Ноќта на вештерките Шаблон За Нокти Печат За Нокти Череп Дух Тиква Трансфер На Лилјак Шаблон За Печатење На Нокти Алатка За Салон За Маникир Дома Божиќ

Ноќта на вештерките Шаблон За Нокти Печат За Нокти Череп Дух Тиква Трансфер На Лилјак Шаблон За Печатење На Нокти Алатка За

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

●Добар Материјал●Овој шаблон за нокти од 1 парчиња е изработен од нерѓосувачки челик, кој е доволно издржлив и силен и не е лесно да се скрши. Овој образец не е лесен за избледување, ' рѓа и искривување. Овие печат за нокти може да се користат долго време. ●Различни Модели●печатот на ноктите има многу различни модели што треба да ги користите и замените во секојдневниот живот, различни модели можат да одговараат на вашите различни облеки, вклучувајќи цвеќиња, лисја, мачки, геометриски обрасци и разни теми за одмор. Можете да ја изберете шемата според вашиот вкус, а потоа да го користите печатот за да притиснете на ноктот. ●Лесен За Употреба Овој шаблон За печат за нокти е лесен за употреба, не само погоден за професионални салони за нокти, туку И САМ ДОМА. Кога прв пат ќе го користите, можете да го практикувате неколку пати пред да го нанесете на ноктите. Овој шаблон за печат на ноктите е совршен за создавање на вашите уникатни дизајни за уметност на ноктите. Совршен за правење сопствена уметност за нокти со семејството или пријателите на забава, полн е со забава. ●Идеален Подарок ● Ова печат на нокти е одличен подарок за секоја девојка, жена, пријателка, сестра, мајка, семејство, убавица, љубител на мода и шминка, а исто така е одличен роденден, ден на сувенири, ден на вљубените, ден на мајката и кој било друг празничен подарок. ●Совети За Употреба ● Пред употреба на шаблонот за нокти, ве молиме откинете ја сината пластична фолија на површината на шаблонот. По употребата, преостанатиот лак за нокти на шаблонот треба да се исчисти навреме. Се препорачува да користите средство за отстранување лак или гел за чистење. По чистењето, треба да се исчисти и преостанатата вода за отстранување на ноктите за да се избегне ' рѓа и да се намали оштетувањето на шаблонот. Добредојдовте во нашата продавница, имаме многу производи за убавина во нашата продавница.Карактеристики : Ова печатење на ноктите од 1 парчиња е изработено од нерѓосувачки челик, кој е доволно издржлив и силен и не е лесно да се скрши. Овој образец не е лесен за избледување, ' рѓа и искривување. Овие печат за нокти може да се користат долго време.Големина : Шаблон За Нокти : прибл.12*6 см,Пакетот вклучува : 1 парчиња Шаблон за Нокти,Топли белешки : Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екрани.