Голем килим за дневна соба за дневна соба, 6-ти килими кои не се лизгаат за детска соба, бохо стил црна геометрија лента триаголник

Голем килим за дневна соба за дневна соба, 6-ти килими кои не се лизгаат за детска соба, бохо стил црна геометрија лента триаголник

DEN 2.33

Свеж

Достапно.

★Wide Applicable Occasions : Perfect for living room,dining room,kid's room,girl's room, Бања, кујна за јадење, алишта за перење, расадник, игротека, влез, училница, конференциска сала, ходник, фоаје, канцеларија, кафе, области со висок сообраќај во затворен простор и сл. Ако има набори, можете да го пеглате со парено железо неколку пати. Ако има набори, можете да го пеглате со парено железо неколку пати. Kids/pets Пријателски : Теписи за влакна кои се отпорни на кожа, теписи се лесни за чистење, совршени за деца или миленичиња Да се ​​игра на. Тие Повторно е одличен начин да го покажете вашиот личен стил и да го активирате или надополнувате вашиот декор. 【Лесно за чистење и одржување】 препорачуваат празнење редовно, затегнати надвор за длабоко чистење и поставете го рамно за да се исуши. Ние даваме се од себе за да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да се советувате дека постои одредена варијација. Без разлика дали барате квалитетни килими за наредните години, или само сакате да го промените стилот на вашиот дом, нашите килими се совршени за да изберете.

Избор на клиенти

Colourlife 80 x 58 инчи лесна мека подрачје за килим во затворен простор за подот Свеж
Colourlife 80 x 58 инчи лесна мека подрачје за килим во затворен простор за подот

Големина : 63 x 48, 80 x 58 инчи, ве молиме изберете ја вистинската големина што е потребна за вашиот дом...

DEN 784.00
Големи меки килими црни бели снегулки расадник плејматски килим под мат Свеж
Големи меки килими црни бели снегулки расадник плејматски килим под мат

Премиум материјал : Пена Во средина, горниот слој е изработен од висококвалитетен полиестер, пластични �

DEN 1.33
3drose Бебе сино шетач и здраво бебе порака на сина боја ... - душеци за килим за бања за бања Свеж
3drose Бебе сино шетач и здраво бебе порака на сина боја ... - душеци за килим за бања за бања

Голем мат за бања, 18 "x 23" со дебелина од 0,125 " Направена од висококвалитетна полиестер, мазна, мека кадифен

DEN 2.67
Heoeh Red Eye Frog, Nonlip Doormat 15,7 Тркалезна област килими теписи за деца спална соба бебешка соба игра Расадник Свеж
Heoeh Red Eye Frog, Nonlip Doormat 15,7 Тркалезна област килими теписи за деца спална соба бебешка соба игра Расадник

Главна карактеристикаполиестер, гумени дамки го прават тоа антилизгање, ултра апсорбирачки, кристален

DEN 1.00