Kreg SML-C1-500 1-инчен #8 груби завртки за џебни дупки за миење садови, 500 брои-SML-C1-500, 2 пакувања

Kreg SML-C1-500 1-инчен 8 груби завртки за џебни дупки за миење садови, 500 брои-SML-C1-500, 2 пакувања

DEN 1.33

Свеж

Достапно.

Kreg No. 8 x 1 in. L Square цинк-позлатена џебна дупка 500 броење. Седиштата за миење садови се испуштија на дното на џебот, елиминирајќи го влечењето низ. Поголемите нишки обезбедуваат максимална моќност на држење. Одлично за помеки материјали како бор, иверица, табла за честички, МДФ и меламин. Завртките на Kregzinc се добар избор за широк спектар на затворени проекти со ограничена изложеност на елементите. Завртките на цинк обезбедуваат соодветна заштита од 'рѓа ,. и служи како прифатлива алтернатива на повеќе заштитните сорти на сино-кука на Крег и не'рѓосувачки завртки. Пакетот од 2 пакување може да варира. Kreg No. 8 x 1 in. L Square цинк-позлатена џебна дупка 500 броење. Седиштата за миење садови се испуштија на дното на џебот, елиминирајќи го влечењето низ. Поголемите нишки обезбедуваат максимална моќност на држење. Одлично за помеки материјали како бор, иверица, табла за честички, МДФ и меламин. Завртките на Kregzinc се добар избор за широк спектар на затворени проекти со ограничена изложеност на елементите. Завртките на цинк обезбедуваат соодветна заштита од 'рѓа ,. и служи како прифатлива алтернатива на повеќе заштитните сорти на сино-кука на Крег и не'рѓосувачки завртки. Пакетот од 2 пакување може да варира. Kreg No. 8 x 1 in. L Square цинк-позлатена џебна дупка 500 броење. Пакетот од 2 пакување може да варира. Завртките на Kregzinc се добар избор за широк спектар на затворени проекти со ограничена изложеност на елементите. Завртките на цинк обезбедуваат соодветна заштита на 'рѓата и служат како прифатлива алтернатива на повеќе заштитните сини-кота на Крег и сорти од не'рѓосувачки завртки.

Избор на клиенти

Simpson Strong-Tie SD9112R500- 9 x 1-1/2 SD конектор завртка 500CT Свеж
Simpson Strong-Tie SD9112R500- 9 x 1-1/2 SD конектор завртка 500CT

1 / 4инчен хексадецимален погон на главата го намалува кампот за полесна инсталација Шанк е специјално д�

DEN 1143.68
Fischer FPF Power-Fast II Wood Screw Felluted Countersunk Head CZF Blue Galvanized 3,5 x 35 mm, пакет од 200, 670090, 670187 Свеж
Fischer FPF Power-Fast II Wood Screw Felluted Countersunk Head CZF Blue Galvanized 3,5 x 35 mm, пакет од 200, 670090, 670187

Зголемениот терен за навој значително го намалува времето на инсталација Трите ребра на врвот, обезбед�

DEN 512.00
Simpson Swan Secure S10300xbt Dexxter обоена композитна завртка, тен, 1750-броеви, 7 x 1-5/8-инчи Свеж
Simpson Swan Secure S10300xbt Dexxter обоена композитна завртка, тен, 1750-броеви, 7 x 1-5/8-инчи

Не'рѓосувачки челик оценети 305 завртки Големина на завртката #7 Долга 15 / 8 инчи Плоштад погон #2 Трајни обл

DEN 7214.24
Fischer 557547 FPF II, кутија за завртки од дрво, делумна нишка од 4,0х70, палење на цинк од 16, 4,0х70, галванизиран Свеж
Fischer 557547 FPF II, кутија за завртки од дрво, делумна нишка од 4,0х70, палење на цинк од 16, 4,0х70, галванизиран

Геометријата на завртката Fischer Fischer обезбедува брзина во инсталацијата Врвот со тројно навојна завртка

DEN 3.00
8 x 3/4 рамен глава бројачи цврсто месинг дрво завртки за дрво Филипс погон QTY 500 Свеж
8 x 3/4 рамен глава бројачи цврсто месинг дрво завртки за дрво Филипс погон QTY 500

Филипс рамна глава дрво завртки цврст месинг Филипс 0,164 Агол на бројачи : 82 степени и естетски пријатно...

DEN 939.20
1/4 x 1 заостанува завртки со хексадецимална глава од не'рѓосувачки челик, тешки дрвени завртки за дрво, qty 50 Свеж
1/4 x 1 заостанува завртки со хексадецимална глава од не'рѓосувачки челик, тешки дрвени завртки за дрво, qty 50

Хекс главата заостанува, не'рѓосувачки челик Приклучок 0,25 Завртки Хекс главата заостанува, не'рѓосувач�

DEN 461.28
Fischer 100 x искачувачи завртки за напојување II 3.5 x 35 бројачи на главата со делумна нишка на Филипс галванизирана сина Свеж
Quikdrive DSVT212S 10 x 2-1/2 T-25 собра завртка за украсување 1000CT Свеж
Quikdrive DSVT212S 10 x 2-1/2 T-25 собра завртка за украсување 1000CT

Дизајнот на ребрестата глава лесно се спротивставува и обезбедува чист, готов изглед Високиот низок вр�

DEN 1904.00
14 x 4 1/2 завртки за палуби/квадрат/глава на бубачки/тип 17/18-8 не'рѓосувачки челик Свеж
14 x 4 1/2 завртки за палуби/квадрат/глава на бубачки/тип 17/18-8 не'рѓосувачки челик

Одделка на главата на главата Палуби завртки со #17 точка Крај на навојниот дел вклучува сечење на празни

DEN 1.00
T.K.Excellent Trox Drive Grable навојни џебни завртки цинк обложени завртки за украси од дрво завртки за асортиман на дрво, Свеж
T.K.Excellent Trox Drive Grable навојни џебни завртки цинк обложени завртки за украси од дрво завртки за асортиман на дрво,

Комплетот T.K.Excellent завртка содржи седум од најпопуларните големини ја олеснува работата Точката на исеч

DEN 351.84
Simpson Swan Secure T08250FBK Swaneze насликана трим-глава со 6-лобус погон, каки, ​​1750-броеви, 8 x 2-1/2-инчи Свеж
Simpson Swan Secure T08250FBK Swaneze насликана трим-глава со 6-лобус погон, каки, ​​1750-броеви, 8 x 2-1/2-инчи

Не'рѓосувачки челик оценети 305 завртки Големина на завртката #8 21 / 2 инчи долг 6лобус погон Трим глава Т15 Т

DEN 5156.32
Навртки за палуби на квадратни погони 305 Глава за глава од не'рѓосувачки челик Тип 17 точка- 14 x 3-1/2 QTY-1000 Свеж
Навртки за палуби на квадратни погони 305 Глава за глава од не'рѓосувачки челик Тип 17 точка- 14 x 3-1/2 QTY-1000

Навртките на палубата на квадратниот погон имаат рамна глава на бубачки и се користат за прицврстување

DEN 2.33