Стаклена Трпезариска Маса за 4 Со 51 Инчен Проѕирен Правоаголен Стаклен Врв, 0,31 Модерен Мебел За Кујнска Маса Од Калено Стакло со 4 Метални Ногарки Обложени Со Светло

Стаклена Трпезариска Маса за 4 Со 51 Инчен Проѕирен Правоаголен Стаклен Врв, 0,31 Модерен Мебел За Кујнска Маса Од Калено Стакло

-50 %

DEN 1919.84

Свеж

Достапно.

●Сценарио за модерен Дизајн И Апликација Ако стаклото е скршено од превозникот, можеме веднаш да ви испратиме ново. Уникатните големи стаклени маси се совпаѓаат со модерна рамка за позлата или обложена структура на нозете. Чистите линии и стилскиот изглед се погодни за секоја кујна, трпезарија, кафуле и други места. Се надеваме дека ќе уживате во годините што доаѓаат!. ①Висококвалитетна маса со Калено Стакло со дебелина 0,31" е многу цврста. Челичната рамка за дизајн на метални нозе 4 го прави овој комплет изграден за да остане цврст за долготрајна употреба. Лесно за бришење со влажна крпа. И капацитет за мерење до 250 фунти. ●Прилагодливите Стапала На Нозете ● прилагодливите стапала на нозете обезбедуваат стабилност и заштитна подлога за да се избегнат гребнатини на подот, масата е стручно изработена од цврсто и издржливо калено стакло. Совршено е за јадење вечера, работа на лаптоп или играње игри со пријателите и семејството. ●Лесна Инсталација●нашата стаклена трпезариска маса е многу лесна за ставање нозе. Оваа табела може да се собере во рок од 15 минути со едноставна завртка. Сите делови се дадени во пакетот, и можете лесно да ја соберете табелата следејќи ја деталната инструкција. ●Детали За пакетот ● производот ќе се испраќа во 2 одделни пакувања (1 кутија - стаклена маса, 1 кутија - метални нозе), кои можеби нема да пристигнат во исто време. Забележав дека ќе ве контактираме пред породувањето. Ако имате какви било прашања во врска со нашиот производ, слободно контактирајте не и ние ќе го решиме секој проблем за вас. Модерна дизајнирана трпезариска стаклена маса со елегантно обложени нозе и задебелена стаклена маса. Направено со цврста челична конструкција, што е многу тешко да се скрши и да се направи ова неверојатно издржливо и гарантира дека тие ќе се држат под употреба. Прилагодливите стапала на нозете обезбедуваат стабилност и заштитна подлога избегнувајте гребнатини на подот. Оваа стаклена трпезариска маса е изработена од дебела стаклена маса од 0,31 инчи и 4 обложени метални ногарки кои обезбедуваат стабилност и издржливост. Табелата е комплетирана со 4 метални ногарки обложени со злато за стабилна и силна поддршка. Металните нозе имаат цврст стисок со помош на 4 метални пијавки што го држат горниот дел, што ја прави масата силна и сигурна опција долго време. Стаклените врвови на масата лесно се бришат со влажна крпа. Масата со дебело калено стакло од 0,31 инчи е доволно цврста за да носи 250 килограми. Совршено е за јадење вечера, работа на лаптоп или играње игри со пријателите и семејството. Столчињата можат да бидат поставени на различни начини. тоа може да биде оброк во семеен стил со поставување на по еден стол од секоја страна, или вечера на двојка со поставување два на секој долг крај.

Избор на клиенти

Флеш Мебел Мобилни 24В х 48 Л Правоаголни Црвени КС Ламинат Активност Табела-Стандардна Висина Прилагодливи Нозе Свеж
Винсоме Веганско Јадење, Антички Орев Свеж
Винсоме Веганско Јадење, Антички Орев

Димензии на ставката : 4,9 L x 19,7 W x 36,2 H инчи Материјал : Цврсто / Композитно дрво Потребно е собрание Веган�

DEN 2768.00
Флеш Мебел Мобилни 24В х 48 Л Правоаголни Сиви КС Ламинат Активност Табела-Стандардна Висина Прилагодливи Нозе Свеж Попустот
Ливинија Канбера 28.3 Плоштад Дрвена Трпезариска Маса/Средината На Векот Модерен Малезиски Даб Кујна Маса Само Свеж
Трпезариски Маси Бела Трпезариска Маса Со Правоаголен Синтеруван Камен Врв Црн Јаглероден Челик Нозе Свеж
Трпезариски Маси Бела Трпезариска Маса Со Правоаголен Синтеруван Камен Врв Црн Јаглероден Челик Нозе

Оваа трпезариска маса се издвојува со својот дизајн на метални нозе Нозете се изработени од црн јаглеро

DEN 1264.00
Кпр Стигнале Виткање Маса И Столица Во Собата, Преносни Кампување Преклопен Маса Лесен Уште Поцврста Со Прилагодливи Столче Свеж Попустот
Флеш Мебел 24 Квадратни Црвени Пластични Висина Прилагодливи Активност Табела Свеж Попустот
Флеш Мебел 24 Квадратни Црвени Пластични Висина Прилагодливи Активност Табела

Нека иновативноста тече на оваа родово неутрална табела за активности за едукативни активности и време

DEN 1182.88
Соловилдер Блекби Т4 Лесна Маса За Кампување Преклопна Маса Со Торба За Складирање Свеж
Соловилдер Блекби Т4 Лесна Маса За Кампување Преклопна Маса Со Торба За Складирање

Должина : 16,9 " / 42см Ширина : 13 " / 33см Висина : 11,8 " / 30см Бруто тежина : 1,8 кг / 4лб Торба за складирање x1...

DEN 0.33
СЛАМА Пренослив Преклопен Маса За Преклопување Кампување Отворен Пикник Алуминиумска Легура Светлина Свеж
СЛАМА Пренослив Преклопен Маса За Преклопување Кампување Отворен Пикник Алуминиумска Легура Светлина

Со Ролки : Не Број На Модел : Преклоплива Табела Сцена : Кампување На Отворено Пикник Со Ролки : Не Број На

DEN 7760.00
Ncaa Колеџ Маса Сложувалки Блок Игра Од Страна На Диви Спортови-Совршен Подарок За Колеџ Фудбалски Фан, Студентски Дом Игра, Свеж Попустот
Флеш Мебел Врен 22.5В х 45 Л Трапезоиден Даб КС Ламинат Активност Табела - Висина Прилагодливи Кратки Нозе Свеж Попустот
Флеш Мебел Врен 22.5В х 45 Л Трапезоиден Даб КС Ламинат Активност Табела - Висина Прилагодливи Кратки Нозе

Ако имате дневен престој, предучилишен или центар за рано учење, оваа табела за трапезоидна активност е

DEN 2943.84
Креации На Обожаватели Детроит Лавови Потресени Дрво Страна Маса Свеж
Креации На Обожаватели Детроит Лавови Потресени Дрво Страна Маса

Претставете го вашиот омилен тим Покажете што сакате да правите Потресен изглед Мебел Совршен подарок �

DEN 2.67
Флеш Мебел Врен Мобилни 30В х 72 Л Правоаголни Сиви КС Ламинат Активност Табела - Висина Прилагодливи Кратки Нозе Свеж