РЕНЕРШОУ Бушава Слоевита Кратка Мешана Кафеава Нагласи Перики За Бели Жени Пикси Исечена Перика Со Шишки Синтерска Црвено Кафеава Со Руса Коса Перика

РЕНЕРШОУ Бушава Слоевита Кратка Мешана Кафеава Нагласи Перики За Бели Жени Пикси Исечена Перика Со Шишки Синтерска Црвено Кафеава

DEN 3.00

Свеж

Достапно.

Материјал : синтетички влакна отпорни на топлина, мека и мазна коса, изгледа реално и природно,минимално пролевање и заплеткување, без гел. Фризура : краток мешан кафеав нагласи перика со удирања, дебела и целосна коса, изгледа повеќе здрава и мода. Капаче за перика : просечна големина 22,5°0,5 инчи, мрежа за рози, две еластични ремени за прилагодување, повеќе дише и удобно. Повод : запознавање, свадба, забава, работа, состанок, секојдневна употреба или која било пригода што ја сакате. Предност : истакнете ја мешаната боја, косата мека и природна, слоевита целосна коса, моден стил, чувство на телото што дише, прилагодлива големина. РЕНЕРШОУ е продавач на брендови, лидер на моден тренд кој интегрира дизајн, развој и производство. Овој краток мешан кафеав нагласи синтетичка перика со удирања е нашиот модерен нов стил. По строга контрола на квалитетот, тоа им помага на потрошувачите да станат поубави. Боја на коса : Мешан кафеав Нагласен Материјал за Коса : Вистинска Мека Фризура со синтетички влакна : кратка перика Со Големина На тресне : просечна Тежина од 22,5 € 0,5 инчи : 130g € 10g Карактеристика : густа, целосна, мека, вистинска, многу природна.

Избор на клиенти

Без лепак 24 Целосна Чипка Човечка Коса Перика Афро Црни перики Бразилска Девица Реми Човечка Коса Кадрава Боја 1 Свеж
БОБИ ШЕФ Синтетички Длабоко Чипка Перика МЛФ580 ЛИВАНА Свеж
БОБИ ШЕФ Синтетички Длабоко Чипка Перика МЛФ580 ЛИВАНА

Боби Шеф 5' Длабок Дел Боб Перика Чипка МЛФ580 ЛИВАНА Продажбата на перика боја : 1 / Боја Прикажана На Мо�

DEN 735.84
СУПЕРЛОК Бран На Телото 360 Чипка Предни Перики Човечка Коса претходно откинати 360 HD Целосна Чипка Човечка Коса 180% Густина Свеж Попустот