Неделна Кутија За Апчиња, Пренослива Кутија За Таблети, Давај5 Алуминиумска Легура 7 Дена Држач За Пилули Водоотпорен 7 Прегради Организатор На Лекови Цевка За Пилу?

Неделна Кутија За Апчиња, Пренослива Кутија За Таблети, Давај5 Алуминиумска Легура 7 Дена Држач За Пилули Водоотпорен 7 Прегради

DEN 175.84

Свеж

Достапно.

Овој водоотпорен неделен организатор на пилули е одличен за кога патувате, пешачите, риболов, возење велосипед, голф и какви било други активности на отворено. Не грижете се дека мириса чудно како пластична футрола за апчиња. Нема да се расфрла низ подот или да се смачка кога случајно ќе го превртите преносливиот држач за лекови. Покрај тоа оваа патна пилула цевка без чуден мирис. Спецификации : Материјал : Големина на алуминиумска легура : неделен држач за Пилули надворешна должина : 19 см/ 7,48 инчи неделно куќиште за Апчиња надворешен дијаметар : 2,5 см/ 1,0 инчен неделна кутија За Таблети внатрешен дијаметар : 2,2 см/ 0,86 инчен Оддел : 7 прегради Боја : Сребрен Пакет вклучува : 1 х Неделно Куќиште За Апчиња Пренослива Кутија За Таблети 7 Дена Држач За Пилули со Привезок и Карабин. Карактеристики : 1. Седум прегради дизајн, бесплатна комбинација, хигиенски, нетоксични, антиалергиски, долг работен век, не е лесно да се оштети, водоотпорен дизајн може да го спречи лекот влажен, влажен од вода. Прилагодливи 7 Независни прегради, може да се користат како организатор од 1 до 7 дена. ИЗДРЖЛИВ И БЕЗ МИРИС-Споредете со другите пластични неделни кутии за апчиња, нашиот алуминиумски неделен медицински случај е потрајни, добро запечатување и мазен допир. Лесен за носење и удобен за закачете се на вашиот ѕид, торба, багаж или ранец, можете да го земете овој мал држач за неделни апчиња каде и да одите и што и да правите.ВОДООТПОРЕН И ХЕРМЕТИЧКИ-нашиот неделен организатор на лекови може да се користи како 7-дневен планер за лекови, секој оддел со гумени о-прстени проверете дали овој 7-дневен држач за пилули е водоотпорен. Датум НА ПОН НА СОНЦЕ на прегради се обележани со елегантен ласерски резба не свила екран печатење што значи дека тие нема да бидат избришани дури и по долго време употреба. Идеален неделен сад за пилули за патување на отворено, кампување, лов, пешачење, риболов, возење велосипед, голф, авантура, прва помош, заштеда на живот на отворено и други активности на отворено или домашна употреба. Дизајн за заштита на животната средина, изработен од висококвалитетен материјал од алуминиумска легура, кој е лесен и цврст. МАТЕРИЈАЛ И ЛАСЕРСКА РЕЗБА-Нашиот неделен организатор на пилули|пренослив неделен држач за апчиња|неделен држач за пилули е изработен од алуминиумска легура, која е лесна и цврста. ПРЕНОСЛИВ И ПРИЛАГОДЛИВ - овој неделен сад за пилули е дизајниран со приврзок за клучеви и карабин, погоден е за закачување на вашиот ѕид, торба, багаж или ранец. Насока : Првиот пат кога користите неделна кутија за лекови, завртката може да биде премногу затегната, ако е така, користете крпа или која било друга работа со силно триење што ќе ви помогне. Погоден за дневен дозер за лекови, за носење лекови, витамини и додатоци, пациентите и постарите лица можат да бидат поудобни кога користат лекови. ДИМЕНЗИЈА И СОВЕТИ - 7 дена патување пилула случај|7 дена патување пилула големина на шише должина 7,48 во (19мм), дијаметар 0,98 инчи (25мм). Нема повеќе мешање апчиња заедно! ќе можете да ги направите лековите и здравствениот менаџмент едноставни.

Избор на клиенти

Pzz Beach Women Fitness Heagings Јога капри панталони заклетва кои работат со велосипедизам за контрола на стомакот Свеж
Pzz Beach Women Fitness Heagings Јога капри панталони заклетва кои работат со велосипедизам за контрола на стомакот

100% полиестер Затворање на влечење ♡ [Материјал] Нашите јога панталони се изработени од врвен квалитет н

DEN 319.84
1968 Топпс 348 Фили дебитанти Лери Колтон/Дик Тоен Филаделфија Филис екс/МТ+ Филис Свеж
1968 Топпс 348 Фили дебитанти Лери Колтон/Дик Тоен Филаделфија Филис екс/МТ+ Филис

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за кој било обожа�

DEN 0.33
Производ на Отокап, памук, памук, двојно капаче -патна [цена на големо на големо] Свеж
Производ на Отокап, памук, памук, двојно капаче -патна [цена на големо на големо]

Памук, спандекс Затворање на влечење Погледнете подолу Дел за опис; За спецификации и детали за произво�

DEN 1.33
FANMATS 34981 Кентаки Диви Мачки Униформа Домашно Знаме 36x60 Свеж
FANMATS 34981 Кентаки Диви Мачки Униформа Домашно Знаме 36x60

Издржлива Ткаенина и Шиење Покажете ја вашата тимска гордост низ целиот дом Живописни Бои Отпорни На Из

DEN 2.67
Четка за заби од бамбус „Симпатична градина Гном“ Свеж
Четка за заби од бамбус „Симпатична градина Гном“

Четка за заби од бамбус врежана со уникатен дизајн од едната страна Влакната со влакна од јагленнилон с�

DEN 1.67
TEGG 1PC 3X4 KEYPAD MCU MATRIX MATRIX ARRAY SWITCH TACTILE KEYPAD 12 копче во стилот на телефон во стилот на телефон за Arduino Свеж
Америк 5M14X25 челик HTD тајминг макара со прирабница, терен од 5 мм, 14 заби, за ширина од 25 мм, 6 мм +/- 1мм пилот, 216,45 Свеж
GPPZM Екран на проектор за голема осветленост 3.2m x 1.6m рефлексивна ткаенина ткаенина за проекција завеса Свеж
GPPZM Екран на проектор за голема осветленост 3.2m x 1.6m рефлексивна ткаенина ткаенина за проекција завеса

Лесно за виси : Овој екран за проекција може да има црни рабови и да виси дупки, обично висат на wallидот ил�

DEN 3.00
1961 Топс Милвоки Храбри Храбри ПСА ПСА 5,00 Храбри Свеж
1961 Топс Милвоки Храбри Храбри ПСА ПСА 5,00 Храбри

Оваа картичка е професионално оценета од ПСА Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката ш

DEN 0.33
Хумболт од Вуд и Хјуз Стерлинг служејќи лажица 8 3/8 Антички гроздобер прибор за лажици Свеж
Хумболт од Вуд и Хјуз Стерлинг служејќи лажица 8 3/8 Антички гроздобер прибор за лажици

Возраст : 18501899 Тип : Служење лажица Состав : Стерлинг сребро Производител : Дрво во шемата Хумболт од Вуд �

DEN 3.33
Индикатор Antunes CW-45380-1 Свеж Попустот
Индикатор Antunes CW-45380-1

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Ова е оригинален дел OEM (производител на ориг�

DEN 272.00