Мајкифу-ГJ машки искинати тенок тенок фармерки на нозе дупки хип-хоп тексас пантолони панталони слаби уништени панталони со џин

Мајкифу-ГJ машки искинати тенок тенок фармерки на нозе дупки хип-хоп тексас пантолони панталони слаби уништени панталони со

DEN 2.67

Свеж

Достапно.

✔ Frayed фармерки е одличен подарок за вашиот пријател, кој сака мода на хип -хоп, гроздобер култура, урбан стил, улична облека. ✔ За да се носи поудобно, нашата верзија е тенка и не е тесна, тие станаа вечни класични.Издржливи материјали : Ова искинато велосипедски фармерки изработени од одлична еластична ткаенина што ја држи во форма во текот на денот. Материјалот е мек за допир и издржлив, овие стилски искинати фармерки се изградени за да траат и ќе ви овозможат да се движите со удобност во текот на денот. И уникатен стил, да ви даде модерен изглед. Тие се посоодветни за совпаѓање на разни видови облека, посоодветни за излети за одмор, училишта, празници, излети, патувања, возење и разни места. И уникатен стил, да ви даде модерен изглед. Content Содржина на пакувања : 1x тексас фармерки ❐ Како да се измие : машина миење ладно, виси или се сува линија? За нас? Ние го сакаме животот, loveубовните фармерки! Според возраста, стилот, хоби, време и локација, ние секогаш ќе дизајнираме соодветни фармерки за вас. Кул цврсто класично вклопување рамен предниот дел за проширување на половината, џогери џокери, тенок атлетски тренинг панталони со џебови со патенти.? За да бидете сигурни дека ќе ја добиете вистинската големина, ве молиме погледнете ја нашата табела со големина пред да купите.

Избор на клиенти

Стилски тенок тенок панта на маифу-гЈ Свеж
Стилски тенок тенок панта на маифу-гЈ

? Ако имате какво било прашање за долгите панталони за мажи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние

DEN 243.36