Widia gtd vtspo5026 varitap vtspo50 повеќенаменска чешма, приклучок за приклучок, намалување на десната рака, 2 флејти, 8-32, HSS-E, TICN облога

Widia gtd vtspo5026 varitap vtspo50 повеќенаменска чешма, приклучок за приклучок, намалување на десната рака, 2 флејти, 8-32,

DEN 2.67

Свеж

Достапно.

Единствената геометрија на спирална точка обезбедува низок вртежен момент додека туркате чипови пред чешмата низ дупките. Произведено од високо-ванадиум HSS-E за да обезбеди долг и постојан живот на алатки. Идеално за клиенти кои имаат различни материјали за машина. Образец Б приклучок за приклучок, ANSI. Машинска завртка и фракционо. Единствената геометрија на спирална точка обезбедува низок вртежен момент додека туркате чипови пред чешмата низ дупките. Произведено од високо-ванадиум HSS-E за да обезбеди долг и постојан живот на алатки. Идеално за клиенти кои имаат различни материјали за машина. Образец Б приклучок за приклучок, ANSI. Машинска завртка и фракционо. Widia-GTD Varitap има оптимизирана геометрија и е способна да работи со широк спектар на дуктивни материјали-вклучувајќи челици од јаглерод и легура, нерѓосувачки челици, дуктивно железо и леано алуминиум. Оваа нова алатка ги намалува трошоците за инвентар без да се изгуби користа од висококвалитетниот и постојан живот на алатки. Varitap е решение за високи перформанси на Widia за повеќенаменско прислушување.

Избор на клиенти

10 парчиња/торба HDMI 1.4 Предвремени-Во Женски На Женски F/F Клучен Камен Приклучок Спојка Адаптер За Ѕид Плоча Бела Свеж
Сензор за притисок на гуми Corgli TPMS за Hyundai I20 Coupe 2014-2020, сензор за монитор за притисок во гума од 4 парчиња 52933-C1100 Свеж
Сензор за притисок на гуми Corgli TPMS за Hyundai I20 Coupe 2014-2020, сензор за монитор за притисок во гума од 4 парчиња 52933-C1100

Референца OE Број : 52933C1100 (Ве молиме, потврдете го бројот на делот пред да го купите) Инсталација : Извадет�

DEN 3.00
Gkvk mens slimmming body shaper елек кошула апс абдомен тенок Свеж
Gkvk mens slimmming body shaper елек кошула апс абдомен тенок

80% најлон, 20% спандекс.进口 Еластично затворање Само миење на рацете Асистент за согорување на маснотии о

DEN 207.84