Tresemme Shampoo и сет на балсам, Поправка и Заштитете 7 со биотин, видливо поправки 7 видови на оштетување на стилизирање и ја зајакнуваат косата, 22 fl oz секоја од нив

Tresemme Shampoo и сет на балсам, Поправка и Заштитете 7 со биотин, видливо поправки 7 видови на оштетување на стилизирање и

DEN 374.56

Свеж

Достапно.

Работете кој било преостанат балсам во областа на скалпот и чешлајте со чешел со широк заб, ако сакате. Посилната коса е помала веројатност да се скрши, раздели или да се снајде-наместо тоа, ќе имате убава, здрава коса.Шампон на инфузиран биотин : Навлечен со биотин богат со хранливи материи, овој шампон може да започне со поправка на оштетување на косата со нежно миење на вчерашните производи за стилизирање, нечистотија и повеќе од вашата коса и скалпот додека им е потребна на косата со витамини. Повеќе од производи за коса : Tresemmé е посветена на унапредување на следната генерација на женски лидери со создавање на намерен интензитет напред. Посилна коса со текот на времето : Продолжената употреба на ова дуо за нега на коса со витамин Б може да ја остави косата помазна, полесна за раздвојување и зајакната. Дознајте повеќе за тоа како на #Women Lead Theway. Посилната коса е помала веројатност да се скрши, раздели или да се снајде-наместо тоа, ќе имате убава, здрава коса. Дознајте повеќе за тоа како на #Women Lead Theway. Поправки 7 Видови на оштетување во 1 Употреба : Поправка и Заштитете 7 шампон и балсам сет може видливо да ја поправат штетата предизвикана од фен за коса, железо за виткање, затегнување на косата или рамно железо, боја на коса, белило за коса и едноставно со употреба на четка за коса . Формулирано особено за сува, оштетена коса и дизајнирана да се користи секој ден за да се обезбеди оптимизирано ниво на хидратација додека се поправа и заштитува без да се мери косата надолу. Откако ќе го испуштите и исплакнете Tresemmé Поправка и Заштитете 7 шампон, нанесете го балсам прво на средината на вратилото на косата и работите до краевите. Поправки 7 Видови на оштетување во 1 Употреба : Поправка и Заштитете 7 шампон и балсам сет може видливо да ја поправат штетата предизвикана од фен за коса, железо за виткање, затегнување на косата или рамно железо, боја на коса, белило за коса и едноставно со употреба на четка за коса .

Избор на клиенти

Кондиционер за кокос и ѓумбир од Седозо, 16 Онз Свеж
Кондиционер за кокос и ѓумбир од Седозо, 16 Онз

Неговата формула заснована на природни компоненти, со витамини, цинк и фосфор, е идеална за оштетена и с�

DEN 2.67
Creaclip пред спреј за сечење коса - мирис на кокос на Хаваи - Дневно заминување во балсам Свеж
Creaclip пред спреј за сечење коса - мирис на кокос на Хаваи - Дневно заминување во балсам

Оставете спреј за коса во балсам за употреба на секој ден Мора да има за оригинални пресеци на косата и у

DEN 239.84
Кондиционер за нане на Аведа Розмари 1000мл/33,8oz Свеж
Кондиционер за нане на Аведа Розмари 1000мл/33,8oz

Миризливо освежувачко масло од телото обезбедува супериорна влага додека ја надополнувате кожата со е�

DEN 1922.56
Carson Life Остави во балсам за кадрава коса Парабен и бесплатен сулфат - 10 мл - дизајниран за кадрава и брановидна коса - Свеж
На природен кондиционер за напуштање на Na13 [Марокан арган] 8 мл Свеж
На природен кондиционер за напуштање на Na13 [Марокан арган] 8 мл

Na13 13 природни состојки Остави балсам Марокански арган со бразилски кератин Навлажнувајте, реконструир

DEN 2.33
Garnier Fructis стил елегантен и сјај интензивно мазен крем за кондиционирање на оставање 10,2 мл Свеж
Garnier Fructis стил елегантен и сјај интензивно мазен крем за кондиционирање на оставање 10,2 мл

Производ на Гарние Пакет од 3 Производ на Гарние Пакет од 3 За најнови информации, препорачуваме да ја по�

DEN 1030.40
Кондиционер за резерви на Gilchrist & Soaes - 1 галон - Сите типови на коса, нула парабени, сулфати и фталати Свеж
Кондиционер за резерви на Gilchrist & Soaes - 1 галон - Сите типови на коса, нула парабени, сулфати и фталати

Арома и мирис Иновативни состојки со најмалку 95% природно потекло се стручно измешани со негување на бо

DEN 1440.00
Кралските брави Curl Care Classic Essentials и Curl Rescue Clean Curls Shampoo, Clatch Cashenter и Pro Curl Cream Gel со кондиционер Свеж
Кралските брави Curl Care Classic Essentials и Curl Rescue Clean Curls Shampoo, Clatch Cashenter и Pro Curl Cream Gel со кондиционер

Изградена за кадрици : Започнете со рамнотежа на чистење и климатизација без сулфат за p H биланс, влага и

DEN 1051.20
Кожен балсам на Хауард LC0008, 8 -унца - 3 пакет Свеж
Кожен балсам на Хауард LC0008, 8 -унца - 3 пакет

Кремаст лосион како балсам што продира, зачувува и штити мазна кожа Оваа уникатна мешавина на длабоки х�

DEN 3.33
Curél Интензивна климатизација за коса за влага 420ml Свеж
Curél Интензивна климатизација за коса за влага 420ml

Ја штити влагата на скалпот и косата Големина од 420 мл Во пролетта 2021 година, дизајнот на пакетот беше пр�

DEN 0.67