WYKD повеќекратна заштита на лента за напојување ЕУ приклучоци Електрични приклучоци за проширување USB 5 патни места Независна контрола на прекинувачот 2M кабел

WYKD повеќекратна заштита на лента за напојување ЕУ приклучоци Електрични приклучоци за проширување USB 5 патни места Независна

DEN 2.67

Свеж

Достапно.

Тип на приклучоци : ЕУ. Материјал : ABS+PC retardant. Тековна : 10а. Индивидуалниот контролен прекинувач Jackек : Индивидуалниот контролен прекинувач е лесен за употреба : Различни уреди се вклучени во истите приклучоци за приклучоци во исто време, треба да се напојуваат некои уреди, некои уреди треба да се исклучат, можете да ја исклучите моќта на кој било апарат во кое било време, не влијае на употреба на други уреди. Индивидуални контролни прекинувачи за контролните придобивки : Ја намалува потрошувачката на енергија на уредите за подготвеност што не треба да се енергизираат; Нема потреба да се приклучувате и исклучувате често да го намалувате бројот на приклучување и исклучување и проширување на услужниот век на штекерот. Тип на приклучоци : ЕУ. Материјал : ABS+PC retardant. Тековна : 10а. Индивидуалниот контролен прекинувач Jackек : Индивидуалниот контролен прекинувач е лесен за употреба : Различни уреди се вклучени во истите приклучоци за приклучоци во исто време, треба да се напојуваат некои уреди, некои уреди треба да се исклучат, можете да ја исклучите моќта на кој било апарат во кое било време, не влијае на употреба на други уреди. Индивидуални контролни прекинувачи за контролните придобивки : Ја намалува потрошувачката на енергија на уредите за подготвеност што не треба да се енергизираат; Нема потреба да се приклучувате и исклучувате често да го намалувате бројот на приклучување и исклучување и проширување на услужниот век на штекерот. Тековна : 10 AVOLTAGE : 220-250 VPower : 2500 WUSB Излез : 5 приклучоци со 3 USBCABLE должина : 2m 1.0mm бакарни плочи : 5 V 3.1 APLUGS Тип : Euindividual Control Switch : Индивидуален контролен прекинувач е лесен за употреба : Разновидност на уреди се вклучени во истите Приклучоци за приклучоци во исто време, треба да се напојуваат некои уреди, некои уреди треба да се напојуваат, можете да ја исклучите моќноста на кој било апарат во кое било време, не влијае на употреба на други уреди. потрошувачката на енергија на уреди за подготвеност што не треба да се енергизира; Нема потреба да се приклучувате и исклучувате често да го намалувате бројот на приклучување и исклучување и проширување на услужниот век на штекерот. Пакетот вклучува : 1x лента за напојување топли совети : само горенаведената содржина на пакетот, другите производи не се вклучени1 инч = 2,54 см; 1 см; = 0,39inch, ве молиме, дозволете грешка од 0,5-1cm. Различните монитори OT екранот може да укажуваат на слики поинаку, така што, може да има малку разлика помеѓу вистинската боја на производот и онаа прикажана на екранот. Ве молиме, дозволете да се разликуваат мали разлики во големината разлики во рачните мерења.

Избор на клиенти

Augusta Sportswear Women staptionse 1355 Свеж
Augusta Sportswear Women staptionse 1355

100% полиестер Увезени Машинско миење Контрастна боја самоткаенина јака Vвратот Триаголен преден панел �

DEN 306.08
Нвил д -р Рекегг Германија Аранеа Дијад разредување cm ch Свеж
Нвил д -р Рекегг Германија Аранеа Дијад разредување cm ch

Д р Рекегг Германија Аранеа Дијад разредување CM CH (11 ml) Користете под надзор на медицински советник...

DEN 143.84
3дроза Розета-Став-Благодарноста Е Најдобриот Став-Врамени Плочки Свеж
3дроза Розета-Став-Благодарноста Е Најдобриот Став-Врамени Плочки

Димензии( во инчи) : 8 H x 8 W x 0.5 D Вметнете висок сјај 6" x 6 " керамичка плочка Клучалката во задниот дел на рам

DEN 407.84
Контролер на модул на модул на возачот Zouminyy, 20A DC1060V PWM Мотор за регулатор на регулаторот за контрола на моторот со Свеж
Јамазита занает 11572160 фиока Tenmei Matsuchake Plum Anti5.5 Контекторски сад, 6,1 x 6,1 x 3,4 инчи Свеж
Јамазита занает 11572160 фиока Tenmei Matsuchake Plum Anti5.5 Контекторски сад, 6,1 x 6,1 x 3,4 инчи

Големина : 6,1 x 3,4 инчи (156 x 8 Големина : 6,1 x 3,4 инчи (156 x 8 Професионалните готвачи носат комерцијален сад за в

DEN 1.33
Снуки Тетоважа Бледнеат Штит Стап ЗАШТИТЕН ФАКТОР 30 0.5 мл Свеж
Снуки Тетоважа Бледнеат Штит Стап ЗАШТИТЕН ФАКТОР 30 0.5 мл

Мирис : Памук Бонбони Мандарина Колорбрит за Обновување И ПодмладувањеЗАШТИТЕН ФАКТОР 30 Сончање ...

DEN 1308.80
PM 2,5 детектор, DC 5V монитор за квалитет на воздухот PM2.5 Детектор за домашна училишна болница отворен автомобил 8,5 x 6,5 Свеж