GFDFD 0-25mm Дигитален хоризонтален мерач на дебелина од 0,01мм накит бисер владетел тркалезна дијаметар метал мерен метар микрометар микрометар

GFDFD 0-25mm Дигитален хоризонтален мерач на дебелина од 0,01мм накит бисер владетел тркалезна дијаметар метал мерен метар микрометар

DEN 1.33

Свеж

Достапно.

Направено од цврста пластична композитна, лесна и издржлива. Копче за брзо префрлување помеѓу два режима на мерење : инчи, мм. Има мазно лизгање, завртки за заклучување, голема големина и јасен дисплеј, што го прави асистент во вашиот живот. Дигиталните дебеломер се неопходни за да се осигури дека големината на вашиот материјал е секогаш точна. Наменето за дома, DIY и професионална употреба, алатката е многу прецизна и ја заслужувате. Опсег на мерење : 0-25.4mmresolution : 0.01mmtolerance : ≤ почва 0,02ммл должина, ширина и висина : 143x58x23mmprobe Дијаметар : 145mmbattery : LR44 Батерија на копчето (не е вклучен) Карактеристики : Направено од цврсти пластични композитни, лесни и издржливи. Копче за брзо префрлување помеѓу два режима на мерење : инчи, мм. Има мазно лизгање, завртки за заклучување, голема големина и јасен дисплеј, што го прави асистент во вашиот живот. Дигиталните дебеломер се неопходни за да се осигури дека големината на вашиот материјал е секогаш точна. Дизајнирано За дома, DIY и професионална употреба, алатката е многу прецизна и вие ја заслужувате. Индустриски и научен ›Тест, мерка и инспекција› Димензионално мерење ›Каличи› Дигитални дебеломер.

Избор на клиенти

1971 Топпс 690 Боб Моус Питсбург Пирати ПСА ПСА 7,00 Пирати Свеж
1971 Топпс 690 Боб Моус Питсбург Пирати ПСА ПСА 7,00 Пирати

Оваа картичка е професионално оценета од ПСА Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката ш

DEN 1352.00
Атлетски тренерки за атлетски тренерки на Chictry Boss Свеж
Атлетски тренерки за атлетски тренерки на Chictry Boss

65% полиестер, 35% памук Направено од високо квалитетен материјал, светлина во тежина, дишење, мека и удобн�

DEN 2.33
Филтри за кафе од 3,5 инчи со бело диск Свеж
Филтри за кафе од 3,5 инчи со бело диск

Одговара на сите 26 чаши електрични и 1 чаша неелектрични производители на кафе Дизајниран да лежи рамно

DEN 1.33
10 парчиња/многу IGB10N60T G10T60 G10N60A G10N60 TO-263 10A 600V Power IGBT транзистор Свеж
10 парчиња/многу IGB10N60T G10T60 G10N60A G10N60 TO-263 10A 600V Power IGBT транзистор

10pcs / многу IGB10 N60 T G10 T60 G10 N60 A G10 N60 TO263 10 A 600 V Power IGBT транзистор 10pcs / многу IGB10 N60 T G10 T60 G10 N60 A G10 N60 TO263 10 A 600 V Power IGBT

DEN 1.67
Palumma RC LED LED светлосен покрив LED ламба комплет за Traxxas 1/18 TRX-4M BRONCO RC MOGIFIED LAMP Покривот на покривот Надградби Свеж
Palumma RC LED LED светлосен покрив LED ламба комплет за Traxxas 1/18 TRX-4M BRONCO RC MOGIFIED LAMP Покривот на покривот Надградби

Оваа RC LED LED покривна светлина е специјална дизајнирана за Traxxas 1 / 18 TRX4 M Bronco Светилката за покривот RC може

DEN 3.00
DAP 37584 FILER FILCE CRACK, 1 кварта, сива Свеж
DAP 37584 FILER FILCE CRACK, 1 кварта, сива

Пополнувачот за пукнатини со течен цемент е лесен за употреба, подготвен мешан производ за поправка на �

DEN 2.67