KS Tools 515.5465-R0033p Sprocket, повеќе-боја

KS Tools 515.5465-R0033p Sprocket, повеќе-боја

DEN 3522.24

Свеж

Достапно.

Премиум алатки. Квалитет на брендот. Промет. Премиум алатки. Квалитет на брендот. Промет. KS Tools 515.5465-R003 P Sprocket Innovation е нашата мисија Ова е добро познато мотото на KS Tools. Ние се стремиме да работиме близу до клиентот и нудиме решенија за проблеми за професионалци. Ова е единствениот начин на кој носиме алатки на пазарот што ги прифаќа клиентот. Сепак е странски збор за нас. Иднината претставува напредок и понатамошен развој. Од Фондацијата на компанијата, ние сме страсни за иновациите на производите и сега широк спектар на производи што ги исполнуваат сите барања. Сите наши напори нè направија еден од најголемите меѓународни производители на алатки со клиенти во повеќе од 135 земји во светот. И сè уште не завршуваме.

Избор на клиенти

Superbobi USA Premium Store 10 компјутери промотивни алатки за џебни клип рамен шрафцигер со алатка за магнет врвен Свеж
Superbobi USA Premium Store 10 компјутери промотивни алатки за џебни клип рамен шрафцигер со алатка за магнет врвен

Ова е многу корисен шрафцигер за џеб со рамен врв со магнет на врвот Одлично за механичари, електричари,

DEN 334.08
WERA 05032071002 KRAFTFORM не'рѓосувачки 3368 шрафцигер на плоштад од не'рѓосувачки челик, 2 глава, должина од 4 сечило Свеж
WERA 05032071002 KRAFTFORM не'рѓосувачки 3368 шрафцигер на плоштад од не'рѓосувачки челик, 2 глава, должина од 4 сечило

Карактеристики заоблено сечило со погон на главата на плоштадот, вратило # 2 x 100мм Произведено од 100% не'р�

DEN 2.00
БРОДОТ Мегадора Шрафцигер Постави 6 парчиња. 9006PB Свеж
БРОДОТ Мегадора Шрафцигер Постави 6 парчиња. 9006PB

Мегадора ВИЛИЦАФИТ шрафцигер 6 парчиња Сет (+1 / +2 / +3 / 5 5 / 6 / 8) НОВИ ФИЛИПС ЧЕЛУСТИ врв што цврсто ги зафаќа

DEN 1.67
Вера 05030101001 1578 А ЕСП Крафтформ Микро Шрафцигер за Дупчиња Завртки, 0,23 х 1,5 х 40 мм Свеж
Вера 05030101001 1578 А ЕСП Крафтформ Микро Шрафцигер за Дупчиња Завртки, 0,23 х 1,5 х 40 мм

Крафтформ Микро шрафцигер за дупчиња завртки Еспбезбедна алатка благодарение на отпорноста на површин

DEN 2.00
Алатки за сина точка 13002 слот шрафцигер, зелена, 3,0 x 75 mm Свеж
Алатки за сина точка 13002 слот шрафцигер, зелена, 3,0 x 75 mm

3,0 x 75мм слот шрафцигер Издржлив челик од хром ванадиум Магнетски врв Ергономска рачка за мека зафат за у

DEN 979.20
ZyzMH шрафцигер сет 54 во 1 Parafusadeira Bit Comp Precision Torx Hex Screw Driver Magnetic Multitools Hand Tools Свеж
ZyzMH шрафцигер сет 54 во 1 Parafusadeira Bit Comp Precision Torx Hex Screw Driver Magnetic Multitools Hand Tools

Број на модел : Сет на шрафцигер Материјал : Челик од хромванадиум Карактеристики : Држач на алатки за че�

DEN 3.00
Милвоки 48-32-4163 Шок Бран 2 Моќ Малку Филипс 3 Свеж
Милвоки 48-32-4163 Шок Бран 2 Моќ Малку Филипс 3

Шокбран 2 " Моќ Малку филипс #325 Pk Производот е лесен за употреба и лесен за ракување Производот е многу из

DEN 910.88
Виха 53040 Шрафцигер Со Дупчиња Со Мека Завршна Рачка и Цврсто Метално Капаче, 12,0 х 200мм Свеж
Виха 53040 Шрафцигер Со Дупчиња Со Мека Завршна Рачка и Цврсто Метално Капаче, 12,0 х 200мм

Шрафцигерите Со Мека Завршница го поставија стандардот за професионални шрафцигери со врвен квалитет �

DEN 2.33
Алатки knipex 98 20 25 3/32-инчен слот за шрафцигер, 3-инчен изолиран Свеж
Алатки knipex 98 20 25 3/32-инчен слот за шрафцигер, 3-инчен изолиран

Дизајнот на рачката спречува тркалање Закачете дупка во рачката за складирање 3 / 32 "Слоутиран шрафцигер

DEN 1.00
уксел А15060400укс0191 1/4 Инчен Стебло 2мм Шестоаголна Глава Магнетски Шрафцигер Битови 5 парчиња Свеж Попустот
уксел А15060400укс0191 1/4 Инчен Стебло 2мм Шестоаголна Глава Магнетски Шрафцигер Битови 5 парчиња

Главен Материјал : Метал; Содржина На Пакетот : 5 х Хекс Шрафцигер Малку Име на производот : Хексадецимале

DEN 135.84
Стенли 62-501 сет со шрафцигер со 2 парчиња Свеж
Стенли 62-501 сет со шрафцигер со 2 парчиња

Ергономски дизајниран трилобуларен дизајн на рачката обезбедува максимален вртежен момент Отпорен на

DEN 112.32
K алатка Меѓународен KTI KTI19806 Шрафцивер Свеж
K алатка Меѓународен KTI KTI19806 Шрафцивер

Водечки производител на висококвалитетни производи Меѓународно реномирано за нашиот разновиден спект

DEN 255.52
Aexit 2 во рачни оперирани алатки 1 рачка за добра изведба 5мм врзан заштитени шрафцигер модел: 97AS661QO576 Свеж
Aexit 2 во рачни оперирани алатки 1 рачка за добра изведба 5мм врзан заштитени шрафцигер модел: 97AS661QO576

Големина на рачката : 100 x 24mm / 3,9 "x 0,94" (L*max.d); вкупна должина : 166mm / 6,5 " Име на производот : шрафцигер; матер�

DEN 129.28
Алатка SK Hand 85200 Suregrip Slotted Screwdriver, 3/16 x 6 , рачка на бутират, врв на пареа, брано со хромирано-ванадиум, направено Свеж
Алатка SK Hand 85200 Suregrip Slotted Screwdriver, 3/16 x 6 , рачка на бутират, врв на пареа, брано со хромирано-ванадиум, направено

Зафат и издржливост : Совети на шрафцигерите за алатка SK се разнесени за да обезбедат оптимален зафат на

DEN 257.28
AEXIT 6 mm тркалезни шрафцигери занишани 6 mm PH2 магнетски филипс шрафцигер бит филипс шрафцигер темно сива Свеж
AEXIT 6 mm тркалезни шрафцигери занишани 6 mm PH2 магнетски филипс шрафцигер бит филипс шрафцигер темно сива

Главен материјал : метал; Содржина на пакет : 1 x Филипс шрафцигер бит; Име на производот : Бит за шрафцигер

DEN 1.00
Aexit 4in Chrome Screwderivers Vanadium вратило од 6 mm Магнетски врв Филипс шрафцигер Филипс шрафциверерс црвена чиста чиста Свеж
Aexit 4in Chrome Screwderivers Vanadium вратило од 6 mm Магнетски врв Филипс шрафцигер Филипс шрафциверерс црвена чиста чиста

Име на производот : шрафцигер; материјал : хром ванадиум, пластика Тип на совет : Филипс; Големина на сове�

DEN 126.56
Lkyboa Multifunction 33 во 1 магнетски шрафцигер Поставете електронски возач на завртки за бит алатки за враќање Свеж
Lkyboa Multifunction 33 во 1 магнетски шрафцигер Поставете електронски возач на завртки за бит алатки за враќање

Мултифункционална алатка за магнетски шрафцигер : 33 во 1 сет на шрафцигер е дизајниран за сите популарни

DEN 424.00