Голем меки површина килим живописни акварели сончогледи расадник плејматски килим за деца кои играат соба спална соба дневна соба 3 'x 2', килим за домашни украси

Голем меки површина килим живописни акварели сончогледи расадник плејматски килим за деца кои играат соба спална соба дневна

DEN 670.40

Свеж

Достапно.

Премиум материјал : Пена Во средина, горниот слој е изработен од висококвалитетен полиестер, пластични точки на задниот дел за спречување на лизгање. Карактеристики на килимот : трајни, пропустливи, отпорни на избледени, супер абсорбента, мек допир, доволно големи за деца кои играат или искачуваат. Стилска шема на печатење : Една страна печатење, уникатна, специјална, модерна дизајнирана шема за декорација на домашна дневна соба. Метод на грижа : Лесно за чистење, користејќи крпа за чистење, без машина за перење, овој килим ќе биде преклопен за лесен транспорт, ве молиме бидете сигурни дека набори ќе исчезнат по неколку часа. Различни функција : Овој играч е прекрасен декоративен килим за деца кои играат соба, училиште, градинка, расадник, дневна соба, соба за игри, спална соба, влез. Областа килим е дел од нашата дневна декорација 2 Големина : 72 x 48 инчи и 36 x 24 инчи со висок квалитет на материјал : Средната пена е многу мека и пријателска за кожата, може да ја ослободи болката на нозете лесна за чистење : избришете го или ставете го Во пакетот Сонце вклучува : 1 област килим.

Избор на клиенти

3drose Бебе сино шетач и здраво бебе порака на сина боја ... - душеци за килим за бања за бања Свеж
3drose Бебе сино шетач и здраво бебе порака на сина боја ... - душеци за килим за бања за бања

Голем мат за бања, 18 "x 23" со дебелина од 0,125 " Направена од висококвалитетна полиестер, мазна, мека кадифен

DEN 2.67
Laurtee Kids Play Area reg-1,2 мека и густа корална кадифена расадник килим, ползички душек за дете, симпатична панда игра, Свеж
Големи меки килими црни бели снегулки расадник плејматски килим под мат Свеж
Големи меки килими црни бели снегулки расадник плејматски килим под мат

Премиум материјал : Пена Во средина, горниот слој е изработен од висококвалитетен полиестер, пластични �

DEN 1.33