Ленокс пеперутка ливада врежана сина 16 овална чинија

Ленокс пеперутка ливада врежана сина 16 овална чинија

DEN 1074.56

Свеж

Достапно.

Направен од каменувач. Машината за миење садови и микробрановата безбедна. Должина : 16 ". Боја : сина. Од марката : Ленокс. Висококвалитетно занаетчиство. Програма за замена на кршење. Машиница за миење садови и заштитени со висока температура. Трепер на порцелан во небото сина го разликува ливадата од пеперутка, врежана сина 16" овална чинија. Малку измамен раб и нежно врежани пеперутки го даваат овој великодушно големина стил на чинија и елеганција. Совршено за секоја пригода и лесен за координирање со други садови за вечера со ливади од пеперутка, овој прекрасен чинија прави прекрасен подарок. Liveивоти пеперутки, ламји и бумбии се зујат околу најразлични живописни цвеќиња на колекцијата за вечера за вечера со пеперутки. Оваа шема има елегантни измачувани рабови на траен бел керамички порцелан. Оваа класична колекција мешавина и натпревар е и машина за миење садови и температура, што ја прави совршен за секојдневна употреба.

Избор на клиенти

Сет од 2 пластери за дизајн на цвеќиња - 5 дел - Кристал изглед - јасен - 15 x 12 - сад за партиски садови Свеж
Сет од 2 пластери за дизајн на цвеќиња - 5 дел - Кристал изглед - јасен - 15 x 12 - сад за партиски садови

Вклучува 2 партиски пластери Мерења 15 "W x 12" H Високо детален дизајн на цветниот цвет 5 делови за целата ва

DEN 2.00
6 пакувања, 16 x 11 големи ленти за бело сервирање Поставете пластични пластери што можат да се користат за мезе за мезе, колачиња, Свеж Попустот
Дауан 16 /14/12 Плочи за сервирање на правоаголник и плочи за овална служба Свеж Попустот
Дауан 16 /14/12 Плочи за сервирање на правоаголник и плочи за овална служба

Поставени големи пластери за сервирање : со 3 различни големини, големи : 16x 9,6инчи, медиум : 14 x 8,1инчи, мали

DEN 975.84
Yedio Голема овална служечка чинија за порцелански плоштад за вечера Свеж
Yedio Голема овална служечка чинија за порцелански плоштад за вечера

Среден : 14 ”x8” Практичен и минималистички дизајн : Плочата за вечера на квадрат во Едио се вистинити бел

DEN 2.33
Сет за пластични плочи за пластика на Aucannio, 4 парчиња 7.3 '' x 6,7 '', садови за сервирање за мезе, charcuterie, храна, Свеж
Сет за пластични плочи за пластика на Aucannio, 4 парчиња 7.3 '' x 6,7 '', садови за сервирање за мезе, charcuterie, храна,

【Разновиден во апликација】 Оваа послужавник за сервирање може да се користи во повеќе сценарија заба�

DEN 2.67
Sanho Sangyo 03067100 Служење прибор за јадење, сребро, 13,0 x 10,6 x 2,4 инчи, Ескопедиш, С. Свеж
Sanho Sangyo 03067100 Служење прибор за јадење, сребро, 13,0 x 10,6 x 2,4 инчи, Ескопедиш, С.

Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки чели�

DEN 1468.64
Ленокс бела триана 14,5 служеше чинија, 3,20 фунти Свеж
Ленокс бела триана 14,5 служеше чинија, 3,20 фунти

Должина : 14,5 " Материјал : Бел порцелан Безбедна машина за миење садови Микробранова безбедно злато (виде

DEN 1599.20
Полесно живеење на надувување лента 52 x 25 x 5,5 Свеж
Полесно живеење на надувување лента 52 x 25 x 5,5

100% Направено во САД Службената лента за ладење на мраз за надувување е совршен BBQ Лесен, издржлив и БПА б

DEN 0.67
Pfaltzgraff насликани афиони Правоаголен послужавник, 14-инчен по 9-инчен Свеж
Pfaltzgraff насликани афиони Правоаголен послужавник, 14-инчен по 9-инчен

Користете го овој послужавник како фиока за мезе, сервирајте закуски и храна со прсти, или прикажете ја �

DEN 800.00
Демдако продолжува да оди на класичен бел бел 16 x 2 керамички камења со маслиново брод со плочи Свеж
Демдако продолжува да оди на класичен бел бел 16 x 2 керамички камења со маслиново брод со плочи

Се одликува со долга и тесна форма, одлична за служење на коњи на коњи; Сентиментот гласи „Соберете се н�

DEN 339.36
Американско знаме патриотско црвено и сино 15 x 8 живописно стакло правоаголен чинија Свеж Попустот
Американско знаме патриотско црвено и сино 15 x 8 живописно стакло правоаголен чинија

Почитување на чинија за очи е дизајниран со безвременски правоаголен облик и фацетирани акценти со ест�

DEN 503.20
Pie Pie Mud and Gr. Svend Sentiment Plate, бела, 10 x 7 Свеж
Pie Pie Mud and Gr. Svend Sentiment Plate, бела, 10 x 7

Овална керамичка плоча Големина : 10 "x 7" Упатства за нега : Безбедна машина за миење садови, микробранова �

DEN 1.00