Благодарна Смешна Вилушка, Полнење За Порибување, Подарок За Роденден, Нови Подароци За Дома, Подароци За Соседи, Подароци За Вилушка За Годишнина, Божиќен Подарок

Благодарна Смешна Вилушка, Полнење За Порибување, Подарок За Роденден, Нови Подароци За Дома, Подароци За Соседи, Подароци За

DEN 143.84

Свеж

Достапно.

Оваа вилушка е изработена од нерѓосувачки челик. Тој е цврст и издржлив. Приближно 8" во должина; 0,8 "во ширина; 0,05" во дебелина. Вилушките се врежани со помош на висококвалитетни машини за ласерско гравирање. Има класичен дизајн овозможува мешање и совпаѓање со вашиот постоечки рамен софтвер. Работните краеви се модерни, функционални и удобни. Овие вилушки се совршени за секој ден за јадење и можат да преминат на поформална забава. Нашите вилушки се внимателно дизајнирани за беспрекорно да додадат повеќе елеганција и класа на вашата маса. Огледало полиран, оваа елегантна вилушка за вечера е визуелно пријатен, едноставен рационализиран изглед без дополнителен дизајн што ве мачи. Дојде убаво спакувано во деликатна торба за подароци.Ова се совршени смешни подароци за вашите најблиски и пријател . Совршен за домашна секојдневна употреба, свечени настани, забави, свадби, прослави, ресторани и многу повеќе. Изградена од нерѓосувачки челик со дополнителна голема тежина, оваа вилушка за вечера е цврста и удобно се вклопува во раката на корисникот. Тежината ја подобрува перцепираната вредност на тој сад, додека елегантниот сјај на вилушката за вечера додава луксузен изглед, погоден за секоја пригода. Оваа вилушка за вечера е совршена за установи со голем сообраќај и угостителски настани, бидејќи неговиот издржлив дизајн е еднаков на долговечноста дури и при секојдневна употреба.

Избор на клиенти

Невестински Превез Од Меѓународна Вилушка Од Печен Компир Направена по Нарачка 7 1/4 Свеж
Невестински Превез Од Меѓународна Вилушка Од Печен Компир Направена по Нарачка 7 1/4

Возраст : Пост1940, Создателот : Меѓународни Бренд : Меѓународно Сребро Шема : Невестински Превез Тип : Вилу

DEN 1584.00
Спартан од Бејкер-Манчестер Стерлинг Сребрена Сардина Вилушка 4-Тине ГВ 5 1/2 Свеж
Спартан од Бејкер-Манчестер Стерлинг Сребрена Сардина Вилушка 4-Тине ГВ 5 1/2

Состав : Стерлинг Сребро Бренд : БејкерМанчестер Тип : Вилушка Проверете ја нашата информативна серија з

DEN 1.33
Марлборо Од Рид И Бартон Стерлинг Сребрена Кисела Вилушка 3-Тин 5 1/2 Свеж
Марлборо Од Рид И Бартон Стерлинг Сребрена Кисела Вилушка 3-Тин 5 1/2

Возраст : 19001940 Производител : Рид И Бартон Тип : Вилушка Состав : Стерлинг Сребро Избрана Префинетост : Тр�

DEN 0.33
Сребрен Ирис Од Меѓународен Стерлинг Сребрена Редовна Вилушка 7 1/4 Ново Свеж
Сребрен Ирис Од Меѓународен Стерлинг Сребрена Редовна Вилушка 7 1/4 Ново

Производител : Меѓународен Состав : Стерлинг Сребро Возраст : Пост1940 Тип : Рамен СофтверВилушки...

DEN 1744.00
Алеси Овале Огледало Полиран Маса Вилушки во 18/10 Од Нерѓосувачки Челик, Сребро-РЕБ09/2 Свеж Попустот
Алеси Овале Огледало Полиран Маса Вилушки во 18/10 Од Нерѓосувачки Челик, Сребро-РЕБ09/2

Дизајнер : Ронан и Erан Бурулец Безбедна машина за миење садови Припаѓа на комплетен сет на рамни садови..

DEN 1223.68
Време На цветање Од Меѓународна Сребрена Вилушка За Вечера 7 1/2 Рамен Прибор Свеж
Време На цветање Од Меѓународна Сребрена Вилушка За Вечера 7 1/2 Рамен Прибор

Возраст : Пост1940, Состав : Стерлинг Сребро Бренд : Меѓународен Сребро, Производител : Меѓународен Сребро..

DEN 2.67
Дланка од Тифани И Ко Стерлинг Сребрен Сладолед Десерт Вилушка Обичај направени 6 1/4 Свеж
Дланка од Тифани И Ко Стерлинг Сребрен Сладолед Десерт Вилушка Обичај направени 6 1/4

Избрана Префинетост : Тифани Стерлинг Сребрени Садови, Тип : Вилушка Производител : тифани монос се разл�

DEN 0.67
Хиндостане Од Горхам Стерлинг Сребрена Редовна Вилушка 6 3/4 Свеж
Хиндостане Од Горхам Стерлинг Сребрена Редовна Вилушка 6 3/4

Бренд : Горхам Тип : Вилушка Состав : Стерлинг Сребро Производител : Горхам, Вајтинг ХИНДОСТАНЕ ОД ГОРХАМ

DEN 2.00
Кралици Од Биркс Стерлинг Сребрена Коктел Вилушка 5 1/2 Свеж
Кралици Од Биркс Стерлинг Сребрена Коктел Вилушка 5 1/2

Производител : Биркс Состав : Стерлинг Сребро Тип : Вилушка Кралици Од Биркс Квинс Од Биркс стерлинг среб

DEN 784.00
Јамашита Занает 16073060 Народна Уметност Бамбус Долга Вилушка 7,9 х 0,4 инчи Свеж
Јамашита Занает 16073060 Народна Уметност Бамбус Долга Вилушка 7,9 х 0,4 инчи

Големина : 20*1см Материјал : Бамбус Земја На Потекло : Кина Бамбус прибор за јадење е лесен и лесен за упот�

DEN 288.64
Стентон Хол Од Онеида Стерлинг Сребрен Сладолед Десерт Вилушка 6 Прилагодено Направено Свеж
Стентон Хол Од Онеида Стерлинг Сребрен Сладолед Десерт Вилушка 6 Прилагодено Направено

Производител : Онеида, Состав : Стерлинг Сребро Возраст : Пост1940 Марка : Онеида Шема : Стентон Хол Тип : Вил

DEN 3.33
Бавно Од Маршал Филд и Ко. Стерлинг Сребрена Редовна Вилушка 3-тин 7 3/8 Свеж
Бавно Од Маршал Филд и Ко. Стерлинг Сребрена Редовна Вилушка 3-тин 7 3/8

Тип : Рамен СофтверВилушки Состав : Стерлинг Сребро Шема : Онслоу Марка : Маршал Поле во моделот Onslow Од Ма�

DEN 2064.00
Хамбург Од Горхам Стерлинг Сребрена Коктел Вилушка 2-тине в/рак 6 Свеж
Хамбург Од Горхам Стерлинг Сребрена Коктел Вилушка 2-тине в/рак 6

Производител : Горхам, Тип : Вилушка Состав : Стерлинг Сребро Возраст : 18501899 Бренд : Горхам...

DEN 3.33
Дата 12-Парче Вилушки За Вечера, Сребрени Вилушки Од Нерѓосувачки Челик, 8,3 Инчи Свеж
Дата 12-Парче Вилушки За Вечера, Сребрени Вилушки Од Нерѓосувачки Челик, 8,3 Инчи

Продаден како сет од 12 парчиња, може да ја задоволи вашата побарувачка за голема средба или забава...

DEN 1.67
Еџворт Од Горхам Стерлинг Сребрена Коктел Вилушка 5 1/4 Свеж
Еџворт Од Горхам Стерлинг Сребрена Коктел Вилушка 5 1/4

Возраст : 19001940 Производител : Горхам Тип : Рамен СофтверВилушки Состав : Стерлинг Сребро Еџворт Од Горхам

DEN 784.00
Албемарл Од Алвин Стерлинг Сребрен Сладолед Десерт Вилушка 6 Прилагодено Направено Свеж
Албемарл Од Алвин Стерлинг Сребрен Сладолед Десерт Вилушка 6 Прилагодено Направено

Состав : Стерлинг Сребро, Производител : Алвин Возраст : Пост1940 Бренд : Алвин Шема : Албемарл...

DEN 288.00
ナガオ вилушка, サイズ: 183мм, зелена Свеж
ナガオ вилушка, サイズ: 183мм, зелена

Големина : 7,2 инчи (183 мм) Материјал : нерѓосувачки челик / АБС смола Земја на Потекло : Цубаме Сити, Јапониј

DEN 308.00
Маречал нил Од Дургин Стерлинг Сребрена Редовна Вилушка 7 Свеж
Маречал нил Од Дургин Стерлинг Сребрена Редовна Вилушка 7

Состав : Стерлинг Сребро Производител : Дургин Тип : Вилушка МАРЕЧАЛ НИЛ ОД ДУРГИН СТЕРЛИНГ СРЕБРЕНА РЕД�

DEN 1208.00
Пол Ревер Од Кул Стерлинг Сребрена Риба Вилушка 7 1/8 Оригинална Голема Свеж
Пол Ревер Од Кул Стерлинг Сребрена Риба Вилушка 7 1/8 Оригинална Голема

Возраст : 19001940, Творец : Таул Шема : Пол Ревер Бренд : Таул Тип : Вилушка Состав : Стерлинг Сребро ПОЛ РЕВЕР �

DEN 2.00
Свети Јаков Од Тифани и Ко. Стерлинг Сребрена Коктел Вилушка 5 7/8 Свеж
Свети Јаков Од Тифани и Ко. Стерлинг Сребрена Коктел Вилушка 5 7/8

Возраст : 18501899 Шема : Свети Јаков Марка : Тифани во моделот Свети Јаков Од Тифани Копродукции Не е моногра

DEN 3.00