Шентек Ниво 1 ЕВ Полнач ЕВСЕ Домашно Електрично Возило Преносна Станица ЗА Полнење НЕМА5 - 15 Приклучок, Компатибилен Со Сите J1772 Стандардни EV 5m

Шентек Ниво 1 ЕВ Полнач ЕВСЕ Домашно Електрично Возило Преносна Станица ЗА Полнење НЕМА5 - 15 Приклучок, Компатибилен Со Сите

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

Мултифункционална Компатибилност На Возилото : полначот за електрично возило е компатибилен со сите главни електрични возила што го исполнуваат стандардот j1772. Уредот може да се префрли со повеќе приклучоци на различни адаптери. Висок Квалитет : сертифицираната станица за полнење Е силна и издржлива, со пренапон, прегревање и заштита од прекумерна струја. Брзина На полнење 3 Пати Побрзо : полначот Maxgreen class 2 ќе ви обезбеди 3 пати поголема брзина на полнење во споредба со оригиналниот полнач на вашиот автомобил. Едноставно И Брзо Работење : Само поврзете го приклучокот со приклучокот за електрично возило, а полначот автоматски ќе ја открие состојбата на поврзување и ќе започне со полнење. Параметрите не можат да се постават под состојба на полнење, ве молиме поставете пред полнење. Безбеден и Сигурен : Полначите Од Класата Примеком 2 поминаа строго тестирање за да обезбедат мерки за квалитет. УЛ Наведени кабел сертификација, и 12 други вграден во безбедноста карактеристики. Производот има контролна кутија со индикатор за статусот НА ПОЛНЕЊЕ НА ЛЕР. Погоден за сите марки електрични возила и ПЕВ. Приклучокот За полнење ги исполнува СТАНДАРДИТЕ SAE J1772 Приклучокот За Напојување ги исполнува Нема 5-15 стандарди контролната кутија ги исполнува ПРИНЦИПОТ На контрола На Sae J1772 Одлични перформанси за заштита, одделение за заштита IP55.

Избор на клиенти

Комплетни комплети за стартување на везови со печат, запечатени комплети за вкрстени бод. Свеж
Комплетни комплети за стартување на везови со печат, запечатени комплети за вкрстени бод.

Лесен за употреба : Следете ги едноставните правила на играта, можете брзо да го завршите предизвикот ш�

DEN 192.00
Комбиња, капа за млади - една големина Свеж
Комбиња, капа за млади - една големина

Полиестер и памучни ткаенини Увезени Затворање на привремено Место чисто Класичен дизајн Конструкција

DEN 529.12
Кутија со моливи на геерот, торбичка за моливи, торба со моливи, естетска торбичка за молив, лама од сина боја Свеж
Кутија со моливи на геерот, торбичка за моливи, торба со моливи, естетска торбичка за молив, лама од сина боја

★ Моливцина Големина на случајот : 19.5x4x8,8 cm / 7.7x1.6x3.5 in ★ Материјал за торбички со моливи : кутијата со моли

DEN 1420.80
Х-алатка за рака со рака 75мм x 22mm x 3mm 72 Peg Teeth HSS Slitting Saw (Herramienta de 75mm x 22mm x 3mm 72 d_i_entes de clavija Свеж
Х-алатка за рака со рака 75мм x 22mm x 3mm 72 Peg Teeth HSS Slitting Saw (Herramienta de 75mm x 22mm x 3mm 72 d_i_entes de clavija

Име на производот : Сечење пила; Материјал : HSS Надворешен дијаметар : 75мм / 3 "; Дуп дија : 1 x Slitting Saw (Contenido del P

DEN 1.00
[Apple MFI сертифициран] Aymla Dual 20W USB C Брз полнач за автомобили за iPhone 14 Pro Max/14 Plus/13/12/Mini/11/XS/XR/X/8/Plus, Свеж
[Apple MFI сертифициран] Aymla Dual 20W USB C Брз полнач за автомобили за iPhone 14 Pro Max/14 Plus/13/12/Mini/11/XS/XR/X/8/Plus,

MFI овластен USB C во молња кабел 2 пакет, вграден MFI овластен чип, обезбедете целосно работа за системот i OS з

DEN 255.84
381028-02 381028-08 Комплетна четка за јаглерод за Dewalt DW368 DW708-M35 CB35 MITER SAW Свеж
381028-02 381028-08 Комплетна четка за јаглерод за Dewalt DW368 DW708-M35 CB35 MITER SAW

4пакувања 38102802 четки за јаглерод Заменува Dewalt P / N 38102808, 38102802, го враќа животот на вашите алатки за напоју�

DEN 202.88
Редихејт HP162 загреан систем за испорака на пица, 16 торба со 5 пита, 17,5 должина x 17,5 ширина x 12 висина, црна Свеж
Редихејт HP162 загреан систем за испорака на пица, 16 торба со 5 пита, 17,5 должина x 17,5 ширина x 12 висина, црна

Квалитетна термичка торба, специјализирана изолација дизајнирана да ја избрише влагата Издржлив греја

DEN 1.67