Trane - 80 + 7,5 UF MFD X 440 VAC Genteq замена со двојна кондензатор # C48075R / 27L801

Trane - 80 + 7,5 UF MFD X 440 VAC Genteq замена со двојна кондензатор C48075R / 27L801

DEN 3.00

Свеж

Достапно.

▶ Сосема нов кондензатор на Климак!. ▶ 80 + 7,5 UF/MFD 440 Волт. ▶ Пад на замена, не се потребни промени во жици или адаптери!. ▶ GE/genteq е врв на кондензаторот на линијата. ▶ Направено во Северна Америка. ▶ Сосема нов кондензатор на Климак!. ▶ 80 + 7,5 UF/MFD 440 Волт. ▶ Пад на замена, не се потребни промени во жици или адаптери!. ▶ GE/genteq е врв на кондензаторот на линијата. ▶ Направено во Северна Америка.

Избор на клиенти

3GR0540 - Замена на задниот дел за кондензаторот со двојно работење со двојно работење од 40 + 5 UF MFD 370 Волт Свеж
3GR0540 - Замена на задниот дел за кондензаторот со двојно работење со двојно работење од 40 + 5 UF MFD 370 Волт

Ова е сосема нов кондензатор на задниот дел Дел за замена на највисок квалитет на задниот дел! Тркалезно

DEN 1598.40
Titan Pro Packard TRCD605 60+5 MFD 370V тркалезен кондензатор Свеж
Titan Pro Packard TRCD605 60+5 MFD 370V тркалезен кондензатор

Titanpro TRCFD605 HVAC тркалезен кондензатор со двојна мотор 60 / 5 MFD / UF440 / 370 Волт Димензии : Дијаметар 2,64 Висина 4,33 �

DEN 1.33
UXCELL 75UF Motor Star Caytor 75MFD AC 450V за Hsingle-Phase 50/60 Hz AC мотор и вентилатор Свеж
UXCELL 75UF Motor Star Caytor 75MFD AC 450V за Hsingle-Phase 50/60 Hz AC мотор и вентилатор

75 UF 450 Volt AC CD60 кондензатор за еднофазни AC мотори Мерки за големина на случај 1,34 "дијаметар x 3,27" висина Пре�

DEN 215.84
UXCELL тавански вентилатор на вентилаторот CBB61 5/5/5UF 250V AC 4 жици метализирани полипропилен филмски кондензатор 48x38x26mm Свеж
Климак овален кондензатор - одговара на AMRAD V2000/37-505KMT 23091 | 5 UF MFD 370/440 Volt Vac Свеж
Климак овален кондензатор - одговара на AMRAD V2000/37-505KMT 23091 | 5 UF MFD 370/440 Volt Vac

▶ Ова е сосема нов кондензатор на овален климак ▶ Овој дел од климата директно го заменува Дел # V2000 / 37505

DEN 2.33
ZTHOME 5.5V Супер кондензатор CDA 0.22F 1 2 3.5 4 5 7.5 10 15F возило на возило за патување со рекордер на податоци Комбинација Свеж
43-17075-14 -Weather King 243-292 MFD UF 250 Volt OEM кондензатор за замена Свеж
43-17075-14 -Weather King 243-292 MFD UF 250 Volt OEM кондензатор за замена

Ова е сосема нов кондензатор за започнување со замена на OEM Врвен квалитативен дел за замена на OEM! 243292 MFD

DEN 1.67
6 компјутери Nichicon FG кондензатори 10V 6800UF аудио одделение Свеж
6 компјутери Nichicon FG кондензатори 10V 6800UF аудио одделение

Серија на музеј Никонн ФГ Кондензатор на аудио одделение повисоко одделение од сериите FW...

DEN 0.67
20 парчиња Полипропилен филмски кондензатор 39nf ± 5% CBB21 Метал филмот Кондензатор Радијално олово MPP393J2E1305105LC Свеж
20 парчиња Полипропилен филмски кондензатор 39nf ± 5% CBB21 Метал филмот Кондензатор Радијално олово MPP393J2E1305105LC

20 ПЦС Полипропилен филмски кондензатор (CBB) 39 NF ± 5% CBB21 Метал филмови Кондензатор Радијално олово MPP393 J2 E130

DEN 1.00
Кондензатор на керамички дискови - 50V 150pf Свеж
Кондензатор на керамички дискови - 50V 150pf

Кондензатор на керамички дискови 50 V 150 PF (бродови од нас) Капацитет : 150pf, максимален напон : 50 V, стил на мо

DEN 1.00
Компатибилна замена за CPT00429 OEM Trane 216-240 MFD 330 Volt Start кондензатор Свеж
Компатибилна замена за CPT00429 OEM Trane 216-240 MFD 330 Volt Start кондензатор

Компонента за замена на OEM 229 UF + / 5 UF MFD микрофаради, 330 VAC, со отпорник Најчесто се наоѓаат во разни америк�

DEN 1.67
Меѓународен Navistar Prostar Premium The Heawlut Truck Condenser 2591836C91 Свеж
Меѓународен Navistar Prostar Premium The Heawlut Truck Condenser 2591836C91

Мора да одговара на бројот на делот OEM со броевите на делот OEM дадени подолу за правилно вклопување...

DEN 3.00
Fielect 20pcs керамички кондензатор комплет 50V 18PF диск кондензатори за електронско коло за DIY, случајна боја Свеж
Fielect 20pcs керамички кондензатор комплет 50V 18PF диск кондензатори за електронско коло за DIY, случајна боја

【Спецификација】 Оценет напон : 50 V; Толеранција на капацитет : ± 10%; Капацитет на кондензатор : 18 PF; Оловен

DEN 1532.80
САД направија кондензатор со двојно работење 45/7,5 MFD 440 волт -круг - Дел за замена на климатизација Свеж
САД направија кондензатор со двојно работење 45/7,5 MFD 440 волт -круг - Дел за замена на климатизација

Оригинален кондензатор за извршување на Mars / BMI 45 / 7,5 UF / MFD x 440 VAC ± 6% (погоден за 370 или 440 VAC инсталации) Не

DEN 3.33
Bryant P291-6074R - 60 + 7,5 UF MFD X 440 VAC Genteq замена со двојна кондензатор C46075R / 97F9898 Свеж
Bryant P291-6074R - 60 + 7,5 UF MFD X 440 VAC Genteq замена со двојна кондензатор C46075R / 97F9898

▶ Сосема нов кондензатор на Климак! ▶ 60 + 7,5 UF / MFD 440 Волт ▶ Пад на замена, не се потребни промени во жици и�

DEN 428.00
X-DREE 10pcs 7mm Растојание Метализиран Полиестерски Филм Кондензатор AC400V 0.047 uF (кондензатор di филм во poliestere metallizzato Свеж
X-DREE 10pcs 7mm Растојание Метализиран Полиестерски Филм Кондензатор AC400V 0.047 uF (кондензатор di филм во poliestere metallizzato

Име на производот : Филмски Кондензатори;Издржат Напон : AC400 V Капацитивност : 0.047 u F;Олово Растојание : 7mm /

DEN 507.20
Кондензатор на тркалезна клима - одговара на превозникот HC98JA061D | 60/5 UF MFD 370/440 Volt Vac Свеж
Кондензатор на тркалезна клима - одговара на превозникот HC98JA061D | 60/5 UF MFD 370/440 Volt Vac

▶ Ова е сосема нов кондензатор на Климак ▶ Овој дел од климата директно го заменува Дел # HC98 JA061 D...

DEN 2.67
1 парчиња супер кондензатор 0,6F 9V радијално олово, P = 13,5 mm CZP-9R0L604R-TW 9.0V0.6F Свеж
1 парчиња супер кондензатор 0,6F 9V радијално олово, P = 13,5 mm CZP-9R0L604R-TW 9.0V0.6F

1 компјутер Супер кондензатор 0.6 F 9 V радијално олово, P = 13,5 mm CZP9 R0 L604 RTW 9.0 V0.6 F 1 компјутер Супер кондензатор

DEN 1192.00
BOJACK 50+5UF 50/5MFD ± 6% 370V/440V CBB65 Двојно работење со двојно работење со кружен старт за активирање на мотор или вентилатор Свеж
CAP0505004440RTS - 50 + 5 UF MFD 440 Volt VAC - Надградба на кондензаторот со двојно работење на Гудман Свеж
CAP0505004440RTS - 50 + 5 UF MFD 440 Volt VAC - Надградба на кондензаторот со двојно работење на Гудман

Докажана EIA456 во согласност со 60,000 часа сигурност Метализиран полипропилен филм со висок степен (дебел 5

DEN 2.33