Уебаи Паричник Случај за iPhone 7 плус iPhone 8 плус, Премиум Стп Кожа Магнетни Затворање Цвет Шема Чанта Патент Џеб Случај Kickstand Држач Картичка Слотови Шокпроф Флип Покри?

Уебаи Паричник Случај за iPhone 7 плус iPhone 8 плус, Премиум Стп Кожа Магнетни Затворање Цвет Шема Чанта Патент Џеб Случај

DEN 2.33

Свеж

Достапно.

100% Сосема нов и висококвалитетен заштитен случај. Премиум цврста стп кожа со флексибилен тпу материјал, подобро заштитете го телефонот од капки, гребнатини, испакнатини, удари и други дневни оштетувања. Надвор изработена од висококвалитетна печатена цветна шема мека стп кожа, не само што изгледа модерно, туку и ви дава поудобно чувство на допир и ја одржува долговечноста на телефонот. Внатре изработен од издржлив флексибилен тпу материјал, удобен за ставање и вадење на куќиштето од вашиот телефон. Добрата силна магнетна спојка го прави телефонот безбедно отворен и затворен, картичките, парите и куќиштето нема да испаднат. Дополнителна бесплатна лента за зглоб го прави поудобно кога немате повеќе раце за носење на телефонот. Лесен пристап до сите порти, контроли, копчиња и камера без отстранување на куќиштето. Постојат шест слотови за картички и еден слот за готовина, погодно да ја земете ВАШАТА лична карта, кредитна картичка, визит-карта, возачка дозвола и некои пари (по една картичка за секој слот ќе биде подобра за случајот). Дизајнот на штандот за гледање ги прави вашите раце слободни кога гледате видеа, гледате вести, имате телефонски повици или правите временски групни фотографии. Најважно е безбедниот џеб за паричник со патент, можете да ги носите ВАШИТЕD карти, кредитни/дебитни картички, готовина, мали белешки или нешто важно. Компатибилен Со apple i Phone 7 плус/i Phone 8 плус (5,5 инчи); ве Молиме изберете го точниот модел/големина на вашиот телефон пред купувањето, сликите се само за повикување. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ мал ремен за зглоб е многу погоден кога немате повеќе раце за носење на телефонот. СЛОТОВИ ЗА КАРТИЧКИ и ШТАНД за ГЛЕДАЊЕ : овој случај на паричник вклучува пет стандардни слотови за картички, еден слот за ЛИЧНА карта и еден слот за готовина, а најважен е џебот на паричникот со патент, МОЖЕТЕ да ги носите ВАШИТЕD карти, кредитни/дебитни картички, возачка дозвола, неколку готовина и мали белешки без да го земете вашиот гломазен паричник. Дизајнот на штандот за гледање без раце овозможува вашиот телефон да стои независно, совршен за видео-разговор и гледање филмови. Безбедно МАГНЕТНО ЗАТВОРАЊЕ : високо ефикасно добро силно реверзибилно магнетно прилепување се отвора и затвора безбедно, обезбедува сигурна, сигурна брава за да го држите куќиштето цврсто затворено, нудете целосна заштита кога телефонот случајно ќе падне. Ги покрива сите агли на вашиот телефон и вклучува подигнати рабови за да спречите гребнатини на екранот. ПРЕЦИЗНИ ИСЕЧОЦИ : овој случај е лесен за инсталирање поради меката внатрешна обвивка НА ТПУ и лесниот пристап до сите карактеристики, звучникот, портата за полнење и камерата, нема потреба да го вадите кога го користите телефонот.

Избор на клиенти

OOPKINS Компатибилен Со Samsung Galaxy S23 Ултра Паричник Случај, Ретро Премиум Кожа Флип Паричник Случај Со Картичка Слотови Свеж
Втор Тип На Тетратка За Кожа Кутија ЗА Паметни Телефони МИКРО Нарцис/За Галакси Забелешка III SC-01F/docomo DCC1F-IJTC-401-LJ54 Свеж
Алашенг Дизајниран За Куќиште За Паричник Samsung Galaxy S21 Плус, Кутија За Држач За Картички Samsung S21 Плус Со Џебови Капак Свеж
Kkfaus Флип Случај за iPhone 13 Мини/13/13 Pro/13 Pro Max, Pu Држач За Кожни Картички Kickstand Магнетно Затворање Отпорен На Свеж
Kkfaus Флип Случај за iPhone 13 Мини/13/13 Pro/13 Pro Max, Pu Држач За Кожни Картички Kickstand Магнетно Затворање Отпорен На

Кожен Паричник Флип Телефон Случај КОМПАТИБИЛЕН со i Phone 13 серија Ве молиме проверете го моделот на ваши�

DEN 861.44
Јиранзд Случај За Samsung Galaxy S20 FE 5g/4G Паричник Случај Со Држач За Картички, Pu Кожен Капак Kickstand Магнетно Затворање Свеж
Cotdinfor Паричник Случај За Samsung Galaxy A11, Галакси A11 Случај Со Држач За Картички Кожен Флип Случај Со Kickstand Магнетна Свеж
Cotdinfor Паричник Случај За Samsung Galaxy A11, Галакси A11 Случај Со Држач За Картички Кожен Флип Случај Со Kickstand Магнетна

Компатибилен Модел : Случајот Со Паричникот Компатибилен Со Samsung Galaxy A11 Издржливата надворешност од син�

DEN 175.84
Yuhii iphone 13 pro паричник случај Со Носителите На Патент Картичка За Жени, iPhone 13 pro Телефон Случаи Флип Фолио Книга Свеж
Yuhii iphone 13 pro паричник случај Со Носителите На Патент Картичка За Жени, iPhone 13 pro Телефон Случаи Флип Фолио Книга

Паричник заштитно куќиште во висококвалитетна синтетичка кожа Внатрешниот дел од заштитната кутија е �

DEN 0.67
RW0250 Бел Коњ Стп Кожен Флип Капак За iPhone 14 Свеж
RW0250 Бел Коњ Стп Кожен Флип Капак За iPhone 14

Стп Кожа Флип Случај Покритие Компатибилен со i Phone 14 Тенок фит и лесен 3 слотови за картички за НОСЕЊЕ ЛИ�

DEN 1.00
Oujietong Флип Случај За Alcatel TCL A3 A509dl Телефон Случај Стојат Покрие Сина Свеж
Oujietong Флип Случај За Alcatel TCL A3 A509dl Телефон Случај Стојат Покрие Сина

Oujietong Флип Случај За Alcatel TCL A3 A509 DL A30 Телефон Случај Стојат Покрие Сина ТПУ Силиконски Фиксен Случај + Кон�

DEN 3.33