Нулта толеранција 0308BLKTS, Drop Point Pocket нож, 3,75-во. Сечило, рачно отворање на лежиштата на топката KVT, заклучување на рамката за титаниум, црна

Нулта толеранција 0308BLKTS, Drop Point Pocket нож, 3,75-во. Сечило, рачно отворање на лежиштата на топката KVT, заклучување

DEN 2.33

Свеж

Достапно.

ZT KVT G10 е исклучително тврд сечило од 3,75 инчи направено со CPM 20 CV челик, нудејќи извонредно задржување на работ за повторена употреба. Рачката се одликува со црн G10 на предната скала со грб на титаниум. И предниот и задниот дел се силно 3 D машински за безбеден зафат. Овој рачен нож за преклопување се отвора брзо и лесно со системот за носење топка KVT, користејќи заклучување на рамка за титаниум за да се обезбеди сечилото на своето место. Челичното сечило е кожа со црно-оксид црно-оксид црно-мин со ленти од тигар. Должина на сечилото : 3,75 инчи; Затворена должина : 5,2 инчи; Отворена должина : 8,9 инчи; Тежина : 6,9 мл. Направено во САД. Заврши/обложување на рачката : DLC обложување назад. ZT KVT G10 е исклучително тврд сечило од 3,75 инчи направено со CPM 20 CV челик, нудејќи извонредно задржување на работ за повторена употреба. Рачката се одликува со црн G10 на предната скала со грб на титаниум. И предниот и задниот дел се силно 3 D машински за безбеден зафат. Овој рачен нож за преклопување се отвора брзо и лесно со системот за носење топка KVT, користејќи заклучување на рамка за титаниум за да се обезбеди сечилото на своето место. Челичното сечило е кожа со црно-оксид црно-оксид црно-мин со ленти од тигар. Должина на сечилото : 3,75 инчи; Затворена должина : 5,2 инчи; Отворена должина : 8,9 инчи; Тежина : 6,9 мл. Направено во САД. Заврши/обложување на рачката : DLC обложување назад.

Избор на клиенти

Атлетски тренерки за атлетски тренерки на Chictry Boss Свеж
Атлетски тренерки за атлетски тренерки на Chictry Boss

65% полиестер, 35% памук Направено од високо квалитетен материјал, светлина во тежина, дишење, мека и удобн�

DEN 2.33
6W 5V UPS Mobile Power Power DIY Charger & Step-Up DC DC Converter Module за 3,7V литиумска батерија Свеж
6W 5V UPS Mobile Power Power DIY Charger & Step-Up DC DC Converter Module за 3,7V литиумска батерија

Напон на полнење : DC 4.6 V8 V (Препорачајте DC 5 V) „CR“ LED е индикатор за статус на полнење...

DEN 3.33
Симон Харли Симон Лунарна паста, татнеж портокал Свеж
Симон Харли Симон Лунарна паста, татнеж портокал

Симон Харли Креирај Земја на потекло : САД Модел : HUA80497 Боја : рикање портокал Симон Харли Креирај Лунарн�

DEN 0.33
Колумбија женска пожар со целосна поштенска јакна Свеж
Колумбија женска пожар со целосна поштенска јакна

100% полиестер Увезени Затворање на патент Машинско миење Подјака : Со овој поштенски, стендап, супер пози

DEN 3.00
Куки за геерот за висечки, лепливи куки, wallидни куки за висина, шарена шема на крофни за храна Свеж
Куки за геерот за висечки, лепливи куки, wallидни куки за висина, шарена шема на крофни за храна

Materialидни куки Материјал : фиберборд, железо Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на wallидн�

DEN 294.40
Куќа градина Serrenity молитва океански бранови дрво завршете накит музички кутија игра Вие сте моето сонце Свеж
Куќа градина Serrenity молитва океански бранови дрво завршете накит музички кутија игра Вие сте моето сонце

Прекрасна капа на облогата на оревот од дрво од орев можете да ја замените сликата со лична фотографија

DEN 1.67
Реткиелектрични монитори за притисок на гумите во нови пар компатибилни со Лансија Федра 96811022280 9673198580 9673198580 968110220 Свеж
Леуја пастирска декорација дома украс украс занаетна смола украс канцеларија декорација малку Свеж
Леуја пастирска декорација дома украс украс занаетна смола украс канцеларија декорација малку

Погоден за употреба како градина, отворено, внатрешен двор, тревник, двор и многу области од вашиот дом, �

DEN 1312.16
Мираж Миленичиња Производи Ѕвезда На Давидс И Снегулки 6 Инчен Коска Куче Играчка Свеж
Мираж Миленичиња Производи Ѕвезда На Давидс И Снегулки 6 Инчен Коска Куче Играчка

Ѕвезда На Давидс & Снегулки 6 во Коска Куче Играчка Суперсофт Кадифен Ткаенина Одлична играчка во форма �

DEN 862.40