Wookoto 54pcs луксузна легура за легури на ноктите шарми 3D нокти уметнички накит за жени Најдобри скапоцени камења за акрилни нокти Грејни за срцеви нокти и рингестони к?

Wookoto 54pcs луксузна легура за легури на ноктите шарми 3D нокти уметнички накит за жени Најдобри скапоцени камења за акрилни

DEN 1.33

Свеж

Достапно.

【Големи скапоцени камења за нокти】 : Содржина на пакет 54 компјутерски камења за легури на легури, измешајте форми и мешајте бои. Срце, ромб и 2 видови капки со различни бои. Сјај и фит за многу дизајни за уметност на ноктите. 【Луксузен дизајн】 : Овие скапоцени камења се дизајнирани комбинирајќи легура и ригистони, со различни популарни форми и различни обоени камења, луксуз и сјајно цело време, направете ги ноктите да изгледаат поелегантни и шармантни. 【Висококвалитетен материјал】 : Алуминиумската легура и големите rhinestones ги прави овие столпчиња цврсти и издржливи, цврсто придржувани и лесни, што го прави удобно носење, добро долго време со употреба, исто така удобно за складирање. 【Лесен за употреба и носење】 : Накитите за нокти се со рамни дизајни, со големина од 10-17 мм, кои се лесни за примена на природни или вештачки нокти. Тие се многу лесни во тежина, за да можете да ги носите каде и да сакате со мали торби. 【Повеќенаменски】 : Овие накит за нокти и кристали можат да се користат за украсување на уметноста на ноктите, а исто така можете да залепите случаи на мобилни телефони, огледала за шминка, честитки и други украси. Најдобри подароци за вашите жени пријатели, вашата мајка, вашата сопруга. Содржина на пакетот : - 54 компјутери привлечности за нокти за уметност со нокти со срце, ромб и 2 видови на форми на капки Форма : - 100% сосема нов и висок квалитет. - Совршени привлечности за уметност на ноктите и за професионалци и за почетници. - Можете исто така да ги користите за да го украсите вашиот дом, случајот на мобилниот телефон, очилата, направената картичка, уметноста на телото, итн. Како да користите : 1. Исчистете ја површината на ноктите. 2. Нанесете го основниот палто и почекајте сушење. 3. Нанесете го лепак за нокти и одберете го на ноктите. 4. Нанесете го горниот слој. Топла белешка : - Лепак не е вклучен.

Избор на клиенти

N/A NEW PERIDOT OPAL 30/100 пар Свеж
N/A NEW PERIDOT OPAL 30/100 пар

Доволно стилови за да ги задоволите дневните потреби за дизајн на ноктите и да ги направите ноктите поп�

DEN 2.00
16500pcs/Поставете кристали нокти rhinestones 2-5 mm Flatback Шарени сјајни скапоцени камења додатоци за привлечност DIY 3D Свеж
16500pcs/Поставете кристали нокти rhinestones 2-5 mm Flatback Шарени сјајни скапоцени камења додатоци за привлечност DIY 3D

Висококвалитетна уметност за нокти Rhinestones : Користете ја нашата уметност за нокти, што може да ги направ�

DEN 2.67
HJKOGH 48/54 пар Свеж
HJKOGH 48/54 пар

Направете ги ноктите да изгледаат поелегантни и сјајни Можете исто така да ги користите за украсување н

DEN 2.33
Rhinestones Gems Charms Diamonds Stones for Nail Art во форма на уметност Flatback AB/Clear Rhinestone Nail Crystals додатоци-мали Свеж
Rhinestones Gems Charms Diamonds Stones for Nail Art во форма на уметност Flatback AB/Clear Rhinestone Nail Crystals додатоци-мали

Овие стаклени камења од стакло се рамномерно непречено исечени, исто така Со поголема изложеност да реф

DEN 143.84
Silpecwee 30pcs пеперутка нокти шарми 3Д златни сребрени нокти накит пеперутка нокти уметнички шарм нокти Rynestone crystal Свеж
Silpecwee 30pcs пеперутка нокти шарми 3Д златни сребрени нокти накит пеперутка нокти уметнички шарм нокти Rynestone crystal

【Содржина на пакет】 30 парчиња 3Д привлечности на ноктите, модерен и исклучителен дизајн, голема количи�

DEN 1.33
Belleboost 4 кутии рамен бек Rhinestone & Pearls комплети Flatback Round Mushed Color Gems+Charture+бели полу -кружни бисери Свеж
Belleboost 4 кутии рамен бек Rhinestone & Pearls комплети Flatback Round Mushed Color Gems+Charture+бели полу -кружни бисери

Contage Пантажот содржи1 кутија рамен со тркалезни миксени бои Rhinestones; 1 кутија со рамен грб полукружни бисе�

DEN 3.33
Favomoto 11440 компјутери половина тркалезна боја Имитација бисер бел декор додатоци за накит за коса Rhinestones Gems Nail Свеж
3Д привлечност на ноктите, Amdieu 24pcs нокти уметнички ригистони АБ метални скапоцени камења накит камења за декорација на Свеж Попустот
1 шише Стилски додатоци за украсување на нокти за нокти за нокти Мини нокти кавијар мониста DIY додатоци маникир - Свеж
500 парчиња SS30 6mm Rhinestones Rhinestones Clear Glass Rude Crystals Ab Crystals for Nail Art DIY занаети облека сјајни камења Свеж
500 парчиња SS30 6mm Rhinestones Rhinestones Clear Glass Rude Crystals Ab Crystals for Nail Art DIY занаети облека сјајни камења

【Спецификација】 Големина : SS30 (6мм) Мастилосина , количина : 500 парчиња аб rhinestones Стил : Flatback 【Квалитет】

DEN 1.00
JERCLITY 82PCS 3D CHARMMS NAIL NAIL 70PCS Златен нокти пеперутка шарм за нокти 12 парчиња циркон Кристал пеперутка Nail Gems Свеж
JERCLITY 82PCS 3D CHARMMS NAIL NAIL 70PCS Златен нокти пеперутка шарм за нокти 12 парчиња циркон Кристал пеперутка Nail Gems

?? За да се користи и замените во дневниот процес на уметност за нокти, најдобар избор за правење на вашит

DEN 159.84