18 Парчиња 3д Клипови ЗА Коса Со Пеперутки Со Дијамантски Кристални Шноли Декорација На Коса Додатоци За Коса Од Пеперутка Роденденски Подароци За Девојки Жени

18 Парчиња 3д Клипови ЗА Коса Со Пеперутки Со Дијамантски Кристални Шноли Декорација На Коса Додатоци За Коса Од Пеперутка Роденденски

DEN 1.33

Свеж

Достапно.

Се применува од повеќето девојки и жени, убав подарок. Карактеристики : Шарен дизајн : овие извонредни клипови за јамка за пеперутки се дизајнирани во форма на пеперутка и доаѓаат со различни убави бои. Како да се користи : може да ја плетете косата во плетенки според вашите потреби, потоа отворете го прстенот на нашите додатоци за плетење коса, ставете го на вашата коса и потоа затворете го прстенот, цврсто држете ја косата, чувајте ја долго време и паѓа. Материјал : нашите манжетни за коса клипови прстени е изработен од цврста алуминиумска легура; дизајнот има добра еластичност и флексибилност, лесно можете да го прилагодите според вашата фризура; погодно е да се стави и отстрани. Лесно се совпаѓаат со различна облека. Широк спектар на прилики : јамката на пеперутката е лесна, нема да ви предизвика товар на главата и нема да предизвика непријатност на вашата коса; погоден е за свадби, концерти, забави, сценски настапи и други прилики; го применуваат повеќето девојки и жени, убав подарок. Погоден е за свадби, концерти, забави, сценски настапи и други прилики. Материјал : нашите манжетни за коса клипови прстени е изработен од цврста алуминиумска легура; дизајнот има добра еластичност и флексибилност, лесно можете да го прилагодите според вашата фризура; погодно е да се стави и отстрани.Спецификации : Материјал : алуминиумска легура боја : како што покажуваат сликите количина : 18 парчиња пакетот вклучува : 18 Парчиња Пеперутка Дредови Мониста Коса Манжетни Клипови Прстени. Широк спектар на прилики : јамката на пеперутката е лесна, нема да ви предизвика товар на главата и нема да предизвика непријатност на вашата коса; погоден е за свадби, концерти, забави, сценски настапи и други прилики; го применуваат повеќето девојки и жени, убав подарок.Широк спектар на прилики : јамката на пеперутката е лесна, што нема да предизвика товар на вашата глава и нема да предизвика непријатност на вашата коса. Носете ги за да бидете во среќно расположение. Тие се многу слатки и шармантни. Шарен дизајн : овие извонредни клипови за јамка за пеперутки се дизајнирани во форма на пеперутка и доаѓаат со различни убави бои; лесно се совпаѓаат со различна облека; Носејќи ги за да ве одржат во среќно расположение; тие се многу слатки и шармантни. Пакетот вклучува : пакетот вклучува 18 парчиња додатоци за коса од пеперутка, обезбедени се разни стилови и бои за да изберете, количината е доволна за да ја замените и користите, можете да ја носите секојдневно, шопинг или работна облека.Пакетот вклучува : пакетот вклучува 18 парчиња додатоци за коса од пеперутка, обезбедени се разни стилови и бои за да изберете, количината е доволна за да ја замените и користите, можете да ја носите секојдневно, шопинг или работна облека. Шарен дизајн : овие извонредни клипови за јамка за пеперутки се дизајнирани во форма на пеперутка и доаѓаат со различни убави бои; лесно се совпаѓаат со различна облека; Носејќи ги за да ве одржат во среќно расположение; тие се многу слатки и шармантни.

Избор на клиенти

Класичен Клип За Лак За Коса На Девојчиња Од Гросгрин Со Центар За Завиткување Јазли, Бебе, Црвено Свеж
Класичен Клип За Лак За Коса На Девојчиња Од Гросгрин Со Центар За Завиткување Јазли, Бебе, Црвено

Рачно изработена од висококвалитетна, премиум брутозрнеста лента Висок Квалитет : Топлина запечатени р

DEN 159.84
Космарт - литвански направени фризура Жешка точка Во Небото Сино Свеж
Космарт - литвански направени фризура Жешка точка Во Небото Сино

Тип : Литвански Направени Фризура Линија : ЛУКСУЗНА РАЧНО ИЗРАБОТЕНА ЛИНИЈА Заврши : Сјајна Димензии( мм)

DEN 2.67
Богатствата НА каролина CJ1070-WCNL Буква W Фудбалски Кардинал И Златна Керамичка Ноќна Светлина, Компактна, УЛ-Сертифицирана, Свеж Попустот
Ма РЕМЕН Коса Канџи Клипови Вештачки Бисер Коса Додатоци Декоративни Фризури За Жени Девојки Свеж
Ма РЕМЕН Коса Канџи Клипови Вештачки Бисер Коса Додатоци Декоративни Фризури За Жени Девојки

? ИСКЛУЧИТЕЛЕН МАТЕРИЈАЛ : Изработен од легура, премиум имитациски бисер(не како ефтиниот што лесно блед

DEN 3.00
Мистофу бакарна Жица метални лакови за Коса-Рачно ткаени Шноли додатоци за коса, шноли за коса за жени густа коса Свеж
ВИОНЦ Лак Јазол Глава Женски Кристал Фиба Назад Главата Плоча Фиба Врвот Клип Пролет Фиба Коса Додатоци Свеж
ВИОНЦ Лак Јазол Глава Женски Кристал Фиба Назад Главата Плоча Фиба Врвот Клип Пролет Фиба Коса Додатоци

По прецизен процес на сечење, и повеќеаголната сјајна и прекршувачка површина, секоја исечена површина

DEN 1288.00
Капа За Капа За Бебиња Лента За Глава Цветни Додатоци За Лакови Цврсти Ленти За Нега На Бебиња За Девојчиња Свеж
Капа За Капа За Бебиња Лента За Глава Цветни Додатоци За Лакови Цврсти Ленти За Нега На Бебиња За Девојчиња

Пол : Унисексунисекс дизајн, изберете една пита се или повеќе за близнаци, или сестри ве молиме дозволет�

DEN 99.04
АТОДЕН Мали Клипови За Коса За Девојчиња 10 парчиња Клипови За Нокти За Коса Мини Клип За Коса За Цвеќе 0,7 Мали Клипови За Свеж Попустот
Голем пластичен клип на хартиена хартија „број осум“ Azeeda 91mm Свеж
Голем пластичен клип на хартиена хартија „број осум“ Azeeda 91mm

91мм x 45мм Лесно се лизга на документи Силен зафат за држење документи заедно Одликувајќи се со дизајн од

DEN 113.44
Феер Ју Бинглу Серија Зграби Клип Фиба Женска Глава За Грб Ретро Темперамент Коса Фати Тава Коса Шамија Свеж
Феер Ју Бинглу Серија Зграби Клип Фиба Женска Глава За Грб Ретро Темперамент Коса Фати Тава Коса Шамија

Окофаќање на цвет држење, истурање на опоен мирис Исклучителната изработка создава природен леден среб

DEN 5980.80
Јакавин Цвет Коса Клип Кристал Барет Кристална Коса Ноктот Коса Додатоци За Жени И Девојки HCl040 Свеж
Јакавин Цвет Коса Клип Кристал Барет Кристална Коса Ноктот Коса Додатоци За Жени И Девојки HCl040

Цветниот клип за коса е изработен од цистален кристал и канџа од легура Клип за коса од шнола со шнола со

DEN 2.67