Џеб За Крај На табулаторот, Засилено Јазиче Со Директно Сечење, Проширување Од 3-1/2, Екстра Широка Големина На Буквата, Прецртајте Со Жолта Гуса, 10 По Кутија

Џеб За Крај На табулаторот, Засилено Јазиче Со Директно Сечење, Проширување Од 3-1/2, Екстра Широка Големина На Буквата, Прецртајте

DEN 631.52

Свеж

Достапно.

Обоените шипки ви овозможуваат лесно да ги разликувате датотеките по предметот. Практично неуништливиот џеб на датотеки целосно го обложи Тивек гусет. Предните и задните панели со супер тешка категорија обезбедуваат цврста поддршка. Екстра широките џебови лесно ги сместуваат стандардните папки со датотеки. Џебот се проширува на 3-1/2" за да собере до 400 листови. Содржи 30% рециклирана содржина, 30% пост-потрошувачки материјал. Џебовите за Датотеки со Крајни Картички на Smead се фаворизирани од адвокатски фирми и други индустрии со интензивни документи. Џебовите ќе држат стандардни папки со врвни јазичиња со големина на букви без испакнување. Страните во стилот на хармоника се шират 3-1/2" и држат до 400 листови. Џебовите со датотеки заземаат минимален простор, проширувајќи се само кога е потребен дополнителен капацитет за складирање. Целиот гас е засилен со материјал отпорен на кинење за дополнителна цврстина и издржливост. Обоените шипки помагаат во организирање датотеки по случај или предмет. 3/4 " широк јазиче со директно сечење е засилен за често ракувани датотеки. Вклучува 10 екстра широка големина на букви (12-3/4" W x 9-1/2" H) крај јазиче џебови со датотеки со 3-1/2" проширување. Содржи 30% рециклирана содржина, 30% пост-потрошувачки материјал и Е Сертифициран ЗА ИЗВОРИ НА СФИ.

Избор на клиенти

Томас ECOM ESD-VHBC-CR-T1-A0-CF-EC-ESDBLK ESD ВИНИЛ Висока Клупа Висина Стол Со Хром База, Хром Нога Прстен, Со Наклон Без Раце, Свеж
Томас ECOM ESD-VHBC-CR-T1-A0-CF-EC-ESDBLK ESD ВИНИЛ Висока Клупа Висина Стол Со Хром База, Хром Нога Прстен, Со Наклон Без Раце,

Секој chономски СТОЛ НА ЕСП е поддржан од нашата 15годишна гаранција, доживотен век на пневматскиот цилин

DEN 7951.68
X-Dree 2 PCS Алатка за напојување Електричен планер Блејдс за N1900B (Cuchillas Eleéctricas de 2 Piezas Para Herramientas eleéctricas Свеж
X-Dree 2 PCS Алатка за напојување Електричен планер Блејдс за N1900B (Cuchillas Eleéctricas de 2 Piezas Para Herramientas eleéctricas

Име на производот : Сечило на електричен планер; Модел : За N1900 B Боја : сребрен тон; димензија : 82 x 28 x 3mm / 3.2

DEN 170.72
Камерон Сино нова замена батерија одговара за Sony Свеж
Камерон Сино нова замена батерија одговара за Sony

Ве молиме, осигурете се дека и бројот на моделот и батеријата се совпаѓаат со вашиот уред пред да го наба

DEN 2540.00
Wpyyi романтична зимска двојка скејт -часовник музичка кутија механизам домашен декорација за декорација за девојки Свеж
Q.HOU 11x14 Слика Рамка Црн сет од 2, секоја рамка со 2 душеци, приказ 8x10 или четири отворање 4x6 фотографии со МАТ и 11x14 Свеж
Hitachi 327747 Drive Murley SB8V2 замена на дел Свеж
Hitachi 327747 Drive Murley SB8V2 замена на дел

Алатките Hitachi Power го преименуваа во Metabo HPT Исти одлични алатки, со само ново име Оригинален дел за замена �

DEN 1052.80
vvfelixl бебе качулка коала коала мечка апсорбирана бебешки крпи памук мека бања за новороденче, дете 30x30in цветни сиви Свеж