EXOTEK ТРКИ ДОО RC Тркала Бар Сет 12 Јаглеродна Легура Прилагодлив Тим Поврзани DR10 ETK1962 Електричен Автомобил/Камион Опција Делови

EXOTEK ТРКИ ДОО RC Тркала Бар Сет 12 Јаглеродна Легура Прилагодлив Тим Поврзани DR10 ETK1962 Електричен Автомобил/Камион Опција

DEN 959.20

Свеж

Достапно.

Exotek DR10 Прилагодливи Тркала Бар Сет (EXO1962). Преглед : Екстра долго, ЈАГЛЕРОДНИ влакна RC тркала бар За Тимот Поврзани DR10. Подолгата лента ви дава поголема стабилност, отколку кратката лента за тркала*, за исправени и побрзи поминувања без потреба да го испуштате гасот толку често. Вие сте во можност да ја прилагодите лентата ЗА ТРКАЛА RC во основата, користејќи ги прилагодувањата НА stock DR10, но потоа исто така можете да направите пофини прилагодувања на самата лента за да можете да ја прилагодите апсолутната совршена висина на лентата. Задолжително за совршени лансирања и конкурентни ТРКИ во РК. * Лентата за тркала бара комплетен комплет DR10 и ги користи тркалата DR10 И држачот на моторот. Карактеристики : 12" од ОСКА ДО ОСКА и легално за повеќето настани без подготовка. Изработени од дополнителни тешки јаглеродни влакна од 3мм со столбови за поддршка на легури.

Избор на клиенти

Номад 40-26474-2-50 1 1/2 NPT PWR-Flo AODD пумпа, алуминиум, буна-N/нитрил дијафрагми Свеж
Номад 40-26474-2-50 1 1/2 NPT PWR-Flo AODD пумпа, алуминиум, буна-N/нитрил дијафрагми

Пад на замена за Wilden® AODD пумпите со еквивалентни Make and Size Пумпите со двојна дијафрагма управувана со воз�

DEN 0.67
Горгитер машка буква графички резервоар за вратот на вратот и џебови за влечење Свеж
Горгитер машка буква графички резервоар за вратот на вратот и џебови за влечење

Совпаѓање на шорцевите со патеката со влечење на половината, еластична половината, наклон џебови, цврст

DEN 2.00
Сирп магичен тепих со долга патека за лизгање - 1600мм или 5,2 стапки, се потребни капаци на магичен тепих на Сирп и превоз Свеж
Комбиња, капа за млади - една големина Свеж
Комбиња, капа за млади - една големина

Полиестер и памучни ткаенини Увезени Затворање на привремено Место чисто Класичен дизајн...

DEN 529.12
GeauxRobot 9ft сина неонска блескава електролуминисцентна жица ел жица Свеж
GeauxRobot 9ft сина неонска блескава електролуминисцентна жица ел жица

9ft Неонски сини електролуминисцентни (ЕЛ) жица Вклучен е контролор на батерии 3 Режим на светлина (остане

DEN 223.84
Не можам да ја држам мојата кошула за кучиња за отпечаток на екранот портокалова xxxl Свеж
Не можам да ја држам мојата кошула за кучиња за отпечаток на екранот портокалова xxxl

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои Поли / памучна

DEN 696.00
[Apple MFI сертифициран] Aymla Dual 20W USB C Брз полнач за автомобили за iPhone 14 Pro Max/14 Plus/13/12/Mini/11/XS/XR/X/8/Plus, Свеж
[Apple MFI сертифициран] Aymla Dual 20W USB C Брз полнач за автомобили за iPhone 14 Pro Max/14 Plus/13/12/Mini/11/XS/XR/X/8/Plus,

MFI овластен USB C во молња кабел 2 пакет, вграден MFI овластен чип, обезбедете целосно работа за системот i OS з

DEN 255.84
Teamенски јакна за Speedoенски јакна со целосен патент на патент, загревање на тимот за загревање Свеж
Teamенски јакна за Speedoенски јакна со целосен патент на патент, загревање на тимот за загревање

Полиестер, руно Само миење на рацете Целосно поставена Странични џебови Вратот на екипажот Лого Speedo на �

DEN 3.00