AEXIT AC 600V Аудио и видео додатоци 60A 2 ред 4 Позитон 8 завртки Терминални бариери Конектори и адаптери блок конектор

AEXIT AC 600V Аудио и видео додатоци 60A 2 ред 4 Позитон 8 завртки Терминални бариери Конектори и адаптери блок конектор

DEN 742.40

Свеж

Достапно.

Име на производот : ПЦБ Терминален блок; Модел : TC-604; Оценета вредност : AC 600 V 60 A. Позиции : 4; редови : 2; дупка Дија : 5мм/0,2 ". Вкупна големина : 11,5 x 4,3 x 3,4mm/4,5 '' x 1,7 '' x 1.3 '' (l*w*h); ​​материјал : пластика, метал . Боја : црна, чиста портокалова; нето тежина : 157g. Вкупна тежина : 168g; Содржина на пакет : 1 x PCB терминален блок W покритие. : 4; редови : 2; дупка Дија : 5мм/0,2 “. Вкупна големина : 11,5 x 4,3 x 3,4mm/4,5 '' x 1,7 '' x 1,3 '' (l*w*h); ​​материјал : пластика, метал. Боја : црна, чиста портокалова; нето тежина : 157g. Вкупна тежина : 168g; Содржина на пакет : 1 x PCB терминален блок W Cover. Секој пар терминали е изолиран од следниот. Добив ред, 4 позиција, 8 метални позлатени конектори за завртки фиксна позиција и пластичен надворешен дизајн.

Избор на клиенти

UXCELL A13102400UX0146 AC 300V 10A 5.08mm Pitch 2 пински завртка за приклучок на терминал Свеж
UXCELL A13102400UX0146 AC 300V 10A 5.08mm Pitch 2 пински завртка за приклучок на терминал

Име на производот : приклучен терминален блок; тип : единечни редови, 2 позиции Пин Пит : 5.08мм; номинален н�

DEN 1.67
AEXIT 50 PCS Аудио и видео додатоци 3Way 3pole PCB Termin Terminal Block 5mm Pitch за конектори и адаптери 14-22awg жица Свеж
AEXIT 50 PCS Аудио и видео додатоци 3Way 3pole PCB Termin Terminal Block 5mm Pitch за конектори и адаптери 14-22awg жица

Име на производот : ПЦБ Терминален блок; Оценета вредност : AC 300 V 16 A; Терминали : 3 терминал Полјаци : 3 пол; �

DEN 1084.80
Терминали AEXIT 300V 25A 8 WATE 9,5 mm TERTER завртка за завртки за завртки за блокирање на завртки за завртки за терминали. Свеж
Терминали AEXIT 300V 25A 8 WATE 9,5 mm TERTER завртка за завртки за завртки за блокирање на завртки за завртки за терминали.

Име на производот : блокиран блок на бариера; тип : 6 приклучок за игла; материјал : метал, пластика Оценет�

DEN 230.88
ДИНКЕНСКИ СОСТОЈБА DK6N 10 GANG BOX CONNECTOR DIN TERAL TERALINAL BLOCKS, 8-20 AWG, 50 засилувачи, 600 волти одделни кола Свеж
ДИНКЕНСКИ СОСТОЈБА DK6N 10 GANG BOX CONNECTOR DIN TERAL TERALINAL BLOCKS, 8-20 AWG, 50 засилувачи, 600 волти одделни кола

Преградено склопување во беж боја Рејтинг на UL 600 V UL 820 AWG рејтинг Рејтинг UL 50 A Одделни кола Преградено ск

DEN 998.40
OEM Molex 7816.6815.0, Додатоци за конектори Покријте директно полиестер во сива торба во прав Свеж
OEM Molex 7816.6815.0, Додатоци за конектори Покријте директно полиестер во сива торба во прав

EU ROHS : Компаниран ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активна автомобилска организација : Без PPAP : Без тип : Конектор �

DEN 0.67
Doyon ELI409 Контакт блок NC Свеж
Doyon ELI409 Контакт блок NC

Оригинален дел за замена на OEM Дојон Опрема АД е производител на пекари и печки за пица повеќе од 50 годин�

DEN 1.67
1 парчиња 3,81мм Број на ред: 1 пин: 12 приклучок за терминал P = 3,81mm приклучок 3,81mm KF2EDGKA-3.81-12P Свеж
1 парчиња 3,81мм Број на ред: 1 пин: 12 приклучок за терминал P = 3,81mm приклучок 3,81mm KF2EDGKA-3.81-12P

1 ПЦС 3,81мм Број на ред : 1 Пин : 12 приклучок за терминал P = 3,81мм приклучок 3.81mm KF2 EDGKA3.8112 P 1 ПЦС 3,81мм Број на ре�

DEN 154.08
X-Gree XA24 AC 500V 50A 2 Терминали Femaleенски авијациски конектор зглоб W гума на капакот (XA24 AC 500 ν 50A 2 Терминали junta Свеж
X-Gree XA24 AC 500V 50A 2 Терминали Femaleенски авијациски конектор зглоб W гума на капакот (XA24 AC 500 ν 50A 2 Терминали junta

Земја на производство : Кина; Материјал : гума, алуминиум; Нето тежина : 51g Содржина на пакет : 1 x конектор з

DEN 184.32
10 парчиња д-р-2 * 8а, 16p теренот 2.0мм двојно ред со директен пински конектор преку дупка за д-р конектор за д-р машки пин Свеж
Морис 15257 Изолирана течна конектор за течен грло, директно, цинк умира, 2 големина на конец, 2-пакет Свеж
Морис 15257 Изолирана течна конектор за течен грло, директно, цинк умира, 2 големина на конец, 2-пакет

Течни тесни конектори со изолирано грло директно цинк умираат течни тесни конектори со изолирано грл�

DEN 3.00
Додатоци за конектори Крај на делот најлон Свеж
Додатоци за конектори Крај на делот најлон

EU ROHS : Компаниран ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Застарен тип : Краен дел Конектор Тип : Заглави за конектори и PCB

DEN 1940.16
Bettomshin 2PCS D-Sub Connector DB78 Femaleенски приклучок 78-пински 4-ред со висока густина на портата за висока густина за Свеж
Bettomshin 2PCS D-Sub Connector DB78 Femaleенски приклучок 78-пински 4-ред со висока густина на портата за висока густина за

【Димензија】 Конекторски Тип : Femaleенски; контакт материјал : C2680; тип на пин : Пин за лемење; инсталација н

DEN 166.56
10 компјутери 2.54mm 2x8p во линија 2x8pin/бит IDC конектор преку дупка, p = 2.54mm-BH254V-16p Свеж
10 компјутери 2.54mm 2x8p во линија 2x8pin/бит IDC конектор преку дупка, p = 2.54mm-BH254V-16p

10 компјутери 2.54mm 2x8p Inline 2x8pin / bit IDC конектор (рог / едноставна крава) преку дупка, p = 2.54mmBH254 V16p...

DEN 1.33
Meccanixity 5pin цевки керамика, вакуумска цевка заштитени приклучок за игла, позлатен позлатен за 807, Fu-7 цевка Свеж
Meccanixity 5pin цевки керамика, вакуумска цевка заштитени приклучок за игла, позлатен позлатен за 807, Fu-7 цевка

Електронска база на цевки : Како конектор за поврзување на PCB коло и електронски засилувач на цевката, то

DEN 159.84
8P Pitch P = 3,81mm приклучок за приклучок P = 3.81mm KF2EDGKCM-3.81-8P Свеж
8P Pitch P = 3,81mm приклучок за приклучок P = 3.81mm KF2EDGKCM-3.81-8P

(1 компјутер) 8 P Pitch P = 3,81mm приклучок за приклучок P = 3,81mm KF2 EDGKCM3.818p (1 компјутер) 8 P Pitch P = 3,81mm приклучок за при�

DEN 0.33
AEXIT 15 PCS Аудио и видео додатоци 301-3P 5mm Pitch 3 PIN AC 300V 10A Blue завртки за конектори и адаптери Терминален блок Свеж
AEXIT 15 PCS Аудио и видео додатоци 301-3P 5mm Pitch 3 PIN AC 300V 10A Blue завртки за конектори и адаптери Терминален блок

Име на производот : терминален блок; модел бр : 3013p Главен материјал : пластика; номинална вредност : AC 300 V 1

DEN 124.64
ASI ASIMT1.5TWIN DIN RAIL MONGED микро минијатурен терминален блок, стегач за завртки, 3 жица, ширина од 4,2 mm, 30 до 14 AWG, Свеж
ASI ASIMT1.5TWIN DIN RAIL MONGED микро минијатурен терминален блок, стегач за завртки, 3 жица, ширина од 4,2 mm, 30 до 14 AWG,

Се вклопува на 5,5 x 15 mm мини DIN Rail Компактен стапало Достапни додатоци (продадени одделно) : ASIDMT1.5 TWIN Крајна

DEN 0.33