вкупен број на пристаништ

DEN 2.00
TP-Link Deco X4300 Pro Chole Home Mesh Wi-Fi 6 Систем 3-пакет брзина до 4.300 Mbps Свеж
TP-Link Deco X4300 Pro Chole Home Mesh Wi-Fi 6 Систем 3-пакет брзина до 4.300 Mbps

Секоја Deco AX4300 има 2 порти на Gigabit Ethernet (вкупно 6 за 3пакет) и поддржува Wired Ethernet Backhaul за подобри брзини Било �

DEN 4639.84
Безбедност на облак на Zyxel Nebula 300 VPN IDP Gateway вклучува лиценца за управување со облак и услуга за услуги на ВРЛ NSG300 Свеж
Netgear го обнови R8000-100NAR Nighthawk x6 AC3200 Tri-band Gigabit Wi-Fi рутер Свеж
Netgear го обнови R8000-100NAR Nighthawk x6 AC3200 Tri-band Gigabit Wi-Fi рутер

Обновениот производ со сертифициран Netgear е реновиран на производителот за да работи и да изгледа како н�

DEN 0.33
Одбор за TPM 2.0, безбеден модул за употреба TPM за компјутер Свеж
Одбор за TPM 2.0, безбеден модул за употреба TPM за компјутер

Поддршка 11 употреба на системот за автентикација 14 пински LPC интерфејс : Бројот на пинот на овој модул за

DEN 2.67
Софос XGS 126 XStream Пакет за заштита - 36 месеци Свеж
Софос XGS 126 XStream Пакет за заштита - 36 месеци

Пакетот за заштита на XStream на Sophos Firewall ја обезбедува целата заштита, перформанси и вредност од следниот �

DEN 1.67
Cisco 2651 2600 серија Двојна брза етернет рутер Свеж
Cisco 2651 2600 серија Двојна брза етернет рутер

Mult Iservice платформата Cisco 2600 серија е модуларен рутер за пристап до мултисервис кој обезбедува флексибилн

DEN 2.00
Нетдума Р2 | Думаос 3.0 Двоен Бенд Гигабит Игри Рутер Свеж
Нетдума Р2 | Думаос 3.0 Двоен Бенд Гигабит Игри Рутер

НАПОЈУВАН Од Думаос 3.0 : Исечете заостанување и стабилизирајте ја вашата гејмерска врска додека давате �

DEN 2719.84