DC-DC конвертор на напон конвертор мулти-излезен чекор-надолу конвертор модул за напојување 12V до 3.3V/5V/12V

DC-DC конвертор на напон конвертор мулти-излезен чекор-надолу конвертор модул за напојување 12V до 3.3V/5V/12V

DEN 520.00

Свеж

Достапно.

DC-DC конвертор на напон на напон, мулти-излезен чекор-надолу конвертор на електрична енергија модул 12 V до 3.3 V/5 V/12 V. DC-DC конвертор на напон на напон, мулти-излезен чекор-надолу конвертор на електрична енергија модул 12 V до 3.3 V/5 V/12 V. 3,3 V 5 V 12 V модул за напојување на електрична енергија Мулти-излез DC-DC модул за конверзија на напон 12 V до 3,3/5/12 Карактеристики : Дизајн на двојни панели, убав распоред. Специјално дизајнирани две дупки за фиксирање на пинови, кои можат директно да се фиксираат на плочата за дупки за експанзии за експанзија; Влез и излез Користете повеќе заглавија на PIN за лесна употреба и описи на поврзување : Еден влез : DC 6 V-12 V (влезниот напон мора да биде повисок од излезниот напон за повеќе од 1 V.) Тринасочен излез : 3.3 V (+-0.05 V грешка), 5.0 V (+-0.05 V грешка), 800m A (струјата на оптоварување не може да надмине 800m A), 12 V (влез 12 V директен излез). Спецификации : Боја : Црна и жолта големина : 100*80мм интерфејс на интернет провајдер : 6 пинови и 10 пинови Избор на напојување : Надворешно напојување и USB пакет за напојување Вклучен : 1x 3.3 V 5 V 12 V Мулти-излезен напонски модул за конверзија Известување : 1. Сите слики Во нашата продавница се земени 100% од оригиналните производи. Поради светлина во различни околини, различни екрани на екранот и други причини, веројатно ќе има малку хроматска аберација помеѓу сликата и производот. 2.Дајте на рачното мерење и различни методи за мерење, ве молиме дозволете ја девијацијата1-3мм.

Избор на клиенти

Superdry Mens Unisex Train Woven јакна, опуштено вклопување, унисекс овесна каша/црна големина l Свеж
Superdry Mens Unisex Train Woven јакна, опуштено вклопување, унисекс овесна каша/црна големина l

Не измијте Овесна каша / црна Спортска јакна Не измијте Овесна каша / црна Спортска јакна Традицијата по�

DEN 1.00
Пирамида на оргон на Вејенск - лековити кристали пирамида и лековити камења, генератор на енергија од кристал камен за јога Свеж Попустот
Реј Колман рака потпишан во 1979 година Дијамант Велики Сент Луис Браунс Автограм Свеж
Реј Колман рака потпишан во 1979 година Дијамант Велики Сент Луис Браунс Автограм

Од еден од највисоките продавачи на потписи Секогаш се испраќаше истиот ден платено осигурено...

DEN 256.00
Организатор на образци за чување на црна бела череп Свеж
Организатор на образци за чување на црна бела череп

Микрофибер кожа Големина : 8x8in / 20.5x20.5cm Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC, лесно е да се исчисти, треба �

DEN 2.00
Feichao D-Ring 1/4 инчен статив QR завртка од 5,5 mm не'рѓосувачки челик за монопод за статив за камера Брзо ослободување Свеж
Yhaiogs mens облека машка облека мода машка мала тежина брза сув кратки ракави 40+ летни кошули за мажи за мажи Свеж
Машка целосна кожна чанта со жито, голема 17 -инчна деловна патувачка лаптоп торба за гласини со метални патенти YKK Свеж
Inoomp Ratchet Belt kayak ленти за сурфање лента за лабава лента за тешка врата од врвот со заклучување на тока за заклучување Свеж
Џемпери на фрагарни за жени плус големина, жени мода со цврста боја облеки дуксери палто палто качулка дуксер Свеж
Џемпери на фрагарни за жени плус големина, жени мода со цврста боја облеки дуксери палто палто качулка дуксер

Худи ќебе за жени преголема качулка ќебе камо худи за жени џемпери за жени худи каваи кауди пулвер худи �

DEN 1424.00