Вејмај Пав Галакси Волк Божиќно порибување 18 инчи Божиќ што виси чорап класичен празник за декорација на празници

Вејмај Пав Галакси Волк Божиќно порибување 18 инчи Божиќ што виси чорап класичен празник за декорација на празници

DEN 3.00

Свеж

Достапно.

Полиестер. Двострана принт, полиестер, 17,7 x 11 инчи. Можете да се дружите со камин-камин, елка, wallид, предна врата или зад врата, погодна за украсување на семеен дом, ресторан, хотел, клуб, бар и така натаму за време на Божиќ. Поставете ја топлата атмосфера на Божиќ. Од суштинско значење за секој дом за декорација околу Божиќното време и исто така убав подарок за вашите loversубовници, деца, семејство, пријатели, соученици, наставници, колеги или соседи. 1 пакет. Манжетните имаат мрежење за виси. Машината за миење на рацете што се мие, не бели. (Обично пристигнува во рок од 7-15 дена од пратката). Божиќните чорапи со голема големина даваат доволно простор за да ги држат картичките за подароци на целото семејство, бонбони, чоколади, мали играчки и други третмани со јулетид или порибување страдаат. Добри добрите, подароците, празничните третмани или подигнувањето на порибување за вашите најблиски за време на празниците; Издржлив и еднократно за многу години што доаѓаат. Секое порибување има мала јамка на врвот за виси. Направете прекрасни украси за вашата елка дома, на отворено, училиште, продавница, канцеларија, супермаркет, итн.

Избор на клиенти

Сет на држачи за порибување на Sumping Mulbozy Shockflak Свеж
Сет на држачи за порибување на Sumping Mulbozy Shockflak

【Издржлив држач за порибување】 Нашите држачи за порибување се изработени од силен и тежок легура мета�

DEN 1.33
Кони Н Ренди популарна патрола Божиќна порибување Свеж
Кони Н Ренди популарна патрола Божиќна порибување

Божиќно порибување на шепа Карактеристики 3 карактери од популарното шоу Црвена манжетна на сино пориб�

DEN 1256.00
Божиќни чорапи на Ауџестин, тенка сина линија знаме Патриотско двострано камин што виси чорапи Свеж
Божиќни чорапи на Ауџестин, тенка сина линија знаме Патриотско двострано камин што виси чорапи

Тие се добро изработени со прилично густ полиестерски кадифен материјал за да обезбедат долгорочна упо

DEN 0.33
ДОГОВОРНИОТ ДОГЛОВЕРСТОР КОЛЕРСКИОТ СОСТОЈБА СОСТОЈБА ТРИ Свеж
ДОГОВОРНИОТ ДОГЛОВЕРСТОР КОЛЕРСКИОТ СОСТОЈБА СОСТОЈБА ТРИ

Рачно насликана Може да задржи до 1 фунта Висок 5,5 инчи широк 4,5 инчи Доаѓа со бела кутија за подароци...

DEN 579.20
Пимилагу Франс Тема на темата симболи Божиќни чорапи 1 пакет 17,7 , виси чорапи за Божиќна декорација Свеж
Пимилагу Франс Тема на темата симболи Божиќни чорапи 1 пакет 17,7 , виси чорапи за Божиќна декорација

кадифе Должина : 17,71 инчи, ширина на манжетната : 8 инчи, заздравување до должина на пети : 12,20 инчи...

DEN 1560.00
Божиќни чорапи за божиќни чорапи од лубеница цреша од ананас овошје, двострано камин со двострана чорапи Свеж
Божиќни чорапи за божиќни чорапи од лубеница цреша од ананас овошје, двострано камин со двострана чорапи

Тие се добро изработени со прилично густ полиестерски кадифен материјал за да обезбедат долгорочна упо

DEN 1.33
Hoeudjo 16g Bioflex Labret Задржувач Со притискање Во 2mm Врвот Јасно Усна Прстени Флексибилни Трагус Хеликс Конха Рскавица Свеж