MK3P-I Универзална електромагнетна електрична реле Голема спроводливост AC 220V Општа намена Реле 11 пински индустриски електричен електричен електричен електричен

MK3P-I Универзална електромагнетна електрична реле Голема спроводливост AC 220V Општа намена Реле 11 пински индустриски електричен

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

Школката на производот е изработена од високо квалитетен отпорен на абење, отпорен на висока температура и транспарентен материјал, што е погодно да се набудува состојбата на внатрешните делови на производот. Одличната стабилност на производот гарантира подобро завршување на вашата работа. Производот е тестиран постојано за да се обезбеди висок квалитет и услужниот век на релето може теоретски да достигне 50 милиони пати. Релето е изработено од висококвалитетен бакар, кој е постабилен и издржлив. Пин на релето е изработено од сребрена легура, која има подобра спроводливост и подолг животен век. Функција : Школката на производот е изработена од високо квалитетно отпорно на абење, отпорен на висока температура и транспарентен материјал, што е погодно да се набудува состојбата на внатрешните делови на производот. Релето е изработено од висококвалитетен бакар, кој е постабилен и издржлив. Производот е тестиран постојано за да се обезбеди висок квалитет и услужниот век на релето може теоретски да достигне 50 милиони пати. Пин на релето е изработено од сребрена легура, која има подобра спроводливост и подолг животен век. Одличната стабилност на производот гарантира подобро завршување на вашата работа. Спецификација : Модел : BEM3 P-I (MK3 P-I) Безбедносна сертификација : CE, CQC, Ulrated Voltage : 220 V акриран струја : 10acontact Материјал : Сребрена легура Модел : 3 ZProduct Димензија : 65*35*35mm / 2.6*1.4*1.4 Inin Stalation Модел : Приклучок (11pins) Тежина : 83g / 2.9ozpackage Список : 1 * Електричен релејник : вистинската боја на производот може да отстапи од фотографијата поради светлина. Може да има мало отстапување во мерењето на производот.

Избор на клиенти

Babyеби за добивање на ќебиња од памук, памучна фланела, совршена за Swaddling & завиткување, ултра-меки болнички ќебиња, Свеж
Лондон Магла Машки Пуфер Свеж
Лондон Магла Машки Пуфер

100% Полиестер Увезени Затворање на патент Машинско Перење Руно наредени јака Два Џебови Со Патент Рецик�

DEN 3.33
Волтер АГ - F2482-4.97 - 4,97мм карбид 140 deg. Вежба за должина на работниците бит 1 Свеж
Волтер АГ - F2482-4.97 - 4,97мм карбид 140 deg. Вежба за должина на работниците бит 1

Овие пренасочувачи на карбид доаѓаат во големини што спаѓаат помеѓу стандардните димензии на трговија�

DEN 1776.00
Reebok Women'sенски PureMove+ Sports Sports Sports Sports Свеж
Reebok Women'sенски PureMove+ Sports Sports Sports Sports

100% други влакна Увезени Затворање на кука и очи Машина за миење Дишење и лесен материјал : Овие ажуриран�

DEN 1.00
Плочи за заклучување на Abloy PL202 за врати со лева рака/ HASP за катанец од 2 - 3 Свеж
Плочи за заклучување на Abloy PL202 за врати со лева рака/ HASP за катанец од 2 - 3

PL202 за вратите со лева рака Одделение 3 Дупка за окови од 12 мм За фиксирање на рамки Цинкпозлатен, полиест

DEN 1104.00
WFZY 5000W/6000W/8000W/10000W,Моќ Инвертер DC 12v ДО 110V AC Конвертор, USB Автомобил Адаптер И Запалка За Автомобил Дома Лаптоп Свеж
WFZY 5000W/6000W/8000W/10000W,Моќ Инвертер DC 12v ДО 110V AC Конвертор, USB Автомобил Адаптер И Запалка За Автомобил Дома Лаптоп

Автомобил Моќ Инвертер мал и исклучителен дизајн, лесен за носење Може да биде директно поврзан со запа�

DEN 2976.00
薬師窯 Yakusigama 2580 Nishiki јагода Сузуме Хинамацури фестивал среќна прослава фигура ентериер Свеж
薬師窯 Yakusigama 2580 Nishiki јагода Сузуме Хинамацури фестивал среќна прослава фигура ентериер

Оваа симпатична Хинасама е родена во соработка со популарниот автор на ликовите „Нишида Атсуко“ и фар�

DEN 494.72
Замена на пумпа за вода 63V-44352-00 За замена за Yamaha 8HP 9.9HP 15HP 20HP надворешен мотор за Sierra 18-3040 Boat Motor 63V-44352-00-00 Свеж
Замена на пумпа за вода 63V-44352-00 За замена за Yamaha 8HP 9.9HP 15HP 20HP надворешен мотор за Sierra 18-3040 Boat Motor 63V-44352-00-00

Замена за број на дел од Јамаха : 63 V4435200, 63 V4435201 02 03 (Проверете го бројот на делот ОЕМ пред купувањето)...

DEN 1.00
Бензара 93888 каубојски тематски елегантен и уникатен декор на wallидови Свеж
Бензара 93888 каубојски тематски елегантен и уникатен декор на wallидови

Овој декор на wallидната кука мери 6 инчи (ширина) x3 инч (г) x10 инч (ч) Американски елегантен каубојски панел..

DEN 320.00