Z97F9016-20 + 5 UF MFD 440 Volt VAC - GENTEQ OVAL DUAL RUN ADGRAPHED

Z97F9016-20 + 5 UF MFD 440 Volt VAC - GENTEQ OVAL DUAL RUN ADGRAPHED

DEN 159.52

Свеж

Достапно.

Сосема нов кондензатор со двојно работење со OEM GE/Genteq. 20 + 5 UF MFD 370 Волт. GE/Genteq е врв на кондензаторот на линијата. Направено во Северна Америка. Сосема нов кондензатор со двојно работење со OEM GE/Genteq. 20 + 5 UF MFD 370 Волт. GE/Genteq е врв на кондензаторот на линијата. Направено во Северна Америка. Ова е сосема нов кондензатор OEM GE/Genteq. Кондензаторите GE/Genet Q се врвни на линиските кондензатори, направени во Северна Америка. Кондензаторите GE/Genteq се користат во голем број на апликации OEM.

Избор на клиенти

Weideer 59-71 UF/MFD Motor Start Consector 250 VAC Volts 50/60 Hz компатибилен за Pump Franklin Control CRC 2824085015, 2801074915 Свеж Попустот
Weideer 59-71 UF/MFD Motor Start Consector 250 VAC Volts 50/60 Hz компатибилен за Pump Franklin Control CRC 2824085015, 2801074915

Име на производство : добро кондензатор за започнување на пумпата Обем на кондензатор : 5971 UF / MFD, модел : CD

DEN 95.84
E-Projects B-0004-H15 Керамички диск кондензатор, 50V, 0.01UF, 103 Свеж
E-Projects B-0004-H15 Керамички диск кондензатор, 50V, 0.01UF, 103

Точност : ± 20% Опсег на температура : +10 C до +85 C Диелектрична издржливост : напон со оценка од 2,5х Дијаметар

DEN 3.00
10 парчиња Аксијален полиестерски филм кондензатор со долг 0,022UF 630V за стари радија и засилувачи на цевки Свеж
10 парчиња Аксијален полиестерски филм кондензатор со долг 0,022UF 630V за стари радија и засилувачи на цевки

Висококвалитетни полиестерски филмски кондензатори со стабилна изведба Спецификациите на кондензато�

DEN 133.92
HC91DA040-40 UF MFD 440 Volt VAC - Надградба на кондензаторот на овално работење на Брајант Свеж
HC91DA040-40 UF MFD 440 Volt VAC - Надградба на кондензаторот на овално работење на Брајант

▶ Сосема нов кондензатор на Климак! ▶ 40 UF / MFD 440 Волт ▶ Пад на замена, не се потребни промени во жици или а

DEN 0.33
Обединети хеми -кон -алуминиум електролитски кондензатор, 470UF, 25V - ELXZ250ell471MJ16S Свеж
Обединети хеми -кон -алуминиум електролитски кондензатор, 470UF, 25V - ELXZ250ell471MJ16S

Цена за : Пакет од 1 та единица : Капацитет на лента : 470ÂμF; Оценка на напон : 25 V; Опсег на производи : LXZ сер

DEN 1188.80
Комплет за керамички кондензатор на Fielect 100pcs 50V 330pf диск кондензатори за електронско коло за DIY, случајна боја Свеж
97F9611-35 UF MFD 370 Volt VAC - Надградба на кондензаторот за тркалезно работење Свеж
97F9611-35 UF MFD 370 Volt VAC - Надградба на кондензаторот за тркалезно работење

Докажана EIA456 во согласност со 60,000 часа сигурност Метализиран полипропилен филм со висок степен (дебел 5

DEN 1.33
Замена за 6 парчиња Panasonic FM серија кондензатори 50V 150UF ниска импеданса Свеж
Замена за 6 парчиња Panasonic FM серија кондензатори 50V 150UF ниска импеданса

Ниска импеданса (40 % до 70 % помалку од сериите на ФК) Издржливост : 105 ° C 2000 ч до 7000 ч 100% автентичен Panasonic P / N E

DEN 1297.60
КЕМЕТ КОНЦЕТОР T495D337K006ATE100, TANTALUM CANTACTOR SMD SMD ESR Свеж
КЕМЕТ КОНЦЕТОР T495D337K006ATE100, TANTALUM CANTACTOR SMD SMD ESR

Овој список е за 500 компјутери; КЕМЕТ Број на дел : T495 D337 K006 ATE100 Tantalum SMD низок кондензатор на ESR Контактирај

DEN 12435.84
AEXIT MKP-X2 5UF Пасивни компоненти 5% Полипропилен филмски кондензатор за кондензатори Индукциски шпорет Свеж
AEXIT MKP-X2 5UF Пасивни компоненти 5% Полипропилен филмски кондензатор за кондензатори Индукциски шпорет

Име на производот : Кондензатор на шпорет на индукција; материјал за куќиште : пластичен; диелектричен м�

DEN 1.67
KoldDraft 102148401 Комплет за прекинувач на ниво на вода за моделот SC200 Свеж
KoldDraft 102148401 Комплет за прекинувач на ниво на вода за моделот SC200

Тип на производ : Снабдување со услуги за храна Димензија на пакетот на артикалот : 4.0 "L x 6.0" W x 9.0 "H Тежина �

DEN 256.00
Z97F5459-12.5 UF MFD 370 Volt VAC - надградба на кондензаторот на овална работа Genteq Свеж
Z97F5459-12.5 UF MFD 370 Volt VAC - надградба на кондензаторот на овална работа Genteq

▶ Сосема нов кондензатор на Климак! ▶ 12,5 UF / MFD 370 Волт ▶ Пад на замена, не се потребни промени во жици или

DEN 1118.40
10 парчиња 270uf 35v SANYO WX Серија 8x20mm Ниска Импеданса 35V270uF Матична Плоча Алуминиум Електролитски Кондензатор Свеж
10 парчиња 270uf 35v SANYO WX Серија 8x20mm Ниска Импеданса 35V270uF Матична Плоча Алуминиум Електролитски Кондензатор

10 парчиња 270u F 35 V SANYO WX Серија 8x20mm Ниска Импеданса 35 V270u F Матична Плоча Алуминиум Електролитски Кондензат

DEN 143.52
NTE Electronics TD22M35 Series TD Solid Tantalum кондензатор, радијално олово, 22 μF капацитивност, 20% толеранција, 35V Свеж
11017-МАРС ОЕМ за замена на моторот за замена на моторот 110-125 Волт 216-259 MFD Свеж
11017-МАРС ОЕМ за замена на моторот за замена на моторот 110-125 Волт 216-259 MFD

Ова е сосема нов кондензатор за почеток на OEM Motor Дел за замена на OEM со врвен квалитет! 110125 Волт 216259 MFD Ова

DEN 211.52
Замена на кондензатор со двојна тркалезна тркала од 50/5 MFD 370 волти за ICP CH9536VKB2 - CAP -97F9970, бренд на компоненти Свеж
Замена на кондензатор со двојна тркалезна тркала од 50/5 MFD 370 волти за ICP CH9536VKB2 - CAP -97F9970, бренд на компоненти

Заменски кондензатор со двојна тркалезна тркала за ICP CH9536 VKB2; 50 / 5 MFD 370 Волт Се користи во широк спектар н�

DEN 3.33