NB-Aero 1PC гас шок за камиони со камиони со врата гас гас гас гас лифт 18.03 продолжена должина x 11.06 Компресирана должина x 43 lb притисок

NB-Aero 1PC гас шок за камиони со камиони со врата гас гас гас гас лифт 18.03 продолжена должина x 11.06 Компресирана должина

DEN 512.00

Свеж

Достапно.

Продолжена должина : 18.03 "(Центар до центарот на топката на приклучокот). Компресирана должина : 11.06". Сила : 43 фунти притисок (по реквизит). Крај на фитинг : 10мм топка и 10мм топка. Сет на еден. Продолжена должина : 18.03 "(Центар до центарот на топката на приклучокот). Компресирана должина : 11.06". Сила : 43 фунти притисок (по реквизит). Крај на фитинг : 10мм топка и 10мм топка. Сет на еден.

Избор на клиенти

Bansbach EasyLift FA-SEB-C Амортизери/Прилагодливи, 137 mm x 27,7 mm x 24 mm Свеж
Bansbach EasyLift FA-SEB-C Амортизери/Прилагодливи, 137 mm x 27,7 mm x 24 mm

Макс Енергија за апсорпција : 29 4 Ј Макс Стапка на циклус : 60 циклус / мин Оперативна температура : 5 70 ° C...

DEN 3.00
Kaller - R19-063 -RE - гас пролет: STD, 157 lb, црн оксид, 4,15 во компресиран LG, 6,65 во продолжен LG Свеж
Kaller - R19-063 -RE - гас пролет: STD, 157 lb, црн оксид, 4,15 во компресиран LG, 6,65 во продолжен LG

Компресираназотниот гас пролет обезбедува контролирана сила за да помогне во ракувањето со алатки, маш

DEN 1254.40
Seachoice Gas Spring, 316 не'рѓосувачки челик, Свеж
Seachoice Gas Spring, 316 не'рѓосувачки челик,

Обезбедува компактна, лесна, ефикасна контролирана помош за лифт, каде што предметите треба да се преме�

DEN 2.33
Абсорбери на шок на BANSBACH EasyLift FA-F2530GB-C/прилагодливи, 173мм x 37mm x 32mm Свеж
Абсорбери на шок на BANSBACH EasyLift FA-F2530GB-C/прилагодливи, 173мм x 37mm x 32mm

Макс.Абсорпција Енергија : 49 J Макс Стапка на циклус : 60 циклус / мин Оперативна температура : 5 70 ° C Мозоче

DEN 3.00
SPD заварен сечило крај гас пролет: гас пролет, 157,4 lb, челик, 7,52 во компресиран LG Свеж
SPD заварен сечило крај гас пролет: гас пролет, 157,4 lb, челик, 7,52 во компресиран LG

Предмет : Пролет на заварен сечило за гас Тип : Пролет на гас Материјал : челик Сила : 157,4 lb Големина на низ�

DEN 612.80
Пролет на Рејмонд гас: Азот со тешки должни работи, 3375 lb, јаглероден челик, големина на нишка од прачка М6 Свеж
Пролет на Рејмонд гас: Азот со тешки должни работи, 3375 lb, јаглероден челик, големина на нишка од прачка М6

Предмет : Пролет на гас Тип : Азот со тешки работи Материјал : Јаглероден челик Сила : 3375 lb Големина на низ�

DEN 569.60
CTP 8T4742 Алуминиумски челик јарем Свеж
CTP 8T4742 Алуминиумски челик јарем

Направено од легура челик Продадени во секоја Лесно вклопување во и надвор Земја на потекло : Соединети�

DEN 320.32
Каблите за лифт за лифт, 12 'x 1/8 галванизиран јаглероден челик, 2 пакувања Свеж
Каблите за лифт за лифт, 12 'x 1/8 галванизиран јаглероден челик, 2 пакувања

Премиум квалитет : Направено од висококвалитетен јаглероден челик Големина : 12 'x 1 / 8 " : Направено од висо

DEN 3.00