Премиум автомобили гуми снежни чорапи за зимски екстрапро серија текстилен снежен ланец за Nissan Sentra

Премиум автомобили гуми снежни чорапи за зимски екстрапро серија текстилен снежен ланец за Nissan Sentra

DEN 600.00

Свеж

Достапно.

Пауза на ланец или 'рѓа во една сезона; Matte Snow Skings Chods Superx обезбедува долгорочна употреба. Дизајн на Канада; Прифатено е како колега на ланецот повеќе од 20 години во цела Европа, Америка и Северните земји; Сертифицирани од тела за меѓународно тестирање и сертификација и сите производители на возила за да обезбедат возење со голема доверба. Доаѓа со домување. Доаѓа со домување. Обезбедува неспоредливо ракување и контрола на управување во снежни и ледени услови на патот; - не ги оштетува механичките делови на возилото, челичните венчиња или капаците на тркалата, електронските системи како што се ABS и ESP; не вибрира или прави бучава додека возите; - пауза на ланец или 'рѓа во една сезона; Matte Snow Skings Chods Superx обезбедува долгорочна употреба - дизајн на Канада; Прифатено е како колега на ланецот повеќе од 20 години во цела Европа, Америка и северните земји; -Сертифицирано со тела за меѓународно тестирање и сертификација и сите производители на возила за да обезбедат возење со голема доверба, обезбедувајќи неспоредливо ракување и управување со управувањето со снежни и ледени услови, мат чорапи за лизгање на снег се изработени од високо-технолошки текстилни производи со екстремно висок пат на патот и трајност . Одобрено е од меѓународно тестирање, тела за сертификација и сите производители на возила за да се обезбеди високо безбедно возење; Прифатено е како еквивалент на ланецот во цела Европа, Америка и Северните земји повеќе од 20 години. Како што е познато, синџирите од стари типови или се кршат по првата употреба или 'рѓа кога се чуваат за следната зима. Чорапите за лизгање на снег нудат многу поекономично решение со обезбедување можност за употреба многу години. Благодарение на својата екстремно висока структура на силата, Мат успешно се појави од сите тестови и сите сценарија за употреба без никакви штети. Предупредувања : -Користете мат снежни чорапи погодни за вашата гума со проверка на димензиите наведени на гумите на возилото. -Поставете го матниот снежен чорап на гумата на вашето возило следејќи ги лесните чекори за инсталација наведени во содржината на кутијата. -Нанирајте го вашето возење откако ќе бидете сигурни дека чорапот добро се вклопува во гумата. -Не можете лесно да излезете од снегот и мразот без да ја надминете брзината од -40 км / ч. -Добеди ја вашата брзина во ненадејно забрзување, ненадејно сопирање и свиоци. -Не можете лесно да го отстраните матниот снежен чорап од вашето возило кога ќе го тргнете главниот пат од снежниот или ледениот пат.

Избор на клиенти

4 компјутери Rota SlipStream 17x7.5 PCD: 5x114.3 Офсет: 45 HB: 73 бело Свеж
4 компјутери Rota SlipStream 17x7.5 PCD: 5x114.3 Офсет: 45 HB: 73 бело

4 компјутери рота тркала и 4 капачиња Rota Wheels користи методи за тестирање кои се во согласност со строгите

DEN 920.00
OE Wheels LLC 20 инчи бандажи одговара на Escalade Chevy Silverado Tahoe Sierra Yukon CA91 20X9 Rim Satin Black Set Свеж
OE Wheels LLC 20 инчи бандажи одговара на Escalade Chevy Silverado Tahoe Sierra Yukon CA91 20X9 Rim Satin Black Set

Број на дел од производителот (MPN) : 9511243 Структурен живот, една година гаранција за завршување на лицето..

DEN 0.33
24 Завртка Машина Заврши Фалопирани Убавина Прстен За 17 Инчен Даглас Монистра Тркала Со Круг Дупки Свеж
24 Завртка Машина Заврши Фалопирани Убавина Прстен За 17 Инчен Даглас Монистра Тркала Со Круг Дупки

Ова е прстен за" убавина " што се завртува НА ВРВОТ на вашиот прстен за заклучување на зрната даглас Овој

DEN 1003.20
4 компјутери Rota SlipStream тркала 17x7.5 PCD: 4x100 Офсет: 45 HB: 67. Бело Свеж
4 компјутери Rota SlipStream тркала 17x7.5 PCD: 4x100 Офсет: 45 HB: 67. Бело

4 компјутери рота тркала и 4 капачиња Rota Wheels користи методи за тестирање кои се во согласност со строгите

DEN 444.80
OE Wheels LLC 17 инчи одговара на 17 инчи Jeep Wrangler, Gladiator DF01 Црно со машинско тркало за лице Свеж
OE Wheels LLC 17 инчи одговара на 17 инчи Jeep Wrangler, Gladiator DF01 Црно со машинско тркало за лице

Број на дел од производителот (MPN) : 9511042 Структурно доживотно, една година гаранција за завршување на лиц

DEN 3.00
OE Wheels LLC CV74B-22090-6550-24MB црно машинско тркало насликано Свеж
OE Wheels LLC CV74B-22090-6550-24MB црно машинско тркало насликано

Заврши детали : Црно машинско тркало Големина : 22x9 Модел на завртки : 6139.7 Вклучен центар за капаче, оригин

DEN 3.33
Mamba M15 светло сатенско тркало со насликано Свеж
Mamba M15 светло сатенско тркало со насликано

Дизајн со 10зборувани Наизменично вдлабнато и профилот на кажано лице Насликана завршница Дизајн со 10зб

DEN 160.00
OE Wheels LLC 20 инчи бандажи одговара на Chevy Silverado Tahoe Sierra Yukon Escalade CV98 Black 20X9 Rims CV98B Ironman Imove Свеж
OE Wheels LLC 20 инчи бандажи одговара на Chevy Silverado Tahoe Sierra Yukon Escalade CV98 Black 20X9 Rims CV98B Ironman Imove

Број на дел од производителот (MPN) : 9511235 Структурно доживотно, една година гаранција за завршување на лиц

DEN 2.67
OE Wheels LLC 22 инчи бандажи се вклопува пред 2019 Silverado Sierra Pre-2021 Tahoe Suburban Yukon Escalade CV95 22x9 Gloss Свеж
OE Wheels LLC 22 инчи бандажи се вклопува пред 2019 Silverado Sierra Pre-2021 Tahoe Suburban Yukon Escalade CV95 22x9 Gloss

Холандер #5922 Заврши детали црно тркало Големина 22x9 Болт шема 6139.7 Големина на центар 78.1 Производот одгов�

DEN 2.67
Tirechain.com Polaris Ranger, 04-09 25X11-12 ATV UTV Stud Tire Canhers Свеж
Tirechain.com Polaris Ranger, 04-09 25X11-12 ATV UTV Stud Tire Canhers

АТВ UTV легури со легура на гуми Агресивни врски со врски За разлика од конкурентите, не се вметнаа во лен�

DEN 1.00
TireChain.com 25x10-12, 25 10 12 ATV UTV Stude Tire Chains Свеж
TireChain.com 25x10-12, 25 10 12 ATV UTV Stude Tire Chains

АТВ UTV легури со легура на гуми Агресивни врски со врски За разлика од конкурентите, не се вметнаа во лен�

DEN 932.80
TireChain.com Компатибилен со Deон Деер X384 Turf Read 20x10-10 v-bar синџири на гуми Свеж
TireChain.com Компатибилен со Deон Деер X384 Turf Read 20x10-10 v-bar синџири на гуми

Потребно е дозвола за минимум 1 1 / 2 инчи 2 врски со снежни ланци, вкрстени ланци се случуваат секоја друга

DEN 0.67
Метод тркачки тркала 401 UTV Beadlock Matte Black 14x7 4x136, 38mm Офсет 5.3 BackSpace, MR40147047552B Свеж
Метод тркачки тркала 401 UTV Beadlock Matte Black 14x7 4x136, 38mm Офсет 5.3 BackSpace, MR40147047552B

Развиен за сериозен ентузијаст надвор од патот Цврст алуминиум A356 со изградба на третман на топлина T6...

DEN 0.33
Кониг Амплиформ 18х8,5 5х114.3 +35мм Офсет Темен метален графит AM88514356 Свеж
Кониг Амплиформ 18х8,5 5х114.3 +35мм Офсет Темен метален графит AM88514356

Лесна и силна со технологија формирана проток на Кониг, ќе поседувате тркало што е направено со една од

DEN 1361.60
TSW Crowthorne сиво тркало со насликана завршница Свеж
TSW Crowthorne сиво тркало со насликана завршница

[Важно ве молам, прочитајте] Ве молиме, дајте ни ја годината и моделот на вашето возило за најдобро вклоп

DEN 6332.48
QQlong Снежни ланци, уред за влечење на гуми за снег на снег-за автомобили и мали SUV, ширина на гуми 165-205мм Свеж
QQlong Снежни ланци, уред за влечење на гуми за снег на снег-за автомобили и мали SUV, ширина на гуми 165-205мм

Отпорност на абење : Дебел TPU материјал, вкрстена густа текстура против лизгање плус жестока легура чели

DEN 1056.00
Икона Динамика На Возилото 1220908057сбмв Икона Легури Алфа Сат Блк Мил Победа - 20 Х 9/8 Х 6.5 / 19мм / 5.75 Бс Свеж
Икона Динамика На Возилото 1220908057сбмв Икона Легури Алфа Сат Блк Мил Победа - 20 Х 9/8 Х 6.5 / 19мм / 5.75 Бс

Димензиите специфични за апликацијата ја оптимизираат динамиката на возилото и клиренсот на гумите На�

DEN 7559.84
4 компјутери Rota Grid 17x8 PCD: 4x108 Офсет: 40 HB63.35 Hyperblack Свеж
4 компјутери Rota Grid 17x8 PCD: 4x108 Офсет: 40 HB63.35 Hyperblack

Обичен нарачка 4 компјутери Rota тркала и 4 капачиња Rota Wheels користи методи за тестирање кои се во согласнос

DEN 838.40
Tirechain.com 24 x 11 x 12, 24 11 12 ATV UTV 2 Link v Bar Tire Sute Set од 2 Свеж
Tirechain.com 24 x 11 x 12, 24 11 12 ATV UTV 2 Link v Bar Tire Sute Set од 2

UTV ATV два ланци на гуми за врски Најгусти ланци на АТВ на пазарот Вкрстените ланци се дебели 0,234 инчи Стра�

DEN 3484.96