Cimple CO XLR машки до XLR Femaleенски кабел за продолжување на микрофон - кабел од 6мм со конектор за 3p - 3 пински - за миксери, микрофон, аудио конзоли - избалансиран кабел - 28 AWG -

Cimple CO XLR машки до XLR Femaleенски кабел за продолжување на микрофон - кабел од 6мм со конектор за 3p - 3 пински - за миксери,

-50 %

DEN 161.12

Свеж

Достапно.

Совршено за : Овој висококвалитетен микрофон кабел ви обезбедува сигурен начин за поврзување на професионални микрофони со аудио интерфејс или миксер - додека ги поврзувате излезите на миксер со звучниците без мешање на бучава. Совршено за : 3 пински XLR Кабел се карактеризира со машки до женски конектори. Премиум конструкција : Кабел за професионално одделение во кој има 3 конектори на Pin XLR, индивидуално изолирани, двојно заштитени со плетенка и фолија и флексибилна ПВЦ јакна. Совршено за : настапи во живо, студиски сесии, снимање совршено за : поврзување на MIC со влезните уреди, па дури и некои системи за осветлување DMX. Обезбедување на квалитет : Вклучува гаранција за американски производители. Совршено за : Овој висококвалитетен микрофон кабел ви обезбедува сигурен начин за поврзување на професионални микрофони со аудио интерфејс или миксер - додека ги поврзувате излезите на миксер со звучниците без мешање на бучава. Совршено за : 3 пински XLR Кабел се карактеризира со машки до женски конектори. Премиум конструкција : Кабел за професионално одделение во кој има 3 конектори на Pin XLR, индивидуално изолирани, двојно заштитени со плетенка и фолија и флексибилна ПВЦ јакна. Совршено за : настапи во живо, студиски сесии, снимање совршено за : поврзување на MIC со влезните уреди, па дури и некои системи за осветлување DMX. Обезбедување на квалитет : Вклучува гаранција за американски производители.

Избор на клиенти

Под Оклоп Машки Квалификации Стартувај 2.0 zip Свеж
Под Оклоп Машки Квалификации Стартувај 2.0 zip

100% Полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Мека плетена ткаенина против избор, прот

DEN 3.33
HP K0Q14ARBGJ монохроматски печатач Свеж
HP K0Q14ARBGJ монохроматски печатач

Најсигурното печатење во светот Перформансите со голема брзина ја исполнуваат енергетската ефикаснос�

DEN 1.67
Не можам да ја држам мојата кошула за кучиња за отпечаток на екранот портокалова xxxl Свеж
Не можам да ја држам мојата кошула за кучиња за отпечаток на екранот портокалова xxxl

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои Поли / памучна

DEN 696.00
Teamенски јакна за Speedoенски јакна со целосен патент на патент, загревање на тимот за загревање Свеж
Teamенски јакна за Speedoенски јакна со целосен патент на патент, загревање на тимот за загревање

Полиестер, руно Само миење на рацете Целосно поставена Странични џебови Вратот на екипажот Лого Speedo на �

DEN 3.00
International Comfort Pro Fan C 20 3B 1/2 27 int l Свеж
International Comfort Pro Fan C 20 3B 1/2 27 int l

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Користете оригинални делови за OEM за безбедн�

DEN 0.33
薬師窯 Yakusigama 2580 Nishiki јагода Сузуме Хинамацури фестивал среќна прослава фигура ентериер Свеж
薬師窯 Yakusigama 2580 Nishiki јагода Сузуме Хинамацури фестивал среќна прослава фигура ентериер

Оваа симпатична Хинасама е родена во соработка со популарниот автор на ликовите „Нишида Атсуко“ и фар�

DEN 494.72
М14-2.00х30 ММ ДИН 933 Метричка Класа 10,9 Шестоаголна Глава Завртка/Завртка,/933, Цинк ЦР+3 Големина: М14-2,00 | Должина: 30мм Свеж
М14-2.00х30 ММ ДИН 933 Метричка Класа 10,9 Шестоаголна Глава Завртка/Завртка,/933, Цинк ЦР+3 Големина: М14-2,00 | Должина: 30мм

Шестоаголни Завртки За Капачиња (Шестоаголни Завртки За Глава) Метричка Класа 10,9 Челик Заштитен Со Жол�

DEN 454.08
Intel Pentium G Series 3,50 GHz дво-јадрен LGA 1151 процесор Свеж
Intel Pentium G Series 3,50 GHz дво-јадрен LGA 1151 процесор

Socket LGA 1151 Компатибилност на чипсет во серија Intel 200 / 1001 (1 ја исклучува поддршката за технологија на Intel Optan

DEN 0.67