2 PCS 8P Pitch P = 3,96мм приклучок Терминал Терминал Портокалова приклучок Plug-in P = 3,96mm JL396-39608O01

2 PCS 8P Pitch P = 3,96мм приклучок Терминал Терминал Портокалова приклучок Plug-in P = 3,96mm JL396-39608O01

DEN 115.52

Свеж

Достапно.

2 PCS 8 P Pitch P = 3,96mm приклучок Терминал Терминал портокалова портокалова приклучок P = 3,96mm JL396-39608 O01. 2 PCS 8 P Pitch P = 3,96mm приклучок Терминал Терминал портокалова портокалова приклучок P = 3,96mm JL396-39608 O01. 2 PCS 8 P Pitch P = 3,96mm приклучок Терминал Терминал портокалова портокалова приклучок P = 3,96mm JL396-39608 O01.

Избор на клиенти

3М прстен терминал винил изолиран 8 сина 16-14 мерач - 25pk Свеж
3М прстен терминал винил изолиран 8 сина 16-14 мерач - 25pk

1614 мерач, сина 3М конектори без лемење 1 ви извор нуди целосен избор на електрични и автомобилски електри

DEN 686.40
X-Ree 200pcs RV3.5-5 Пред изолиран терминален конектор за крим црна за AWG 14-12 жица (200pcs RV3.5-5 пред конектор de crimpado Свеж
X-Ree 200pcs RV3.5-5 Пред изолиран терминален конектор за крим црна за AWG 14-12 жица (200pcs RV3.5-5 пред конектор de crimpado

Земја на производство : Кина; Материјал : бакар, калајпозлатен; Нето тежина : 280g Содржина на пакетот : 200 (+ /

DEN 0.67
IiVverr RV5.5-5 48A 6.4mm DIA Пред изолиран електричен прстен Crimp Terminal Connector 12-10awg 120 парчиња (RV5.5-5 48A 6,4mm Свеж
IiVverr RV5.5-5 48A 6.4mm DIA Пред изолиран електричен прстен Crimp Terminal Connector 12-10awg 120 парчиња (RV5.5-5 48A 6,4mm

Име на производот : терминал на прстен; тип : rv5.55; дизајн : тип на прстен јазик Тип : Пред изолиран; фит голе

DEN 2.00
Терминали прстен инсулкримп h/d mp h/d, Свеж
Терминали прстен инсулкримп h/d mp h/d,

ROHS_MOUSER : Y Производ : Терминали за завртки Тип : прстен Wiregaugemax : 16 Awg ROHS_MOUSER : Y Производ : Терминали за завртк�

DEN 825.60
Пандут PN14-10R-3K Reel Smart System Terminal Terminals, најлонски изолирани, влез на не Фудбал, 16-14, опсег на жица AWG, сина Свеж
Пандут PN14-10R-3K Reel Smart System Terminal Terminals, најлонски изолирани, влез на не Фудбал, 16-14, опсег на жица AWG, сина

Максимална оценка на температурата од 221 степени F (105 степени Ц).Најлонизолиран рингтерминален ролна за

DEN 1515.20
IiVverr 40 компјутери 16-14awg жица кабел изолиран прстен терминал сина SLR22-6 (40 парчиња 16-14awg кабел де аламбре кон аислалито Свеж
50 парчиња конектори за жица за намалување на топлината, терминали од 12-10 AWG прстени водоотпорни, 12-10 AWG 3/8 Termains Свеж Попустот
50 парчиња конектори за жица за намалување на топлината, терминали од 12-10 AWG прстени водоотпорни, 12-10 AWG 3/8 Termains

【Силна спроводливост】 Направено од високо квалитетен бакар, жични конектори обезбедуваат силна спров

DEN 111.84
22-18 Га. Свеж
22-18 Га.

Смалување на топлина, калај позлатен бакар 194 ° F максимална температура Смалување на топлина, калај поз�

DEN 335.84
600 PK 18-22 GAUGE AWG VINYL RING CONNECTORS 200 парчиња EA Terminal Crimp6810 Свеж
600 PK 18-22 GAUGE AWG VINYL RING CONNECTORS 200 парчиња EA Terminal Crimp6810

600 пакет конектор / терминал на винил прстен 200 парчиња 1822 мерач Винил прстен #6 200 парчиња 1822 мерач Винил п

DEN 2.00
Multicomp Pro MC002883-Terminal, Ring Lageue, M5, 14Awg Свеж
Multicomp Pro MC002883-Terminal, Ring Lageue, M5, 14Awg

Големина на обетка Метрика : М5 Големина на обетка Империјал : #10 Големина на жица AWG MAX : 14 AWG...

DEN 1115.20
Panduit LCA8-10-L бакар компресија за компресија, 1 дупка, 8 AWG, 10 обетка Свеж
Panduit LCA8-10-L бакар компресија за компресија, 1 дупка, 8 AWG, 10 обетка

Барели со кодирани во боја обележани со пандер и наведени броеви на индекс на Die Die за правилен избор на у

DEN 79.20
Crimp Caps Редовен барел најлон 22-14 мерач -75pk Свеж
Crimp Caps Редовен барел најлон 22-14 мерач -75pk

2214 мерач, јасно Најлонски капачиња за крим Редовно барел 1 ви извор нуди целосен избор на електрични и ав

DEN 0.67
Panduit RSC750-X4/0-6 Свеж
Panduit RSC750-X4/0-6

Високо квалитетен производ за пандит Високо квалитетен производ за пандит Видот на производот е Panduit FZ2

DEN 576.80
IiVverr 100 парчиња 2-5S изолиран жичен конектор прстен терминал црвен 16-14Awg (100 Unids 2-5s Conector de Alambre AiStado Свеж
IiVverr 100 парчиња 2-5S изолиран жичен конектор прстен терминал црвен 16-14Awg (100 Unids 2-5s Conector de Alambre AiStado

Име на производот : Терминали за крим; Модел : 25 Fit for Wire : 1614awg (1,52,5 mm2); Dian Dian Dia : 5,3 mm Материјал : пластика, мет

DEN 1.33
Американски бас 1/0 AWG прстен терминали 4 пара по PKG. Црвена и црна Свеж
Американски бас 1/0 AWG прстен терминали 4 пара по PKG. Црвена и црна

Боја : Црна и црвена боја Златни прстени терминали (4 компјутери.) 1 / 0ga Црна (4 компјутери.) 1 / 0ga Црвено...

DEN 1.33
Conn Ring Flat 1/0awg 3/8 Crimp, Свеж
Conn Ring Flat 1/0awg 3/8 Crimp,

Серија : Версакримп Пакет : најголемиот дел Статус на дел : Активен Тип на терминал : рамен едностран Го

DEN 2.33
X-Ree RV 5,5-6 жолт PVC ракав изолирани прстен терминали Конектори 10 компјутери (RV 5.5-6 Terminales de Anillo Aislados con Свеж
X-Ree RV 5,5-6 жолт PVC ракав изолирани прстен терминали Конектори 10 компјутери (RV 5.5-6 Terminales de Anillo Aislados con

Име на производот : пред изолиран терминал; Модел : РВ 5,56; Вкупна должина : 27,8мм / 1,1 '' Дизајн : прстен јазик

DEN 622.40
Пакет од 10 калитек HR50-12 стандардни цевки кабелски капаци 50 mm² m12 I без да гледам дупка што ја направив во Германија Свеж
Velvac Battery Lug 2 GA 3/8 Stud - 056035 Свеж
Velvac Battery Lug 2 GA 3/8 Stud - 056035

Стандарден лагер за батерии, 2 мерач на жица, 3 / 8 "големина на обетка Стандарден батерија...

DEN 2.00
AEXIT 100 PCS Аудио и видео додатоци RV5.5-5 48A 12-10awg Изолирани конектори за терминали и адаптери за адаптери 6.4мм Свеж
AEXIT 100 PCS Аудио и видео додатоци RV5.5-5 48A 12-10awg Изолирани конектори за терминали и адаптери за адаптери 6.4мм

Име на производот : терминал на прстен; тип : rv5.55; дизајн : тип на прстен јазик Тип : Пред изолиран; фит голе

DEN 0.67
X-Ree 98PCS RV1.25-6 22-16 AWG мерач Електрична енергија Пред-изолирани прстен терминали црвена (98PCS RV1.25-6 22-16 AWG Medidor Свеж
X-Ree 98PCS RV1.25-6 22-16 AWG мерач Електрична енергија Пред-изолирани прстен терминали црвена (98PCS RV1.25-6 22-16 AWG Medidor

Име на производот : терминал на прстен; тип : 1 / 4; модел : rv1.256 Погодно за кабел : A.W.G.2216; Материјал : ПВЦ, мета

DEN 0.33
Терминал на прстенот Panduit PV8-12RX-XY, голема жица, винил проширена изолација Свеж
Терминал на прстенот Panduit PV8-12RX-XY, голема жица, винил проширена изолација

Барели со кодирани во боја обележани со пандер и наведени броеви на индекс на Die Die за правилен избор на у

DEN 3.33
АЕКСИТ 40PCS RV2-6/RV1.25-6 Терминали и комплети Изолирани прстен терминали на прстен терминали AWG16-14 AWG22-16 Свеж
АЕКСИТ 40PCS RV2-6/RV1.25-6 Терминали и комплети Изолирани прстен терминали на прстен терминали AWG16-14 AWG22-16

Име на производот : пред изолиран терминал на прстенот; модел : rv26 / rv1.256; дизајн : тип на прстен јазик Мате�

DEN 211.20
18-22 мерач 100 pk неинсилиран/не изолиран прстен 6 терминален конектор urr6 Свеж
18-22 мерач 100 pk неинсилиран/не изолиран прстен 6 терминален конектор urr6

100pk 1822 мерач неинсилиран терминал за конектор #6 Одлично за аудио автомобили и автомобилска употреба...

DEN 2.67
X-Dree 20PCS RV2-8 Пред изолиран терминален конектор за крим на сина боја за AWG 16-14 жица (20 парчиња RV2-8 Connettore Terminale Свеж
X-Dree 20PCS RV2-8 Пред изолиран терминален конектор за крим на сина боја за AWG 16-14 жица (20 парчиња RV2-8 Connettore Terminale

Земја на производство : Кина; Материјал : бакар, калајпозлатен; Нето тежина : 24г Содржина на пакетот : 20 па�

DEN 0.33