Случај За Поттикне Писар 10,2 Инчи 2022 Ослободен-За Ротирање На Стп Покритие Со Функција За Автоматско Будење На Спиење, Со Држач За Пенкало, Случај само за Писар За По?

Случај За Поттикне Писар 10,2 Инчи 2022 Ослободен-За Ротирање На Стп Покритие Со Функција За Автоматско Будење На Спиење, Со

DEN 279.84

Свеж

Достапно.

●КОМПАТИБИЛНОСТ+ дизајнот на куќиштето За Поттикне Писар 10,2 инчи - 2022 Ослободување. Не одговара Поттикне Хартија, Поттикне Оаза или други Уреди Пред генерација Поттикне. Ве молиме проверете дали вашиот модел на опрема. ●Вграден Држач За Пенкало ● Специјално дизајниран со држач за пенкало за заштита и складирање на пенкалото на допир. Чувајте го секогаш подготвен за вас. (пенкалото на екранот НА допир НЕ е вклучено). ①МАТЕРИЈАЛОТ е Одликуван со врвна водоотпорна надворешност на СТП, внатрешност на микрофибер против гребење и куќиште од Поликарбонат. Ова дефинитивно ќе биде совршен избор за вас. ●АВТОМАТСКО БУДЕЊЕ / СПИЕЊЕ со вградениот паметен капак,автоматското будење на вашиот е-читач или беспрекорно заспивање.Се што треба да направите е да уживате во читањето. ●Карактеристики на производот€ анти-пукнатина, анти-капка, анти-отпечаток од прст, отпорен на абење и анти-пилинг, поддршка со повеќе агли со силна стабилност, а магнетниот грб може да апсорбира железни предмети како што се фрижидери. 1.Со изобилство амортизирање и Не - гребење микрофибер поставата се издржливи и цврсти, што може подобро да го заштити вашиот уред.стилски случај е исто како и билетот за носење на вашиот уред наоколу. Совршено за носење сам за заштита од испакнатини или гребнатини.2.Специјално дизајниран со држач за пенкало за заштита и складирање На пенкалото на екранот на допир. Чувајте го секогаш подготвен за вас. (пенкалото на допир не е вклучено)3.Мода, елегантна, тенка и лесна, лесно лизгајте во вашата актовка, ранец или друга торба.4.Деликатната надворешност ја штити опремата од гребнатини, прашина и прскање. И поставата од микрофибер го штити екранот од какви било гребнатини и гребнатини.5.Ултра Тенок И Лесен Заштитете го вашиот уред без додавање непотребен рефус или тежина, Лесен за носење со вас за да го направите вашето читање поудобно.6.Поради фактори како што се аголот на снимање, светлината, дисплејот итн., малата разлика во бојата е нормална.7.Различни стилови моделите се разновидни и боите се светли за да ги задоволат вашите различни потреби.8.Топла брза : ве Молиме проверете Го Моделот Бр.на задниот дел од уредот пред да нарачате.

Избор на клиенти

Случај За Поттикне Хартијабела - Лесна Ткаенина Покријте Со Автоматско Спиење/Будење Свеж
Случај За Поттикне Хартијабела - Лесна Ткаенина Покријте Со Автоматско Спиење/Будење

●ЗАБЕЛЕШКА€Само за 6" Поттикне хартија бело (10Та Генерација, 2018 Порака) Ве Молиме љубезно потврдете го б

DEN 704.00
Капак Случај За Поттикне Хартија-Тенок Фит Случај Лесен Заштитник Издржлив Заштитен Е-Читач Капак Случај Свеж
Капак Случај За Поттикне Хартија-Тенок Фит Случај Лесен Заштитник Издржлив Заштитен Е-Читач Капак Случај

Ве молиме Имајте Предвид Дека Овој тенок случај одговара само на 6" Поттикне Хартија Бела (10Та Генерациј�

DEN 507.20
Универзална Ротација од 7 инчи 360 Степени Кожна Таблета Свеж
Универзална Ротација од 7 инчи 360 Степени Кожна Таблета

Совршен за сите таблети од 7 инчи Универзална 7 инчен 360 Степен Ротација Кожа Таблета Случај Безбедна Еле

DEN 2.67
Клеверкасе Универзална Корица На Книга Од Вештачка Кожа За Поттикне хартија И Стандардни поттикнеadадери Свеж
Клеверкасе Универзална Корица На Книга Од Вештачка Кожа За Поттикне хартија И Стандардни поттикнеadадери

Нов дизајн На Преклопен Капак специјално изработен за сите разгорувачки хартиени бели и стандардни раз

DEN 796.80
Случај ГУКСРАСО за 6 Поттикне - Лесна Ткаенина Покритие, Со Автоматско Будење/Спиење Свеж
Случај ГУКСРАСО за 6 Поттикне - Лесна Ткаенина Покритие, Со Автоматско Будење/Спиење

●ЗАБЕЛЕШКА●Само за 6" Поттикне 11Ти Генерал 2022 година (Модел Бр C2 V2 L3) ве Молиме љубезно потврдете го број

DEN 3.00
Прилагоден Европски Стил Американска Државна Регистарска Табличка - 9 Знаци Свеж
Прилагоден Европски Стил Американска Државна Регистарска Табличка - 9 Знаци

Висококвалитетна Алуминиумска Европска Регистарска Табличка Со Врежан Текст Димензии 20,5 х 4,4 Инчи...

DEN 3.00