Држач

Држач

DEN 2.33

Свеж

Достапно.

【Прецизно совпаѓање】 Овој држач за воздушна ознака е прецизен пресек за цврсто да го завитка воздушниот рок. Ефективно спречуваат абење на работ. Логото е видливо од обете страни. Не влијае на јачината на сигналот. 【Безбеден материјал】 Детскиот држач за воздухопловство е изработен од безбеден и еколошки силиконски материјал, без мирис, мек на допир, не е лесен за деформирање и поддржува миење. Design Дизајн на игла】 Случајот со GPS Traker има дизајн на пин, ви овозможува да го носите воздушниот простор на повеќе дискретно место, како на пример во џеб од кошула, за заштита на приватноста и додадена безбедност. Безбедносната брава е дизајнирана да спречи да се појави пинот. 【Лесно за носење】 Со овој случај на заштитна трагач, можете да го носите воздушниот сообраќај на кошули за деца или стари лица, џебови со панталони, училишни кеси, јаки за миленичиња, ранци, скапоцености, багаж, автомобил итн. Бои достапни за да изберете. Црна, бела, сива, морнарица сина, портокалова и розова. Или бојата е класична и разноврсна. 【Прецизно совпаѓање】 Овој држач за воздушна ознака е прецизен пресек за цврсто да го завитка воздушниот рок. Ефективно спречуваат абење на работ. Логото е видливо од обете страни. Не влијае на јачината на сигналот. 【Безбеден материјал】 Детскиот држач за воздухопловство е изработен од безбеден и еколошки силиконски материјал, без мирис, мек на допир, не е лесен за деформирање и поддржува миење. Design Дизајн на игла】 Случајот со GPS Traker има дизајн на пин, ви овозможува да го носите воздушниот простор на повеќе дискретно место, како на пример во џеб од кошула, за заштита на приватноста и додадена безбедност. Безбедносната брава е дизајнирана да спречи да се појави пинот. 【Лесно за носење】 Со овој случај на заштитна трагач, можете да го носите воздушниот сообраќај на кошули за деца или стари лица, џебови со панталони, училишни кеси, јаки за миленичиња, ранци, скапоцености, багаж, автомобил итн. Бои достапни за да изберете. Црна, бела, сива, морнарица сина, портокалова и розова. Или бојата е класична и разноврсна. Дали сè уште сте загрижени дека вашата воздушна таг нема место да се постави, лесно е да се испадне, а абењето и солза ќе влијаат на изгледот? Оваа силиконска заштитна обвивка е дефинитивно добар придружник за вашиот воздушен пат. Со тоа, може лесно да се земе и да се носи, и може да се користи во повеќе сцени и предмети и лесно да ги реши проблемите со поставување и абење. Ако не сакате луѓето да знаат каде го поставувате вашиот Airtag, овој случај дизајниран од пин ќе биде совршен за вашата приватност. Можете да поставите воздушни тагови на тешки локации. Потсетник : Ве молиме, користете ја безбедносната тока на иглата правилно за да спречите да се појави. Ротирајте ја безбедносната тока околу 180 ° за да се осигурате дека иглата е цврсто заклучена.

Избор на клиенти

Mitas Galaxy S20+ 5G SC-52a Случај, Тип На Лаптоп, Без Појас, Чоколадо, Бела NB-0157-WH/SC-52A Свеж
Mitas Galaxy S20+ 5G SC-52a Случај, Тип На Лаптоп, Без Појас, Чоколадо, Бела NB-0157-WH/SC-52A

Компатибилни модели : Галакси С20+ 5Г СЦ52А (пролетен модел 2020) Материјали : стп кожа, поликарбонат Структур

DEN 2.00
Таблет Компјутер Случај Компатибилен Со Samsung Galaxy Tab S7 FE 12.4 2021 SM-T730 SM-T736 &засилувач; Galaxy Tab S7 Плус Случај Свеж
Таблет Компјутер Случај Компатибилен Со Samsung Galaxy Tab S7 FE 12.4 2021 SM-T730 SM-T736 &засилувач; Galaxy Tab S7 Плус Случај

1.Висок квалитет и 100% сосема нов 2.Повеќе материјал обезбедува повеќеслојна заштита од прашина, ,гребење

DEN 1457.60
Леопард Силиконски AirPods 3 Case 2021, Gawnock Soft Case Cover Flexible за AirPods 3 -та генерација Цветен печатен капак за Свеж Попустот
Леопард Силиконски AirPods 3 Case 2021, Gawnock Soft Case Cover Flexible за AirPods 3 -та генерација Цветен печатен капак за

【Компатибилност】 Забележано : Оваа сива покривка на леопард се вклопува само за Air Pods 3 та генерација 2021

DEN 175.84
CCWEI Фенси Смешни Персонализирани И Уникатни Imd Процес Tpu Мек Случај, Со Јаже Приврзок За Клучеви Airpods 1/2 Капак Свеж
CCWEI Фенси Смешни Персонализирани И Уникатни Imd Процес Tpu Мек Случај, Со Јаже Приврзок За Клучеви Airpods 1/2 Капак

Важна Забелешка : 1 Случајот Airpods 1 / 2 одговара само На Air Pods 1 / 2, НЕ За Pro и 3та Генерација 2.Боите и стиловите

DEN 1.67
Тукан Цртан ФИЛМ Tpu Случај За Airtags Со Привезок Пронаоѓач Тракер Заштитен Капак Свеж
Тукан Цртан ФИЛМ Tpu Случај За Airtags Со Привезок Пронаоѓач Тракер Заштитен Капак

Нашата заштитна кутија е изработена од тпу материјал, што ви носи совршено чувство Нашиот заштитен рака

DEN 0.33
4 Држач За Воздушни Ознаки За Пакување За Држач За Воздушни Ознаки На Airtag, Куќиште За Airtag Со Прстен За Клучеви Против Свеж Попустот
Bmouo Kids Case for Onn 10.1 Pro Tablet 2020, Shockproof Shockproof Convertible Convertible Stand Conternatible Stand Kands Свеж
Bmouo Kids Case for Onn 10.1 Pro Tablet 2020, Shockproof Shockproof Convertible Convertible Stand Conternatible Stand Kands

➤ 【【Onn 10.1 Pro таблет кутија】 Ексклузивно за ОНН 10.1 "Pro Android Tablet 2020 Објавување (модел : 100003562) Само Белешка :

DEN 287.68
Случај за iPad 9-та 8-ма 7-ма Генерација 10,2 инчи За Деца iPad Air 3-ти Случај, Ipad Pro 10,5 Случај Eva Шок Доказ Рачка Држач Свеж
Случај за iPad 9-та 8-ма 7-ма Генерација 10,2 инчи За Деца iPad Air 3-ти Случај, Ipad Pro 10,5 Случај Eva Шок Доказ Рачка Држач

Случај за i Pad 10,2 и 10,5 инчи : Овие случаи се дизајнирани специјално за 10,2 инчи 2021 (A2603, A2604, A2605) / i Pad 8ми Гене�

DEN 3.00
Држач за Рачни Ремени за таблети Fintie Universal, 360 Степени Вртлив Стп Кожна Рачка Со Еластичен Ремен, Безбеден Пренослив Свеж
Аниме случај за AirPod Pro 2 -та генерација со приврзок за клучеви, ладни црвени очи шема мека TPU заштитна обвивка на кожата Свеж Попустот
заштита на ТАБЛЕТ КОМПЈУТЕР Компатибилен Со Јазичето Леново P11 Pro 11.2 2 gen 2022 Shockproof Pu Кожа Врежана Преклопен Држач Свеж