Машина ЗА Тример За густа Коса IPX7 Водоотпорна Машинка За Коса Професионална Безжична Електрична Машина За Сечење Коса Берберски Тримери Мажи

Машина ЗА Тример За густа Коса IPX7 Водоотпорна Машинка За Коса Професионална Безжична Електрична Машина За Сечење Коса Берберски

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

* Керамички Нож Обложен Со Титаниум, Перформанси На Про Сечење, Долготрајна Острина. * Повеќеслојна Кратка Коса, 0,5 мм-1,7 Мм Пет-Сегментна Структура за Фино Подесување. * 14 Опции За Чешлање Со Фиксна Должина, Прилагодлива Должина 3мм-41мм. * Контрола На Брзината Со Голема И Ниска Брзина 2, Погодна За Целото Семејство, Бестрашна од сите Типови Коса. * МОТОР со НИЗОК Шум,Силна Моќност, Помал Шум. * Керамички Нож Обложен Со Титаниум, Перформанси На Про Сечење, Долготрајна Острина.* Повеќеслојна Кратка Коса, 0,5 мм-1,7 Мм Пет-Сегментна Структура за Фино Подесување.* 14 Опции За Чешлање Со Фиксна Должина, Прилагодлива Должина 3мм-41мм.* Контрола На Брзината Со Голема И Ниска Брзина 2, Погодна За Целото Семејство, Бестрашна од сите Типови Коса.* МОТОР со НИЗОК Шум,Силна Моќност, Помал Шум.* Миење на телото IPX7, Чист и Хигиенски, Недостаток На Потсетник За Гориво.* Светилката Е Светла И Капе Масло, Паметно И Безгрижно, Ултра Долго Траење На Батеријата 2,5 Часа Брзо Полнење, 180 минути Траење на Батеријата.Правилно Зафатен, Прецизен Стил5 фази На Завршна Обработка + 14 Фази На Прилагодување На Должината На Чешлањетитаниум Обложено Керамичко Сечило180мин Пакет За Траење На Батеријата вклучува : 1*машинка за коса● За Целото Семејство, Лесна Фризура Моќни нерѓосувачки челик машина главата Белешки : како различни компјутери се прикаже бои поинаку, бојата на вистински објект може да се разликуваат малку од горенаведените слики.Производот е чист рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 2-4 см!Ви благодариме за разбирањетоиматеријал за глава на алат : легура обложена со титаниум.

Избор на клиенти

VHBW За Andis 12470 Штанд За Полнење, Andid Господар Безжичен Клипер Полнач, Andis Мајстор 12470 Полнач За Андис 12470 Професионален Свеж
Лимурални Професионални Машинки За Коса И Комплет За Тример Со Пегла За Брада За Мажи Свеж
Лимурални Професионални Машинки За Коса И Комплет За Тример Со Пегла За Брада За Мажи

Четката за брада може да ја користи како машки алатки за фризура и женски пегла за коса Намалување на кр�

DEN 2.33
Јасно Самостојно Куќиште За Грб, Транспарентен Заден Капак за Безжичен Постар Клипер од Серијата Вал 5 Ѕвезди 8504 Свеж
Ренслат Професионални Електрични Машинки За Полнење Стојат База Свеж
Ренслат Професионални Електрични Машинки За Полнење Стојат База

Професионална основа за полнење машинка за коса Исклучителна изработка, изработена од материјал ЗА СТО

DEN 3197.92