Џеб За Крај На табулаторот, Засилено Јазиче Со Директно Сечење, Проширување Од 3-1/2, Екстра Широка Големина На Буквата, Прецртајте Со Жолта Гуса, 10 По Кутија

Џеб За Крај На табулаторот, Засилено Јазиче Со Директно Сечење, Проширување Од 3-1/2, Екстра Широка Големина На Буквата, Прецртајте

DEN 631.52

Свеж

Достапно.

Обоените шипки ви овозможуваат лесно да ги разликувате датотеките по предметот. Практично неуништливиот џеб на датотеки целосно го обложи Тивек гусет. Предните и задните панели со супер тешка категорија обезбедуваат цврста поддршка. Екстра широките џебови лесно ги сместуваат стандардните папки со датотеки. Џебот се проширува на 3-1/2" за да собере до 400 листови. Содржи 30% рециклирана содржина, 30% пост-потрошувачки материјал. Џебовите за Датотеки со Крајни Картички на Smead се фаворизирани од адвокатски фирми и други индустрии со интензивни документи. Џебовите ќе држат стандардни папки со врвни јазичиња со големина на букви без испакнување. Страните во стилот на хармоника се шират 3-1/2" и држат до 400 листови. Џебовите со датотеки заземаат минимален простор, проширувајќи се само кога е потребен дополнителен капацитет за складирање. Целиот гас е засилен со материјал отпорен на кинење за дополнителна цврстина и издржливост. Обоените шипки помагаат во организирање датотеки по случај или предмет. 3/4 " широк јазиче со директно сечење е засилен за често ракувани датотеки. Вклучува 10 екстра широка големина на букви (12-3/4" W x 9-1/2" H) крај јазиче џебови со датотеки со 3-1/2" проширување. Содржи 30% рециклирана содржина, 30% пост-потрошувачки материјал и Е Сертифициран ЗА ИЗВОРИ НА СФИ.

Избор на клиенти

Реј Колман рака потпишан во 1979 година Дијамант Велики Сент Луис Браунс Автограм Свеж
Реј Колман рака потпишан во 1979 година Дијамант Велики Сент Луис Браунс Автограм

Од еден од највисоките продавачи на потписи Секогаш се испраќаше истиот ден платено осигурено...

DEN 256.00
Mirage Pet Products 20-inch Sant Francisco Skyline Screen Mirts за миленичиња, 3x-large, црвена боја Свеж
Mirage Pet Products 20-inch Sant Francisco Skyline Screen Mirts за миленичиња, 3x-large, црвена боја

Одговара на 18 „врат, 24“ Машинско миење внатре за лесна нега Повлечете го стилот за лесно облекување во �

DEN 240.96
Цветање желе од женска боја блок карирана кошула екипаж, џемпер, џемпер за залепи на лактот Свеж
Цветање желе од женска боја блок карирана кошула екипаж, џемпер, џемпер за залепи на лактот

Меки полиестер, удобен и пријателски за кожата за носење Увезени Повлечете го затворањето Само миење на

DEN 463.84
Под оклопните џогери од руно Свеж
Под оклопните џогери од руно

87% полиестер, 13% еластан Увезени Затворање на влечење Машинско миење Оклопното оклоп е светло, дише и се �

DEN 324.64
Navitech Blue Heavy Duty Rugged Hard Case/Cover компатибилен со Action Camera Yuntab A9 Свеж
Navitech Blue Heavy Duty Rugged Hard Case/Cover компатибилен со Action Camera Yuntab A9

Обезбедете максимална заштита за вашата акциона камера Доказ за шок и водоотпорен Заменливи делови за �

DEN 1.00
Организатор на образци за чување на црна бела череп Свеж
Организатор на образци за чување на црна бела череп

Микрофибер кожа Големина : 8x8in / 20.5x20.5cm Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC, лесно е да се исчисти, треба �

DEN 2.00
Тркалезни места 3/8 никел обложени 100 пакувања Свеж
Тркалезни места 3/8 никел обложени 100 пакувања

2позлатени никел позлатени челични кружни места 3 / 8 " 100 пакет Лесен начин да ги пробиете парчињата за Prong

DEN 228.80