ЗФВ Порцеланска Плоча, Керамичка Декоративна Ананас Плоча Процес На Галванизација Машина За Миење Садови Безбедна 2919,5 См Бела

ЗФВ Порцеланска Плоча, Керамичка Декоративна Ананас Плоча Процес На Галванизација Машина За Миење Садови Безбедна 2919,5 См

DEN 604.80

Свеж

Достапно.

Одлични украси : нашите чинии за забави со ананас се совршени за тематски роденденски вечери, невестински или тушеви за бебиња или секаков вид општ настан за забава. Овие забавни чинии се исто така многу погодни за излети за скара, излети, bенски забави, свадби, забави за дипломирање, прослави на годишнини, прибор за забави во основно или средно училиште, забави и собири со семејството итн. со пријателите! Совршена декорација на чинија за секоја летна тематска забава! !. Лесен за употреба и чистење : природата за еднократна употреба на овие мали партиски плочи го прави многу едноставен, безболен, брз и лесен за поставување и чистење за секој настан. Друга причина зошто овие интересни, биоразградливи чинии за вечера во форма на ананас се одлични за поставување и чистење е тоа што во голема мера го намалуваат притисокот врз големите настани и собири како што се свадби, невестински тушеви, родендени, училишни забави и забави! Садови е речиси нула напор!. Безбедни и сигурни за животната средина : овие плочи за забави од ананас се биоразградливи, што значи дека се пријателски расположени кон животната средина и употребата на безбедни материјали. Ова не е само совршен прибор за јадење за родендени, свадби, церемонии за дипломирање, тушеви за невести и бебиња и сите видови забави, тој е исто така еколошки. Декорација : тоа е идеален комплимент и вечера декорација за сите работи поврзани со летото, и е совршен допир или дополнување на партијата!. Главни материјали : керамички материјали, рачно изработени занаети. боја : Бел Стил : лесен луксузен материјал тип : форма на керамичко менување : пакување украси : обична големина на пакување : Бела Голема 29*19,5*3совршина технологија : галванизацијадекоративна шема : пејзаж и цвеќињаприменливи подароци : јуниори, парови, парови, колеги, пријатели, старешини, деца, соученици, менториподарувачки прилики : свадби, родендени, Полни месечини, комеморации за патувања, дипломирање, затоплување на куќата, забавни собири, посети и сочувство применливи фестивали : божиќ, денот на вљубените, пролетниот фестивал, денот на таткото, денот на мајката, денот на наставникот, нова година, танабата, ноќта на вештерките, велигден, национален ден, денот на детето, денот на жената.

Избор на клиенти

HTFPS Divali | Тркалезни хартиени плочи 10.5 | 8ct, Разнобојни Свеж
HTFPS Divali | Тркалезни хартиени плочи 10.5 | 8ct, Разнобојни

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 8 Дивали Тркалезни Хартиени Чинии со димензии 10,5 инчи совршен за вечера...

DEN 494.40
Ванила Крем Голема Партија Пакет Пластични Плочи-7 - Пакет од 50 Свеж
Ванила Крем Голема Партија Пакет Пластични Плочи-7 - Пакет од 50

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 50 Ванила Крем Пластични Плочи7" КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН : Подобрете ја поставката на вашата ма

DEN 2.00
Италијански Црвени Бели И Зелени Хартиени Плочи Свеж
Италијански Црвени Бели И Зелени Хартиени Плочи

Продадени како 24 / Пакет Сино / бело Дизајн : Арлекин Димензии : 9"" Материјал : Обложена хартија Печатени �

DEN 2.33
АБООФАН ПАРТИЈА ДЕКОРАЦИИ ПАРТИЈА ПАРТИЈА ПАРТИ ДЕКОРАЦИИ ОБЕЗБЕДУВАЕ Свеж
АБООФАН ПАРТИЈА ДЕКОРАЦИИ ПАРТИЈА ПАРТИЈА ПАРТИ ДЕКОРАЦИИ ОБЕЗБЕДУВАЕ

Дизајнирано со креативност и имагинација, можете да го видите прекрасниот дизајн на овошје, погоден за �

DEN 1.67
Партија Најважен Партија Материјали Садови, 9 Ручек Плочи, Бела/Сребрена Свеж
Партија Најважен Партија Материјали Садови, 9 Ручек Плочи, Бела/Сребрена

Значи, без разлика дали станува збор за мала церемонија во градина или раскошен прием за вечера за 300, На�

DEN 160.64
Авантура Светот Чека Мапа Партија Материјали Садови Во Собата 24 9 Хартија Плочи 24 7 Плоча 24 9 Мл Чаши 24 Ручек Салфетки За Свеж Попустот
Празнична форма 8 десертска плоча Свеж
Празнична форма 8 десертска плоча

Обликувана 8 "десертска плоча (8) Во форма 8" десертска плоча (8) Празнични изрази 8 "Десерт хартиени плочи П�

DEN 3.00
ФАККОС Дизајн Кентаки Дерби Партии ги снабдува салфетки за коњи на коњи служат 16 Свеж
ФАККОС Дизајн Кентаки Дерби Партии ги снабдува салфетки за коњи на коњи служат 16

16 Апетит или десерт со големина на Дерби Ден хартиени плочи по 7 инчи секоја од нив 16 Ручек со големина на

DEN 2.00
Секси Бикини Во Триделен Костим за Капење Со Здолниште Со Прерамки Костими За Капење За Жени 1 Парче Свеж
Секси Бикини Во Триделен Костим за Капење Со Здолниште Со Прерамки Костими За Капење За Жени 1 Парче

100% Полиестер Увезени Затворање на копчето Страничен Костим За Капење Со Специјална Вратоврска И Шорцев

DEN 1312.00
Мичиген Фудбал 9 Квадратни Партиски Плочи Свеж
Мичиген Фудбал 9 Квадратни Партиски Плочи

1 Пакет од 8 Официјално Лиценцирани Партиски Таблички Големи Чинии за Еднократна Употреба За Лесно Чист�

DEN 0.33
Амскан Пластични Плочи, 10.3 х 10.3, Црвено Свеж
Амскан Пластични Плочи, 10.3 х 10.3, Црвено

Мерки 10 1 / 4" 20 пластични плочи по пакување Карактеристики текстура граница за подобро зафат со јаболко ц

DEN 3.00
Креативно конвертирање на карате партиски десертни плочи, 8 КТ Свеж Попустот
Креативно конвертирање на карате партиски десертни плочи, 8 КТ

8 карате партиски десертни плочи Десертни плочи измерат 7 " Цврст стил на хартија за сервирање на мезе и д

DEN 79.20
Noccur 125 парчиња зелени пластични плочи и сребрени пластични сребрени производи вклучуваат 25 чинии за вечера, 25 десертни Свеж Попустот
3drose слика на рино, зебра, забава со мечка, 3 роденден, торта, starsвезди, шарени - плочи Свеж
3drose слика на рино, зебра, забава со мечка, 3 роденден, торта, starsвезди, шарени - плочи

Дијаметар : 7 1 / 2 Направено од порцелан Злато надвор и внатре во рамките Вклучен штанд Само украсна употр

DEN 0.67
Плоштад Вечера Хартија Плочи-9, Црна, 14 Парчиња Свеж
Плоштад Вечера Хартија Плочи-9, Црна, 14 Парчиња

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА 14 квадратни чинии за вечера9 "х 9" ОБИЧНА БОЈА Додадете едноставен, но елегантен допир н�

DEN 798.40
Совршен Стикс 9 Инчни Хартиени Плочи Необложени Бели Хартиени Плочи. 9 Инчи. Свеж
Совршен Стикс 9 Инчни Хартиени Плочи Необложени Бели Хартиени Плочи. 9 Инчи.

Совршен Стикс 9 Инчни Хартиени Плочи (Пакување од 500) Необложени Бели Хартиени Плочи 9 Инчи Одличен еконо�

DEN 0.33